13 lutego 2016, 12:00 - Lublin (boczne boisko Areny Lublin)
Motor Lublin 2-0 Stal Stalowa Wola
Aleksander Komor 57, Paweł Myśliwiecki 60

Motor Lublin: Krzysztof Żukowski - Maciej Prusinowski (46 Julien Tadrowski), Artur Gieraga, Aleksander Komor, Iwan Dykyj (70 Maciej Prusinowski), Kamil Stachyra (70 Krystian Mroczek), Piotr Piekarski (41 Rafał Król), Jakub Bednara (61 Tomasz Tymosiak), Krystian Mroczek (46 Przemysław Ilczuk), Paweł Piątek (65 Krystian Brudz), Paweł Myśliwiecki (61 Kamil Witkowski).

Stal Stalowa Wola: Tomasz Wietecha (46 Patryk Drzymała) - Adrian Bartkiewicz, Grzegorz Wawrzyński, Michał Bogacz, Bartosz Maciąg (46 Konrad Kołodziej) - Przemysław Oziębała (60 Michał Mistrzyk), Mateusz Kantor (80 Nicholas Kozdra), Paweł Giel, Kamil Mańkowski (70 Przemysław Stelmach) - Tomasz Płonka (70 Jakub Mażysz), Dawid Przezak (85 Radosław Rogowski).

sędziował: Mateusz Złotnicki (Lublin).

W rozegranym w Lublinie sparingu Stal Stalowa Wola przegrała 0-2 (0-0) z trzecioligowym Motorem Lublin.

W Stali testowany był Kamil Mańkowski z Polonii Bytom.

zks - 13 lutego 2016, 13:53:37 - *.45.105.182
lego obserwuje twoje komentarze odnośnie Stalówki i stwierdzam,że masz albo wielki kompleks Stalówki, albo ktoś ze Stali zrobił wielką krzywdę. Pochwal się kompleksiarzu jakiej drużynie kibicujesz

1950 - 13 lutego 2016, 14:23:36 - *.dynamic.chello.pl
i brawo,to tylko sparing,czekamy na wygrane w lidze i awans!pozegnanie Nowaka i jego menago niech wyjdzie na dobre...grać swoje i wprowadzac do skladu młodych z CLJ,którzy grają bardzo dobrze z czolowymi druzynami Exbył,będzie,jest-Motor RKS!

m - 13 lutego 2016, 14:41:19 - *.net.media.pl
pierwsza połowa na remis ze wskazaniem na Stal, która koło 10-15 minuty miała sam na sam. Motorowcy byli stremowani, z czasem mecz się wyrównywał żeby w końcówce Motor miał przewagę. Druga połowa Stal robi 2 razy zamieszanie pod bramką Motoru. Motor ma wolny centra wyskakuje obrońca Stali podbija piłkę ta spada na 6-7 m przed bramkarzem gości, ten nie reaguje i piłkarz Motoru stojąc tyłem do bramki strzela głową, za chwilę z lewej kontra uliczka przyjęcie gol. Po bramkach Stal gaśnie w oczach. Motor wyprowadza atak za atakiem. W końcówce mecz się wyrównuje. Dwie minuty przed końcem obrona Stali traci piłkę przed 11 m Motorowcy jadą do linii wycofanie na 12 m i jest 2 na 1 i zawodnik Motoru się poślizgnął (słabe warunki do gry). Gdyby nie to byłoby 0-3.

@haha - 13 lutego 2016, 15:32:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Motor rezerwowym składem.Stalówka spadek

erni - 13 lutego 2016, 18:14:50 - *.toya.net.pl
buzała i póżniak do wziecia z lecznej moglby motor ich jeszcze wziac

m - 13 lutego 2016, 19:04:04 - *.net.media.pl
z tym rezerwowym składem to przesada. Fakt że zagrał mało znany Bednara. Dla mnie odkryciem rundy może być Mroczek. Zaskoczył Prusinowski dobrze gdyby został. Fakt że nie było pewniaka do 11 Falisiewicza.Stal rozczarowała głównie w 2 połowie bo była przez 75% gry wyraźnie gorsza od Motoru. To co różni ten zespołu od zespołu Nowaka to ogromna determinacja bardzo lubelski skład mocno walczący.Widać że zawodnicy sobie pomagają na boisku nie ma machania rękami.

Bladg - 13 lutego 2016, 22:41:22 - *.bb.sky.com
Ja tam lubię Motor. Pozdrowienia z Tatnobrzega

zak.70 - 14 lutego 2016, 11:36:33 - *.183.192.244.dsl.dynamic.t-mobile.pl
erni nazwy klubów piszemy dużymi literami.

hary - 14 lutego 2016, 12:48:04 - *.icpnet.pl
Pozdrowienia z Poznania dla piłkarzy Motoru któremu życzę awansu jak i Warcie Poznań oby spotkali się w 2 lidze

lusia - 14 lutego 2016, 18:50:03 - *.146.7.249.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
bez napinki- to tylko sparing.jak przyjdą nerwy to się okaże co jest grane.Motor ma kilku doświadczonych piłkarzy ale za to sztab szkoleniowy to jakies jaja.Trener przestraszony , doświadczony- runda pracy w juniorach,przeprasza ,że żyje.....nie zwróci uwagi zadnemu ze starszych zawodników...oj będzie się działo jak przyjdzie grać o punkty..

Tom cat - 14 lutego 2016, 22:03:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl