2 lipca 2016, 10:00 - Wodzisław Śląski (Gosław Sport Center)
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Korona Kielce
Michał Przybyła 48

Zagłębie Sosnowiec: (I połowa) Jakub Szumski - Arkadiusz Najemski, Krzysztof Markowski, Kamil Wiktorski, Žarko Udovičić - Jakub Wilk, Łukasz Matusiak, Fabian Klama, Patryk Mularczyk, Martin Pribula - Adrian Paluchowski (31 Konrad Zaradny). (II połowa) Wojciech Fabisiak - Marcin Sierczyński, Igor Krzykowski, Kamil Wiktorski, Dawid Witkowski - Hubert Tylec, Sebastian Dudek, Konrad Budek, Tomasz Nowak, Robert Bartczak - Konrad Zaradny (55 Sławomir Musiolik).

Korona Kielce: Maciej Gostomski - Bartosz Rymaniak, Radek Dejmek, Elhadji Pape Diaw (46 Dmitrij Wierchowcow), Ken Kallaste (88 Adrian Uniat) - Tomasz Zając (46 Vladislavs Gabovs), Rafał Grzelak (63 Charlie Trafford), Mateusz Możdżeń (79 Maciej Załęcki), Marcin Cebula (55 Vanja Marković), Serhij Pyłypczuk (81 Michał Mokrzycki) - Michał Przybyła (70 Hubert Laskowski).

sędziował: Jakub Krajewski (Skoczów).

Korona Kielce wygrała w spotkaniu sparingowym z pierwszoligowym Zagłębiem Sosnowiec 1-0 (0-0).

źródło: własne / Korona Kielce / Zagłębie Sosnowiec

Dodano: 2 lipca 2016, 11:41:41

zsh - 2 lipca 2016, 11:45:14 - *.adsl.inetia.pl
Szumski swietny mecz! , z II polowy tylko nadaja sie Nowak Budek Dudek reszta out , Fabisiak out

ZS 1906 - 2 lipca 2016, 11:49:12 - *.centertel.pl
J.Magiera testuje kto zostanie dobrze ale to chyba ostatni mecz testow.Szumski swietny w bramce,ogolnie z opisu Zaglebie dobrze gralo.

rafalski - 2 lipca 2016, 11:53:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dla czego Nowak nie gra w zagłębiu?

dorafalski - 2 lipca 2016, 12:06:56 - *.centertel.pl
Gral przeciez T.Nowak no co ty

MilowiceZS - 2 lipca 2016, 12:27:14 - *.centertel.pl
Jutro gramy u siebie jeszcze sparing z tychami i Magiera bedzie wiedzial kogo wziasc na oboz od poniedzialku a kogo na wypozyczenia i wzmocnienia potrzebne oczywiscie.Napastnik Tin Matic jedzie na oboz ale jest jeszcze z Legia na obozie w Austrii.

Stary Sosn - 2 lipca 2016, 13:53:11 - *.centertel.pl
Fidzi kontuzja i jeszcze nie gra,napadzior potrzebny po odejsciu Araczka,ale ma przyjsc Chorwat z Legii i jest jeszcze Paluch...he.Obroncy potrzebni od zaraz,R.Stanek dzialaj.

Stary Sosn - 2 lipca 2016, 13:56:40 - *.centertel.pl

max - 2 lipca 2016, 15:55:07 - *.adsl.inetia.pl
Co tam jeszcze robi Wilk ??? Brawo prezes , gramy o utrzymanie ??? Gdzie obrona i atak ???

BKS -STAL - 2 lipca 2016, 15:56:52 - *.135.163.136.static.kolnet.eu
gdzie Dudala ?juz go nie chca w Zaglebiu

Baca - 2 lipca 2016, 16:09:08 - *.bb.sky.com
Brak klasowego napastnika w Koronie jakim był Cabrera bedzie bardzo odczuwalne. Troszkę czasu zostało mimo wszystko i może znajdą godnego następcę.

do BKS - 2 lipca 2016, 16:15:04 - *.centertel.pl
Dudala z tego co wiem to wraca do Bielska Bracia.ZS i BKS

do max - 2 lipca 2016, 16:20:54 - *.centertel.pl
Wilk zostaje,Fidziukiewicz tez tylko kontuzja,jest Pribula,Udovicic.
Z obroncow przychodzi mlody Najemski z Legii ale to bedzie zmiennik,test ma teraz Wiktorski byly gracz Glasgow Rangers swietne warunki ma chlop-zobaczymy.
Atak przyjdzie na test Tin Matic mlody Chorwst z Legii i zobaczymy...potrzebny ktos dobry za Araczka.

Mario7777 - 2 lipca 2016, 16:28:28 - *.dynamic.chello.pl
Potrzebni obrońcy bo z tymi co mamy to znów stracimy 50 bramek w sezonie. Siara do odstrzału.

doMario777 - 2 lipca 2016, 16:32:22 - *.centertel.pl
Siara...he do odstrzalu...Najemski gra w sparingach na tej pozycjii prawa obrona to wygryzie mlody Siare he.Na stoperze testowany Wiktorski napewno lepszy od Wezalowa i nie gorszy od Solowieja.

Tarchomin - 2 lipca 2016, 17:59:13 - *.100.86.69
Nasz fanclub z Sosnowca po raz kolejny przegrał mecz nie zapowiada się na to, by fanclub z Sosnowca który służy Wielkiej Legii miałby się w tym sezonie utrzymać.

Kibic 1906 - 2 lipca 2016, 19:15:47 - *.centertel.pl
A jak tam spisała się nasza młodzież

polo - 2 lipca 2016, 19:32:30 - *.dynamic.chello.pl
młodzież nic szczególnego zagubieni w akcji

BMC - 2 lipca 2016, 19:48:23 - *.ip.cybergrota.com.pl
Gdybyś był z Tarchomina szczeciński prowokatorze, to wiedziałbyś o fabryce leków w tym mieście. Zainteresuj się tematem, takie natręctwa można leczyć farmakologicznie.

Dębe Wielk - 3 lipca 2016, 0:27:02 - *.bb.sky.com
Kolejna porażka nszego FC z Sosnowca.Olimpia Elbląg naszym pierwszym fanklubem. Nasz fanklub z Sosnowca jest drugi. Tak jak liga,w której będzie w przyszłym sezonie występował.

band1906 - 3 lipca 2016, 4:50:04 - *.centertel.pl
Zaglebie i Legia Bracia na Zawsze!

SO - 3 lipca 2016, 9:43:58 - *.centertel.pl
@Tarchomin
@Debe Wlk kolo ze szczecina,prowokatorze,nie udawaj kibica Legii.
Szumski i Najemski juz w Zaglebiu. ZS i L

Ostro(L)ęk - 3 lipca 2016, 13:22:24 - *.tor-exit.network
Nasz fanclub z Sosnowca zaliczył kolejna porażkę, szkoda piłkarzy z Wielkiej Legii, by razem z naszym fanclubem z Sonowca spadli do drugiej ligi, a później pewnie i jeszcze niżej.Legia pozdrawia braci z Elbląga i swój fanclub z Sosnowca.

sarmatzs - 3 lipca 2016, 14:04:24 - *.centertel.pl
@Ostro he ty to na ostre lanie zaslugujesz ty szczecinski i twoi koledzy po szalu,bedzie powtorka z meczu w Rzymie chlopcze.
J.Patola nie zyje.Szacun-do normalnych.Pozdr.L z Ursusa.

ads - 4 lipca 2016, 10:46:36 - *.116.19.227
O - widzę, ze w derbach Świętokrzyskiego* lepsza była Korona!