23 stycznia 2016, 11:00 - Jastrzębie Zdrój (Stadion Sportowy)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-1 Nadwiślan Góra
Damian Zajączkowski 10 - Mateusz Skrobol 73

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój): (I połowa) Jakub Świerczek - Damian Zajączkowski, Dawid Łyżwa, Kamil Szymura, Tomasz Kocerba, Oskar Mazurkiewicz, Damian Tront, Jakub Benek (35 Adrian Kopacz), Dawid Weis, Kamil Jadach, Patryk Dudziński. (II połowa) Grzegorz Drazik - Damian Zajączkowski, Dawid Łyżwa, Kamil Szymura, Tomasz Kocerba, Dominik Kulawiak, Dominik Szczęch, Paweł Staniczek, Oskar Mazurkiewicz (65 Damian Zajączkowski), Adrian Kopacz, Daniel Szczepan, Wojciech Caniboł.

Nadwiślan Góra: Robert Błąkała - Filip Korneta, Szymon Jarosz, Dawid Kaszok, Adamczyk - Dawid Ogrocki, Dalibor Vašenda, Kamil Bętkowski, Mohamed Essam, Mateusz Wójcik - zawodnik testowany. Grali także: Michał Bedronka, Bartłomiej Wasiluk, Patryk Widuch, Sławomir Musiolik, Mateusz Skrobol, Jylek, Łukasz Wierzba.

Nadwiślan Góra zremisował 1-1 (0-1) w sparingu z trzecioligowym GKS-em 1962 Jastrzębie.

W zespole Nadwiślana testowani byli m.in. 24-letni czeski pomocnik Dalibor Vašenda (MFK Frýdek-Místek) i Łukasz Wierzba (Górnik Libiąż), który nie zostanie na dłużej w zespole drugoligowca.

1962 - 24 stycznia 2016, 0:01:18 - *.internetia.net.pl
Jastrzębie mogło wygrać spokojnie ten mecz,mielismy bardzo dużo sytuacji pod bramkowych,ale skuteczność zawiodła,za rok 2 liga !

billy - 24 stycznia 2016, 11:40:25 - *.146.129.124.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nadwiślan powinien prowadzić po pierwszej połowie 3-1,i strzelić 3 bramki w 2 połowie.Jastrzębie na poziom 3 ligi ok,ale wyżej nie ma mowy.

do billy - 24 stycznia 2016, 19:58:30 - *.internetia.net.pl