3 lutego 2016, 15:00 - Tychy (boczne boisko Stadionu Miejskiego Tychy)
Tomasz Górkiewicz 35, Łukasz Grzeszczyk 43 (k), Piotr Kokoszka 87 - Tomasz Ostalczyk 69

GKS Tychy: Marek Igaz (46 Paweł Florek) - Mateusz Grzybek (70 Michał Łęszczak), Tomasz Górkiewicz (70 Mateusz Banaś), Daniel Tanżyna (70 Rafał Pawłowicz), Maciej Mańka (70 Adam Matusz) - Bartosz Rutkowski (70 Olaf Augustyniak), Wojciech Szumilas (60 Robert Dymowski), Michał Glanowski (70 Tomasz Pryszcz), Łukasz Grzeszczyk (70 Mateusz Malik), Mateusz Mączyński (46 Damian Nieśmiałowski) - Artur Pląskowski (60 Piotr Kokoszka).

ŁKS Łódź: Michał Kołba - Fabian Woźniak, Aleksander Ślęczka, Aleksander Ślęzak, Damian Pawlak - Patryk Bryła, Michał Stryjewski, Przemysław Kocot, Wojciech Wojcieszyński, Tomasz Ostalczyk - Adam Patora. Grali także: Adam Sekuterski, Bartosz Placek, Damian Nowacki, Paweł Pyciak, Dawid Sarafiński.

sędziował: Mirosław Górecki (Katowice).

W swoim drugim dzisiejszym meczu sparingowym drugoligowy GKS Tychy wygrał z trzecioligowym ŁKS-em Łódź 3-1 (2-0).

W barwach GKS-u zagrali Mateusz Malik z Gwarka Zabrze oraz Mateusz Banaś z drużyny rezerw. ŁKS testował Patryka Bryłę i Wojciecha Wojcieszyńskiego z Okocimskiego KS-u Brzesko.

źródło: własne / GKS Tychy / Łódzki Futbol / Sport.pl / Sportowa Silesia

Dodano: 3 lutego 2016, 16:40:01

Abdul - 3 lutego 2016, 16:43:19 - *.play-internet.pl
A co z Marcinem Siedlarzem? Biorą go w końcu do Tych czy jednak nie?

Mystars - 3 lutego 2016, 16:44:33 - *.centertel.pl
Jedna dobra połowa to za mało żeby wygrać z Tychami. Ale brawo, bo bardzo dobry występ ŁKS-u - wynik nie do końca oddaje tego jak rzeczywiście wygladała gra.

@haha - 3 lutego 2016, 17:32:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tychy wygrały,bo podobno grali w trzynastu...biegali"kupą"i sędzia się nie doliczył

fan - 3 lutego 2016, 18:51:21 - *.207.111.8
haha ty masz placone za kazdy komentarz pod kazdym artykulem o Tychach? pionku!

Tyski - 3 lutego 2016, 19:03:12 - *.residential.rdsnet.ro
Dobrze, że chociaż golimy frajerów z niższych lig

kpina - 3 lutego 2016, 19:15:16 - *.opera-mini.net (*.243.126.236)
3 liga was ogoloła bez mydła
GKS Tychy 1-4 Odra Opole
Michał Biskup 89 - Przemysław Bella 23, Damian Ałdaś 31 (k), 34, Marcin Niemczyk 53

uncleG - 3 lutego 2016, 19:38:27 - *.pl.177.41.31.in-addr.arpa
TYSKI GKS & ŁÓDZKI ŁKS nasza zgoda najlepsza w Polsce jest!pzdr bracia z BCB Łodzi!

kibic - 3 lutego 2016, 21:44:53 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Tychy wiedziałem, że ten mecz wygramy. Widzę, że nasza baletnica tylko z karnych strzela bramki aż dziwne, że chciał strzelać, bo w ostatnim meczu ligowym nie chciał strzelać - pamiętamy.

kibic - 3 lutego 2016, 21:49:53 - *.dynamic.chello.pl