10 lutego 2016, 15:00 - Ostrowiec Świętokrzyski (Piłkarski Ośrodek Treningowy - boisko przy ul. Kolejowej)
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0-1 Radomiak Radom
David Kwiek 49

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski: (I połowa) Ołeksij Szram - Damian Mężyk, Marcin Grunt, Mateusz Jagiełło, Klaudiusz Łatkowski - Kamil Bełczowski, Hubert Heba, Mateusz Mianowany, Mateusz Mąka - Kamil Dziadowicz, Łukasz Jamróz. (II połowa) Ołeksij Szram (Bartosz Niedobit) - Michał Stachurski, Dariusz Pietrasiak, Mateusz Jagiełło, Klaudiusz Łatkowski - Damian Nogaj, Hubert Heba (Mateusz Mąka), Jakub Kapsa, Radosław Mikołajek - Adrian Gębalski, Łukasz Jamróz.

Radomiak Radom: Piotr Banasiak (46 Michał Kula) - Jakub Cieciura, Kamil Kościelny (46 Maciej Świdzikowski), Norbert Jędrzejczyk, Karol Kucharski, Paweł Wolski, Chinonso Agu (46 Włodzimierz Puton), Michał Chrabąszcz (30 Marcin Gawron), Dariusz Brągiel (67 Kamil Kościelny), David Kwiek (69 Krzysztof Ropski), Krzysztof Ropski (46 Mateusz Radecki).

W meczu sparingowym Radomiak Radom wygrał z trzecioligowym KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 (0-0).

źródło: własne / Radomiak Radom / KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Dodano: 10 lutego 2016, 16:39:02

Kibic - 10 lutego 2016, 16:46:21 - *.play-internet.pl
Kszo bardzo slabe Radomiak drugim skladem ich ogral na spokojnie. Gębalski i Jamróz bardzo slabo. W pierwszej polowie Kszo jeszcze cos probowalo grac ale druga polowa to dominacja Radomiaka.

jona - 10 lutego 2016, 16:48:13 - *.adsl.inetia.pl
A to Radomiak ma drugi skład ? Gratuluje im !

Lego - 10 lutego 2016, 16:48:56 - *.136.245.125
Jak to był pajacu 2 skład to wybacz Radomiak słabiutko....spadek w tym roku....

max - 10 lutego 2016, 16:52:46 - *.centertel.pl
@lego, nie podniecaj sie. Widac brak w Radomiaku kilku podstawowych zawodników. Ale skad taki inteligentny inaczej ma o tym wiedzieć.

weras - 10 lutego 2016, 17:26:37 - *.ssp.dialog.net.pl
Rezerwy? Nie było dwóch czy trzech z podstawowego i rezerwy. KSZO nie odstawał jakoś bardzo, bo mogli pod koniec meczu zdobyć kilka bramek, ale Gębalski nie ma formy i zamiast po rogach to obijał bramkarza

tadek - 10 lutego 2016, 17:49:38 - *.radom.vectranet.pl
3 to bylo tylko z podstawowego składu wiec nie pisz bzdur 9 rezerwowych wiec nie znasz sie

Bylemwidzi - 10 lutego 2016, 17:56:56 - *.google.com (*.45.107.25)
KSZO w I polowie z 4 juniorami. W drugiej inny, również nieoptymalny skład bez kilku filarów drużyny. Mimo to Radomiak cały mecz problemy z wyjściem z połowy. Jedna kontra z ktorej padła bardzo ładna bramka. Dominacja KSZO poza dyskusją. Ostatnie 20 min wręcz oblężenie,poprostu nie chciało wpaść. Mecz rozgrywany w bardzo trudnych warunkach,mocny deszcz. Grunt że bez urazów.

Kilo - 10 lutego 2016, 18:31:27 - *.radom.vectranet.pl
Czym wy się podniecacie. To tylko sparing. Do czego one służą chyba nie muszę tłumaczyć.

ech - 10 lutego 2016, 18:48:08 - *.122.187.2
Radomiak posiadanie piłki 60% KSZO problemy z wyjściem z własnej połowy.KSZO nie istniało pomimo tego że w Radomiaku zmiennicy....byłem widziałem ,ale to tylko sparing w środku przygotowań do sezonu! Po co się gimbaza podnieca? Teraz jest czas na zgrywanie na trenowanie różnych wariantów taktycznych gdyby Radomiak grał na poważnie to gimbaza by zobaczyła dwucyfrowy wynik a tak kogo obchodzi czy było 5-0 dla KSZO czy dla Radomiaka to tylko sparing miernoty internetowe

weras - 10 lutego 2016, 18:53:03 - *.ssp.dialog.net.pl
Człowieku... zniosę wszystko, ale takie kłamstwa? KSZO miał więcej sytuacji bramkowych. Nie wspomnę o stuprocentowych okazjach Gębalskiego i poprzeczce Nogaja. Bardzo wyrównany mecz rzekłbym z lekkim wskazaniem na KSZO. To prawda, że Radomiak miał lepszy okres jakieś 15-20 min drugiej części, że gniótł KSZO na ich połowie, ale to wszystko. Jakby tak kolorowo było to machnęli by 4:0 i dziękujemy, tymczasem minimalnie 1:0.
P.S. Tak, wiem to tylko sparing i warianty się sprawdza, ale jak tak można bredzić...

mirek - 10 lutego 2016, 19:16:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kolego ech ty to trzeżwy byłeś?Bo ci się chyba drużyny pomyliły.Wiem że to tylko sparing ale takie bzdury pisać.Żenada.

RKS - 10 lutego 2016, 19:23:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Radomiaczek wygrany sparing podniesione morale aby dobrze tylko przystąpić do meczu z Rakowem wygrać go i walczymy o awans ! Krótko i na temat bez spiny

max - 10 lutego 2016, 21:38:22 - *.yoxa.pl (*.16.2.201)
Do kiboli KSZO, Radomiak jest w innej fazie przygotowań i ten okres jest najbardziej trudny. Także szacun za 1:0 co by ni było, na obcym terenie oraz bez kilku zawodników z podstawowego składu. Bravo za walkę, Tylko Radomiak.

weras - 10 lutego 2016, 21:43:07 - *.bielsko.dialog.net.pl
Kolego max, wreszcie sensowny komentarz do sytuacji. Nikt tutaj nie umniejsza, ale pisanie takich głupot, że KSZO nie istniał i bez szans to aż krew zalewa. Niedługo wpadnie skrót z skkszo.pl i zobaczy sobie tamten koleś co to pisał, jak Radomiak cały mecz cisnął KSZO :P

hamer - 10 lutego 2016, 22:00:48 - *.adsl.inetia.pl
KSZO bez kilku podstawowych zawodników dawało radę Radomiakowi z drugiej ligi o czym tu mowa . Hah

RKS - 10 lutego 2016, 23:53:39 - *.138.131.51.mobile.tre.se
Radomiak od pokoleń cisnął Kszo ciśnie i będzie cisnął musicie się z tym pogodzić taka wasza rola

RKS - 10 lutego 2016, 23:55:03 - *.138.131.51.mobile.tre.se

kolo - 11 lutego 2016, 1:16:03 - *.radom.vectranet.pl
RKS-nie napinaj się tak bo przynosisz nam wstyd. KSZO-życzę wam awansu.
Do zobaczenia jesienią w 2 lidze. Fajne mecze się szykują.Jeszcze niech awansuje Motor i Olimpia.
My o awans do 1 powalczymy za rok mam nadzieję. W tym sezonie celem jest utrzymanie.