29 czerwca 2016, 17:20 - Grodzisk Wielkopolski (stadion Dyskobolii)
Miedź Legnica 0-0 Wisła Płock

Miedź Legnica: Paweł Kapsa (46 Łukasz Sapela) - Grzegorz Bartczak, Michał Stasiak (46 Rumen Trifonow), Tomasz Midzierski, Hunter Gorskie - Jakub Chrzanowski, Damian Rasak (46 Filip Karbowy), Adrian Łuszkiewicz (46 Adrian Cierpka), Łukasz Garguła (46 Bartłomiej Danowski), Keon Daniel (46 Petteri Forsell) - Jakub Vojtuš.

Wisła Płock: Bartosz Kaniecki - Przemysław Szymiński, Bartłomiej Sielewski (46 Damian Byrtek), Tomislav Božić (68 Bartłomiej Sielewski), Patryk Stępiński - Damian Piotrowski (60 Jakub Łukowski), Maksymilian Rogalski (60 Dominik Kun), Piotr Wlazło (60 Piotr Mroziński), Arkadiusz Reca (60 Sebastian Milewski), Dimityr Ilijew (60 Wojciech Łuczak) - Mikołaj Lebedyński (54 Emil Drozdowicz).

W meczu sparingowym Wisła Płock bezbramkowo zremisowała z pierwszoligową Miedzią Legnica.

W drużynie Wisły testowany był 18-letni pomocnik Sebastian Milewski (Legionovia Legionowo).

źródło: własne / Wisła Płock / Miedź Legnica

Dodano: 29 czerwca 2016, 18:59:59

płocczanin - 29 czerwca 2016, 19:03:09 - *.plock.mm.pl
Trzeci mecz na zero z przodu niepokojąco to wygląda dawać klasowego napadziora!!!

Varadi - 29 czerwca 2016, 19:04:47 - *.ssp.dialog.net.pl
Żadna różnica między zespołem z 1 ligi który dopiero rozpoczął treningi a zespołem z Ex . Miedź bez Lobo . Nieźle

1976 - 29 czerwca 2016, 19:09:53 - *.opera-mini.net (*.146.65.73)
Srednio patrzac jak słabego mielismy rywala z Płocka

Szatan - 29 czerwca 2016, 19:13:16 - *.centertel.pl
Miedzianka lepsza,Plock trzeci sparing 0:0 he,jak strzela w ekstraklapie 10 goli to bedzie sukces,pierwsza druzyna do spadku.Mozna u buka na nich stawiac,na porazki oczywiscie.

Milena - 29 czerwca 2016, 19:20:54 - *.plock.mm.pl
Wynik bez komentarza. Z takimi wynikami trudno bedzie zachować ekstraklasowy byt.
Laiki sie nie wypowiadać.

M - 29 czerwca 2016, 19:27:16 - *.146.140.11.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Milena mam nadzieję, iż jak Wisła Płock będzie w lidze wygrywać to im pogratulujesz.

Legia - 29 czerwca 2016, 19:30:08 - *.plock.mm.pl
Pan Kruszewski chwalił wczoraj za te poprzednie sparingi, więc jest git moi mili.

Legnica - 29 czerwca 2016, 19:36:34 - *.play-internet.pl
Po co te głupie prowokacje? Sparing jest dla trenerów, nie dla was.
Miedź przodu na ten moment to właściwie nie ma, ale do ligi jest jeszcze miesiąc i będzie kilka transferów. Mecz bez nominalnych skrzydłowych, bo nie wszyscy jeszcze obecni w klubie.

berg - 29 czerwca 2016, 20:03:51 - *.dynamic-ra-12.vectranet.pl
Skrzydłowi nieżle pracowali. Z przodu napadziory mieli kilka 100%. Bramkarz wyciągał z okienka. Tylko obrońcy się nudzili. Ale i tak Wisła była słaba

berg - 29 czerwca 2016, 20:05:33 - *.dynamic-ra-12.vectranet.pl
Miedz z tym składem ekstraklasa. Super mecz

berg - 29 czerwca 2016, 20:06:57 - *.dynamic-ra-12.vectranet.pl
jedno to w Grodzisku słaby doping

zks - 29 czerwca 2016, 20:13:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Milenia i legia - Kepinski napisz jeszcze z 10 nickow proponuje. Na pewno nikt sie nie połapie

Mzkas - 29 czerwca 2016, 20:20:27 - *.centertel.pl
A co z furmanem i sylwestrzakiem bo nawet ich w skaldzie nie bylo????

Tartak - 29 czerwca 2016, 20:40:33 - *.146.131.77.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Grzyb

Rafał - 29 czerwca 2016, 23:05:40 - *.ip4.greenlan.pl
@ Berg, nudził to się w 1 połowie Kapsa, bo jak Miedź grała w miarę I ligowym składem to miał zero pracy. W II połowie Miedź zagrała na środku z dwoma testowanymi młodzieżowcami, na skrzydle z Cierpką na środku obrony z Bartczakiem, na lewej obronie z Trofimowem - debiut po półrocznej kontuzji a Vojtus z Forsellem dołączyli wczoraj po wakacjach. Także stworzyliście 3 (słownie trzy) sytuacje w tej 2 połowie. My biorąc pod uwagę skład zadowoleni bylibyśmy z remisu nawet z obecną Zawiszą Bydgoszcz. Dużo szczęścia w ekstraklasie życzę bo będzie potrzebne.

Plocki - 30 czerwca 2016, 9:36:09 - *.25.26.7 (*.20.0.202)
Miedz w tym roku spadek. Slabi sa.

ggg - 30 czerwca 2016, 10:12:24 - *.50.232.86
Płock w ogóle nie powinien przystąpić do rozgrywek będzie mniejszy obciach.

Hunter - 30 czerwca 2016, 12:53:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A jakim to sposobem Sielewski dwukrotnie pojawiał się na boisku?

kielczanin - 30 czerwca 2016, 13:10:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A gdzie Sylwestrzak?

Darek - 30 czerwca 2016, 14:51:47 - *.051.c89.petrotel.pl
Bez celnego strzału na tle pierwszoligowca to wygląda bardzo słabo. Cudu chyba trzeba będzie do gry o coś więcej niż miejsca 13-16

Płock - 30 czerwca 2016, 15:11:28 - *.class98.petrotel.pl
@kielczanin - doznał małego, ale zupełnie nie groźnego urazu. Tak, bo sparingi są od tego, żeby wygrywać i pało jedna z drugą już wiesz, że spadek i w ogóle. Tak jak z Polakami przed Euro, przegrali z Holandią, zremisowali z Litwą, ale teraz skaczecie jak małpy z radości. Zastanów się jeden z drugim najpierw do czego służą sparingi...

skrót - 30 czerwca 2016, 15:27:07 - *.dynamic.mm.pl
Jakoś nie widzę, tu przewagi Miedzi, więc proponuję siedzieć cicho dziewczyny (Milena i reszta koleżanek).