2 lutego 2016, 16:30 - Belek (Bellis Hotel Football Center)
Jagiellonia Białystok 2-3 FC Botoșani
Piotr Grzelczak 45 (k), Taras Romanczuk 53 (k) - István Fülöp 23, Attila Hadnagy 63, 74

Jagiellonia Białystok: (I połowa) 33. Krzysztof Baran - 18. Martin Baran, 41. zawodnik testowany, 14. Marek Wasiluk, 42. Kamil Pajnowski (15, 10. Alvarinho) - 44. Emil Łupiński, 20. Dawid Szymonowicz, 22. Rafał Grzyb, 55. Kacper Falon, 3. Jonatan Straus - 12. Piotr Grzelczak. (II połowa) 69. Bartłomiej Drągowski - 24. Matija Širok, 19. Igors Tarasovs, 25. Guti, 77. Piotr Tomasik - 10. Alvarinho, 4. Jacek Góralski, 6. Taras Romanczuk, 5. Konstantin Vassiljev, 11. Karol Mackiewicz - 15. Fedor Černych.

FC Botoșani: 12. Płamen Ilijew (46, 22. Raul Avram) - 88. Radosław Dimitrow (68, 29. Marius Tomozei), 13. Michael Ngadeu-Ngadjui, 4. George Miron, 93. Sergiu Popovici - 11. Quenten Martinus (68, 3. Vlad Bujor), 10. Gabriel Vașvari, 37. Mihai Bordeianu, 24. István Fülöp (78, 81. Modjieb Jamali), 20. Fernando Carralero (46, 77. Deivydas Matulevičius) - 80. Attila Hadnagy (78, 28. Flavius Cuedan).

żółte kartki: K.Baran, Guti - Fülöp, Vașvari.

W rozegranym podczas zgrupowania w Turcji sparingu Jagiellonia Białystok przegrała 2-3 (1-1) z FC Botoșani - dziewiątą drużyną rumuńskiej ekstraklasy.

W rumuńskiej drużynie wystąpił były zawodnik Odry Wodzisław Śląski i Cracovii Deivydas Matulevičius.

źródło: własne

Dodano: 2 lutego 2016, 18:17:25

Jagabiałys - 2 lutego 2016, 18:21:53 - *.residential.rdsnet.ro
Śmiech na sali. Jagiellonia przegrywa z jakimiś Rumunami. Wstyd.

Ryba - 2 lutego 2016, 18:23:15 - *.adsl.inetia.pl
Hej.Do ligi coraz bliżej a z tego co można było zobaczyć w transmisji to forma Jagi cienka.W obronie dalej tragedia- 2i 3 bramka dla Rumunów to błędy straszne w kryciu i ustawieniu.

arturro - 2 lutego 2016, 18:23:21 - *.dynamic.chello.pl
Ktoś kiedyś napisał z jak słabymi zespołami gra Jaga te sparingi. Ja uważałem, że jest to nasz lub trochę wyższy poziom. No i proszę.
Wygląda to tragicznie - nie wyniki ale gra.
Od 34 lat wierny kibic Jagi.

Ja - 2 lutego 2016, 18:27:02 - *.centertel.pl
Bo Probierz to cienki trener i tyle. Rok temu mu się przyfarcilo, bo trafił dobrych zawodników. Jego taktyka gry to wywalanie piłki na dzide.

paulhaslin - 2 lutego 2016, 18:29:12 - *.092.077.pools.vodafone-ip.de
Botoszany zemściły się za porażkę z Legią.

bojar - 2 lutego 2016, 18:32:28 - *.bialystok.vectranet.pl
Nie porażki mnie martwią,ale styl i gra w obronie. Niestety liczba straconych bramek nie równa w ilości zdobytych. Ja też jestem kibicem Jagi od 41 lat,i sam grałem w tym klubie.

marrón - 2 lutego 2016, 18:33:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gra bardzo średnia, ale ten mecz to rozpierducha totalna- z 5 bramek, które padły 4 nie powinny być uznane, poza tym sędzia puszczał dużo fauli.

dino - 2 lutego 2016, 18:38:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wyjazd na Legię zapowiada się ciekawie.

Baca - 2 lutego 2016, 18:50:18 - *.dab.02.net (*.145.111.108)
Stopa z przeciętnym zespołem z Rumunii. Probierz uważa sie za wielki trenerski talent a wyniki ma żenujące. Skacze po tych zespołach a niczego konkretnego nie osiągnął. Jedynie czym się wsławił to gwizdaniem na piłkarzy jak na gołębie i obrażaniem zagranicznych trenerów w mediach. Ach szkoda gadać

Bromcik - 2 lutego 2016, 19:18:13 - *.26.239.178
Grały przeciętniaki ze swoich lig - 8 drużyna polskiej ligi i 9 drużyna rumuńskiej, lepszej od naszej, co pokazuje ranking. Więc o co cho?

@Baca - 2 lutego 2016, 19:19:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Probierz utrzymał w lidze słabą Polonię Bytom, zdobył z przeciętną Jagą Puchar Polski, Superpuchar Polski oraz brązowy medal Mistrzostw Polski. Poza tym, z tą samą przeciętną Jagą dwa razy otarł się o podium (4. miejsce i 6 miejsce de facto, bo wtedy była kara -10). Mało, dużo? Nie mnie oceniać.

d.mielczar - 2 lutego 2016, 19:25:00 - *.iweb.pl
uuu, a już zaczynałem się martwić że nie obejrze meczu z Legią przez walentynkowy wypad a tu nie ma co żałować. nie lubie krytykowaćnaszych drużyn ale z Botoszanami w plecy to już jest jednak wtopa

j - 2 lutego 2016, 19:56:47 - *.13.233.85.koba.pl
przegrane sparingi= wygrane w lidze. Pozdro.

jhkhjt - 2 lutego 2016, 19:59:30 - *.adsl.inetia.pl
Przegraliśmy kolejny sparing. Po pierwsze praca sędziego to kpina. Po drugie Jaga zagrała fatalny mecz. Po trzecie widoczny u nas brak napastnika- powtarzam kolejny raz. Przydałyby się jeszcze transfery. Chociażby Piotra Parzyszka.

Beret - 2 lutego 2016, 20:05:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kurcze jak miło poczytać samych fachowców!

vxz - 2 lutego 2016, 20:10:57 - *.jawor.vectranet.pl
Smiech na sali ?! amatorzy to chyba w polsce sa ! Rumuni sa o 5 klas lepsi od Jagieloni ogladałem 1 połowe to w jagieloni to nikt dobrze nawet piłki nie umie kopac ! WSTYD !

Arek - 2 lutego 2016, 20:27:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Probierz to taki trener dla Jagiellonii czy Polonii Bytom właśnie. Jak poszedł do Wisły, czy Potem do Lechii leciał z hukiem. Zresztą już w Białym ze 2 razy do dymisji się podawał. A sparing jak sparing. Żaden wielki klub z tej Jagi, więc wszystkich meczów wygrywał nie będzie, o trofeach i flagach nawet nie wspominam. A po meczu z Legią pewnie już w barku Probierza wolnego miejsca przybędzie.

. - 2 lutego 2016, 20:29:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Arek ty to jesteś fachowiec i pewnie warszawski cwaniak?

pipi - 2 lutego 2016, 21:03:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie posrajcie się wszyscy. Jaga będzie walczyć pewnie z tym składem o utrzymanie niestety. Brakuje kogoś kto pociągnie grę. Mimo wszystko jestem dobrej myśli.
A co do trenera to kto inny? Probierz ma przynajmniej jaja.
JAGAONLYONE.

LEO - 2 lutego 2016, 21:11:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Znowu było blisko

pipi - 2 lutego 2016, 21:14:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ arek. Z twojej Legii to z kolei jest nietengapotenga.
Mówi Ci Coś: Berg,Wilno, Bereszynski, karne Pana V., czwarta runda, ostatnia kolejka...
Nie poć się.

koko - 2 lutego 2016, 21:23:49 - *.compower.pl
Jaga spadek Probierz potwierdził

Petru - 2 lutego 2016, 23:01:06 - *.231.28.146.koba.pl
A ja wiem wszystko - będzie dobrze - JAGAONLYONE.

Bromcik - 2 lutego 2016, 23:42:50 - *.26.239.178
Sparingi to tylko sparingi, gimbusy. Od 14.02 jedziemy z koksem i zaczynamy od zwycięstwa nad Legią. :-D

Beret - 3 lutego 2016, 6:29:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak co roku w lutym Jagiellonia przyjeżdza do legii po trzy punkty.

Arek - 3 lutego 2016, 9:48:46 - *.adsl.inetia.pl
@pipi, najpierw napisz po polsku, żeby można było zrozumieć Twe wypociny. A potem jak mi się ze chce może się odniosę, chociaż wątpię, że mi się ze chce. Albo kup sobie łiskacza, to Probierz nie będzie sam hehe.

Myk - 3 lutego 2016, 11:12:48 - *.231.14.117.koba.pl
Kolejny mecz pokazuje, że Jagiellonia ma problem w obronie, po stałych fragmentach gry. Jeżeli dodać do tego słabą skuteczność w ataku, to można się zacząć bać, co nam liga przyniesie

Petru - 3 lutego 2016, 13:25:35 - *.231.28.146.koba.pl