23 stycznia 2016, 13:00 - Gutów Mały (Centrum Sportowo-Rekreacyjne Ptak)
GKS Bełchatów 0-1 Warta Sieradz
Kamil Pluta 16

GKS Bełchatów: (I połowa) Paweł Lenarcik (22 Maciej Krakowiak) - Lukas Klemenz, Damian Michalski, Václav Cverna, Mateusz Szymorek - Łukasz Wroński, Lukáš Kubáň, Mikołaj Bociek, Dawid Flaszka, Marcin Flis - Hieronim Gierszewski. (II połowa) Kamil Bruchajzer (67 Daniel Niźnik) - Szymon Zgarda, Seweryn Michalski, Marcin Wdowiak, Radosław Sareło - Albin Maciejewski, Piotr Witasik, Damian Szymański, Patryk Nouri, Cezary Demianiuk - Szymon Stanisławski.

Warta Sieradz: (I połowa) Mateusz Wlazłowski - Piotr Bartłoszewski, Przemysław Sosnowski, Łukasz Mitek, Piotr Nawrocki - Jarosław Szyc, Marcin Wałęski, Mikael Idzikowski, Tomasz Bogołębski - Kamil Pluta, Marcin Kobierski. (II połowa) Mateusz Wlazłowski - Michał Pertkiewicz, Radosław Kardas, Patryk Krymarys, Przemysław Sosnowski - Piotr Przezak, Michał Łochowski, Michał Bogdan, Bartłomiej Stasiak - Kacper Jezierski, Bartosz Narożnik.

W sparingowym spotkaniu rozegranym w Gutowie Małym GKS Bełchatów przegrał z trzecioligową Wartą Sieradz 0-1 (0-1).

W drużynie GKS-u zagrał Daniel Niźnik z rezerw.

źródło: własne / GKS Bełchatów / Łódzki Futbol

Dodano: 23 stycznia 2016, 14:37:19

Elek - 23 stycznia 2016, 14:54:29 - *.belchatow.msk.pl
Ten Nieznany mógłby trochę technikę poprawić i byłby całkiem dobry.

abrat - 23 stycznia 2016, 15:19:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak by poprawił technikę to byłby znany.

miecio - 23 stycznia 2016, 16:38:42 - *.astral.lodz.pl
słabo bardzo słabo, grając tak dalej to popłyniemy do II ligi, obserwując ten mecz warta miała przewagę i to że nie przegraliśmy wiecej to tylko należy się cieszyć... panowie poćwiczcie bo III ligowy zespół was ogrywa.

olejoo - 23 stycznia 2016, 18:28:31 - *.play-internet.pl
Nie zdziwie się, jak Bełchatów w tabeli teraz w dół, bo niektórzy już nie zagrają tak dobrze jak na jesień.

paw - 23 stycznia 2016, 19:18:21 - *.toya.net.pl
trzeba być deb.... żeby nie rozumieć że jak wychodzi się z siłowni na pierwszy mecz to można dostać lanie nawet od chłopaków z podwórka.... wyniki tu są kompletnie nie ważne....

kibic - 23 stycznia 2016, 22:15:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl