27 stycznia 2016, 16:00 - Marbella (Estadio Municipal de Marbella)
Lech Poznań 0-2 Dynamo Kijów
Júnior Moraes 53, Serhij Miakuszko 90

Lech Poznań: 1. Jasmin Burić - 4. Tomasz Kędziora (46, 11. Gergő Lovrencsics), 23. Paulus Arajuuri, 35. Marcin Kamiński, 5. Tamás Kádár - 25. Sisi (46, 24. Dawid Kownacki), 6. Łukasz Trałka, 55. Abdul Aziz Tetteh, 7. Karol Linetty, 8. Szymon Pawłowski - 14. Maciej Gajos (71, 10. Darko Jevtić).

Dynamo Kijów: 1. Ołeksandr Szowkowśkyj - 24. Domagoj Vida (62, 5. Antunes), 34. Jewhen Chaczeridi, 6. Aleksandar Dragović, 5. Antunes (31, 2. Danilo Silva) - 20. Ołeh Husiew (74, 88. Serhij Miakuszko), 4. Miguel Veloso (62, 29. Witalij Bujalśkyj), 17. Serhij Rybałka (77, 8. Radosav Petrović), 29. Witalij Bujalśkyj (31, 19. Denys Harmasz), 25. Derlis González - 91. Łukasz Teodorczyk (46, 11. Júnior Moraes).

Lech Poznań przegrał 0-2 (0-0) z Dynamem Kijów - mistrzem i zdobywcą Pucharu Ukrainy oraz aktualnym wiceliderem ukraińskiej ekstraklasy.

W Dynamie zagrał były zawodnik Lecha Łukasz Teodorczyk.

źródło: własne

Dodano: 27 stycznia 2016, 17:51:13

Jondek - 27 stycznia 2016, 17:54:24 - *.na5.pl
Jak na drużyne ekstraklasy to bardzo dobry wynik.

Enzo - 27 stycznia 2016, 17:55:31 - *.62.39.5
Kopanina Lecha bez ładu i składu...

eren - 27 stycznia 2016, 17:55:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dno, jak się ogląda takie gwiazdy napompowane i chodzące sztywno jakby mieli kija w d... to się odechciewa oglądać, nie wiem za co oni kasę biorą bo na pewno nie za grę w piłkę, bo tego nie można nazwać graniem.

as - 27 stycznia 2016, 18:06:09 - *.135.192.22
Boże ... wyłączyłem stream po pierwszej połowie ... takiej kopaniny się nie dało oglądać.

r - 27 stycznia 2016, 18:06:41 - *.internetdsl.tpnet.pl
jak zagrał sisi?

bom - 27 stycznia 2016, 18:15:47 - *.internetia.net.pl
Dynamo na luzie, na stojąco. Pewnie po meczu prysznica nie wzięli.

aqq - 27 stycznia 2016, 18:51:11 - *.lodz.mm.pl
gajos na szpicy, gergo na obronie... widac ze sklad juz skompletowany

DrBrowar - 27 stycznia 2016, 18:58:41 - *.centertel.pl
Dynamo na stojaco frytki zjadlo...

Max - 27 stycznia 2016, 19:28:07 - *.centertel.pl
Lech nie daje szansy młodym z Akademi a wychowanek Jerzy Kołakowski strzelił jedyną bramkę Dynamo Kijów jako zawodnik Hutnika Kraków ciekawe nie.

Po - 27 stycznia 2016, 19:33:24 - *.ssp.dialog.net.pl
Prysznic wzięli a twoja stara im plecy szorowała

CHWDP - 27 stycznia 2016, 19:47:39 - *.dynamic.chello.pl
Baty dostali i tyle

Po - 27 stycznia 2016, 19:54:52 - *.ssp.dialog.net.pl
Wiadomo ze wasze klubiki rozjechały by Ukraińców w pył ,tylko problem ze wasze klubiki grają z jakimiś zespołumi z Rumuni ,Węgier albo z Wietnamu haha

Znany - 27 stycznia 2016, 20:03:48 - *.adsl.inetia.pl
Dobrze że to tylko sparing ale wiadomo że Dynamo jest o 2 półki wyżej od Kolejorza ponieważ gra w Fazie Pucharowej Ligi Mistrzów co dla Polskiego zespołu mimo wszystko na razie nierealne ale co do meczu to jednak Lech grał za prosto i Dynamo cały mecz kontrolowało cóż szkoda ale dobrze iż to tylko sparing byle 14 lutego być już w pełni formy oby Nicki się sprawdził a nie jak Thomalla Powodzenia KKS Lech Poznań 1922!

yegi - 27 stycznia 2016, 22:39:26 - *.dynamic.chello.pl
Kupon wszedł i to konkretny hajs (8 trafień 100%) Thanks Dinamo!!!

Neutral60 - 27 stycznia 2016, 22:50:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oglądałem ten mecz" na żywo " na Lech TV. Mecz wyrównany .Kownaś nie wykorzystał"setki".Dobry mecz Kadara,Burića.Sisi miał jedną okazję.Jest to piłkarz przebojowy o świetnej technice.Mimo drobnej postury pokręci w lidze niejednego "gwiazdora".Mecz ciekawy.W przerwie Teoś przyszedł do dawnych kolegów na pogaduchy.Boisko i pogoda super.Gdy do zespołu dołączy napadzior z Danii to powinno być całkiem nieźle.

Bromcik - 28 stycznia 2016, 0:25:13 - *.62.57.114
I tak niezły wynik patrząc na skład Lecha i ilu gracyz odeszło, a jeszcze Duńczyk nie grał. ;-D

Bromcik - 28 stycznia 2016, 0:42:01 - *.62.57.114

Arek - 28 stycznia 2016, 0:46:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jaki dobry wynik? Legia za Berga z nimi remisowała i wygrywała sparingi. A kiedyś nawet to Legia Urbana 4-0 z nimi sparing wygrała. Sparing sparingiem, a liga i tak zweryfikuje potem wszystko, tak więc podniecać się nie ma czym. Czytałem trochę ich relacji tekstowej to tam coś strzelić mogli, ale gwiazda Kownacka zawaliła prosto w bramkarza hehe.

Ww - 28 stycznia 2016, 13:22:10 - *.static.ip.netia.com.pl
Co z tego ze tęczowi z nimi wygrali 4-0 jak pózniej w lidze baty dostawali

Mały - 28 stycznia 2016, 22:07:14 - *.dynamic.chello.pl
Szkoda, że Teo zagrał tylko 45 minut meczu.

olaf - 28 stycznia 2016, 22:44:55 - *.centertel.pl
Czas pozbyć się gwiazdeczek typu Trałka, Kamiński, Kownacki, Linetty. Tragedia to co sobą prezentują na boisku i w wywiadach.