5 lutego 2016, 16:40 - Myślenice (Sport Myślenice)

Wisła Kraków: 22. Michał Buchalik (46, 1. Michał Miśkiewicz) - 21. Łukasz Burliga (46, 38. Jakub Bartosz), 6. Arkadiusz Głowacki (46, 43. Piotr Żemło), 26. Richárd Guzmics, 2. Rafał Pietrzak - 77. Wilde-Donald Guerrier (46, 9. Rafał Boguski), 8. Alan Uryga (46, 19. Tomasz Cywka), 5. Boban Jović (46, 10. Denis Popovič), 50. Rafael Crivellaro, 7. Witalij Bałaszow - 88. Patryk Małecki (46, 13. Krzysztof Drzazga).

Górnik Zabrze: 84. Radosław Janukiewicz - 17. Dominik Sadzawicki, 3. Mārcis Ošs, 26. Adam Danch, 21. Mariusz Magiera - 81. Sebastian Steblecki, 7. Radosław Sobolewski (84, 25. Filip Żagiel), 22. Szymon Matuszek, 9. Aleksander Kwiek, 18. Łukasz Madej - 29. José Kanté (63, 15. Sebastian Leszczak).

żółte kartki: Małecki, Rafael Crivellaro - Leszczak.

sędziował: Tomasz Musiał (Kraków).

W swoim drugim dzisiejszym sparingu Górnik Zabrze wygrał w Myślenicach z krakowską Wisłą 2-1 (2-0).

źródło: własne

Dodano: 5 lutego 2016, 18:27:42

iker - 5 lutego 2016, 18:30:14 - *.play-internet.pl
Ogladal ktos mecz? Jak gornik sie prezentowal? Jak nowi zagrali?

uki83gl - 5 lutego 2016, 18:33:12 - *.eimperium.pl
2ga polowe widzialem. Kopanina przeplatana szalenstwem wisly w ataku ale tez nieudolnoscia i dobra postawa gornika

Torcida - 5 lutego 2016, 18:33:15 - *.toya.net.pl
do iker:Kane dno,Oss średnio,Steblecki jeden z najlepszych w Górniku,Matuszek na plus

ksg - 5 lutego 2016, 18:33:35 - *.play-internet.pl
I tak trzymać do przodu

johnyksg - 5 lutego 2016, 18:34:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo.chociaż wiele jest do poprawy, to wynik dobry.Brakowało Gerbera i Golanskiego.Oni musza się szybko wyleczyć.Leszczak dobry po Mienie,waleczny,troche słabo z szybkim wprowadzeniem piłki i utrzymaniem się przy niej.

UcheJ - 5 lutego 2016, 18:35:34 - *.warszawa.mm.pl
Podsumowanie meczu, Górnik padaka totalna, Wisła dużo lepsza ale ma buchalika w bramce wiec nie dziwne ze wpadały szmaty. Wisła musi usystematyzować grę i będzie dobrze

JohnyKSG - 5 lutego 2016, 18:36:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ogladalem caly mecz.Naszym się nie za bardzo chciało..Bramka dla Wisly przypadkowa,obie bramki Górnika po błędach obrony Wisły,Górnik musi poprawić szybkość i coć uderzyć z daleka.

iker - 5 lutego 2016, 18:37:35 - *.play-internet.pl
Torcida...dzieki za info

Łukasz - 5 lutego 2016, 18:40:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak czytam te komentarze to typu 100 do zera czy Górnik spadek itp to się zastanawiam czy ta osoba nie powinna się skontaktować z lekarzem lub farmaceutą.

riposta - 5 lutego 2016, 18:42:24 - *.centertel.pl
Zażarty boj o utrzymanie się szykuje obu drużyną - na dziś spada Wisła...

mj23 - 5 lutego 2016, 18:45:14 - *.piekary.net
Przed sezonem Górnik wygrywał wszystkie sparingi i co to dało - ostatnie miejsce w lidze. więc spokojnie koko KSG nie spadnie . 20 000 widzów na trybunach wiesz jak będą grac przy takiej widowni.

Jaro_KSG - 5 lutego 2016, 18:47:29 - *.205.194.122
W tym meczu bylo widac ze Górnik polozyl wiekszy nacisk na ten mecz niz z GieKSa,zagralismy prawie optymalnym skladem i Wygralismy bez problemu.Jestem spokojny o pierwsza ósemke.

koko - 5 lutego 2016, 18:48:09 - *.compower.pl
Z tak beznadziejna gra gornik pewny spadek

Rekin - 5 lutego 2016, 18:56:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wisła zdecydowanie lepsza, nawet przy 7 zmianach zamykała Górnika, Janukiewicz bohater obronił 5, 6 strzałów , setek , już w 10 minucie powinno 2-0 a grali bez Brożka, Ondraska, Sadloka i Mączyńskiego bo oszczędzali ich na Śląsk. Dojdzie jeszcze bramkarz z Esbjergu , dzielą go testy medyczne , także za tydzień , Wiśle będzie 5 nowych zawodników , co nie grało w podstawowym skłaadzie

mj23 - 5 lutego 2016, 18:58:05 - *.piekary.net
koko śmieszny jesteś z tym Górnik spadek , wymyśl coś nowego bo za każdym razem ten sam wpis nudny jesteś . Pogadamy po sezonie, gdzie będzie twój ruch z 30 milinami długu.

LOL - 5 lutego 2016, 19:00:08 - *.dynamic-ww-1.vectranet.pl
Sparing i tylko dwie zmiany?

sysu - 5 lutego 2016, 19:12:12 - *.dynamic.mm.pl
wynik cieszy a co do spadku to boisko wszystko zweryfikuje wiec nie rozumiem czemu się spinacie tymi wpisami "górnik spadek" ale już tak maja dzieci neta

koko - 5 lutego 2016, 19:27:54 - *.compower.pl
nie kibicuje ruchowi nie obchodzi mnie ten klub jestem bezstronny opisuje to co widze a gornik gra pilke dno

Obrzydliwy - 5 lutego 2016, 20:11:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pierwsza połowa wyrównana. Początek dla Wisły, potem lekka dominacja Górnika. Górnik o wiele skuteczniejszy i konkretniejszy w ataku. Druga część, to walenie głową w mur Wisły, przekładające się jedynie na średnio groźne strzały z dystansu. Górnik w II połowie nastawiony na obronę wyniku. Zagrożenie pod bramką głównie za sprawą Bałaszowa. Dużo wiatru robił Bartosz, ale był mało efektywny. W Zabrzu Madej i Steblecki na plus. Trudno oceniać mecz gdzie jedni wymienili prawie cały zespół, a drudzy jednego zawodnika (ostatniej zmiany w 84m nie liczę). Teoretycznie przy tylu zmianach Wisła powinna roznieść Górnika. Ogólnie mecz na remis.

hhh - 5 lutego 2016, 20:58:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Panowie za walke ! NIGDY NIE SPADNIE NASZ GORNIK NIGDY NIE SPADNIE !! 3 PKT JADA DO ZABRZA ! hahahaha ciekawe co na to kurczaczki !?

Sosnica - 5 lutego 2016, 22:13:47 - *.95.94.223.milenium.jotanet.pl
Tak czytam te komentarze to Górnik nie ma długów A tak naprawdę to Górnik na pierwszym miejscu.

GTS-1liga - 5 lutego 2016, 22:40:43 - *.dynamic.chello.pl
@rekinek zapomniałeś o smoku w tej bajce...

Lebon - 6 lutego 2016, 5:56:26 - *.opera-mini.net (*.254.147.24)
Nick "Sosnica" a numer ip z... Milenium.
Eh,kompleksiarze kompleksiarze.

pawel kSG - 6 lutego 2016, 7:43:42 - *.play-internet.pl
ZA tydzień wygrywamy w Krakowie a potem Wielkie Derby dla GÓRNIKA idzęmy do góry tabeli

anty Piast - 6 lutego 2016, 9:39:44 - *.97.30.192
Piast nie zdobędzie Mistrzostwa Polski nawet nie zakwalifikuje się do Europejskich Pucharów, tak samo pewne jest że Górnik nie spadnie, rok temu po tylu meczach Ruch Chorzów miał mniej punktów niż Górnik obecnie i też nie spadli, co do bankructwa to bliżej do tego Ruchowi, bo sprytni działacze Górnika dzięki obligacją Miasta nie mają ich wcale, do tego stadion mogący przyjąć 24.000 kibiców gdzie na meczach TOP będzie 20.000 a na pozostałych frekwencja 10.000-15.000, te pieniądze zagwarantują płynność finansowa i dominacje na Śląsku w przeciągu najbliższych 2 lat

ted niebie - 6 lutego 2016, 10:15:53 - *.katowice.multimetro.pl
Anty piast o czym ty piszesz jakie wpływy z biletów ?? wplywy z biletów będzie zabierać miasto zabrze na spłate waszego długu (50ml z odsetkami).

loth - 6 lutego 2016, 10:41:19 - *.play-internet.pl
18 meczy po 15tys kazdy bilet sr po 15 zl. Dahe na rok 5 banki. Od tego odejmij organizacje imprezy i obligacje . Tez trzeba splacic. Wiec powodzenia zycze jesli stadion ma wam zapewnic byt

mark - 6 lutego 2016, 11:21:30 - *.175.65.243
@Loth Bo oni tam w Zabrzu wierzą, że frekwencją utrzymają klub. Przyjadą Nieciecze i Łęczne i będzie ich na tym stadionie 1/4 tego co na derbach.

masa - 6 lutego 2016, 12:13:20 - *.adsl.inetia.pl
Rezerwy Wisły grają jakiś mecz chętnie przejdę się żeby dopingować z kumplami tego biednego bramkarza

guca77 - 6 lutego 2016, 21:58:55 - *.lodz.mm.pl
cierzniak jesteśmy z tobą!!!!z niewolnika niema pracownika!!!

xmen - 7 lutego 2016, 11:53:05 - *.92.157.10.operatorwss.pl
Tańcowały dwa Michały(w bramce)i Wiślaki przegrały!