27 stycznia 2016, 18:00 - Kołobrzeg (Euroboisko Milenium)
Kotwica Kołobrzeg 2-0 Leśnik Manowo
Karol Zieliński 60, Błażej Nowak 78

Kotwica Kołobrzeg: (I połowa) 25. Paweł Waśków - 17. Witold Cichy, 18. Jakub Poznański, 20. Paweł Szutenberg, 10. Tomasz Rydzak - 8. Mateusz Wrzesień, 3. Maciej Horna, 99. Arkadiusz Lewiński, 7. Łukasz Kacprzycki - 93. Karol Zieliński, 11. Michał Szubert. (II połowa) 1. Wojciech Małecki - 17. Witold Cichy (60, 19. Szymon Popiołek), 18. Jakub Poznański, 22. Wiktor Witt, 10. Tomasz Rydzak (60 Radosław Strzelecki) - 8. Mateusz Wrzesień, 23. Korneliusz Sochań, 88. Bruno Żołądź, 3. Maciej Horna, 32. Błażej Nowak - 93. Karol Zieliński (80, 77. Witold Kubiak).

Leśnik Manowo: (I połowa) Tomasz Tkacz - Patryk Szostak, Krzysztof Hrymowicz, Sławomir Śliż, Damian Więckowski, Mateusz Myśliński, Marcin Gozdal, Seweryn Fijołek, Konrad Symonowicz, Paweł Rakowski, zawodnik testowany. (II połowa) Bartosz Rutecki - Sławomir Śliż, Seweryn Fijołek, Paweł Molenda, Piotr Jakubowski, Patryk Kupidura, Mateusz Romaniec, Adrian Szatkowski, Mateusz Myśliński, Damian Więckowski, Patryk Szostak.

W meczu sparingowym rozegranym w Kołobrzegu miejscowa Kotwica wygrała 2-0 (0-0) z czwartoligowym Leśnikiem Manowo.

W barwach Kotwicy wystąpili Maciej Horna (jesienią grał w futsalowym AZS-ie AWF Warszawa) oraz Witold Kubiak (MKS MOS Zduńska Wola).

Tom - 27 stycznia 2016, 22:59:10 - *.dynamic.mm.pl
Polska i Francja poza strefą medalową ! Szok, jaki był kurs na awans Chorwatów przed tym meczem ktoś wie ?

do Tom - 27 stycznia 2016, 23:26:05 - *.petrus.pl
na Chorwatów najwyższy kurs 2,90 a na Norwegów 7,50

Tom - 28 stycznia 2016, 0:36:54 - *.dynamic.mm.pl
Nie chodziło mi o pojedynczy mecz tylko o zakład "Czy Chorwacja awansuje do półfinału" ale jeszcze przed meczami Norwegia - Francja..

122 - 28 stycznia 2016, 3:19:19 - *.7-2.cable.virginm.net