6 lipca 2016, 17:00 - Tarnobrzeg (Stadion Miejski)
Siarka Tarnobrzeg 1-3 Korona Kielce
Hubert Tomalski 36 - Tomasz Zając 13, 20, Vanja Marković 59

Siarka Tarnobrzeg: (I połowa) Karol Dybowski - Jan Grzesik, Bartosz Waleńcik, Konrad Stępień, Krzysztof Suchecki, Marcin Stromecki, Grzegorz Płatek, Patryk Szewc, Daniel Koczon, Hubert Tomalski, Krzysztof Ropski. Grał także: Mateusz Czyżycki. (II połowa) Mateusz Awdziewicz - Tomasz Przewoźnik, Dawid Szczepanik (75 Jakub Stelmach), Kamil Juraszek, Michał Dawidowicz, Mateusz Wawrylak, Kamil Lewandowski, Patryk Rosoliński, Jakub Głaz, Patryk Parol, Damian Niedojad.

Korona Kielce: (I połowa) Maciej Gostomski - Bartosz Rymaniak, Radek Dejmek, Elhadji Pape Diaw, Ken Kallaste - Tomasz Zając, Mateusz Możdżeń, Rafał Grzelak, Marcin Cebula, Serhij Pyłypczuk - Michał Przybyła. (II połowa) Michal Peškovič - Michał Mokrzycki, Maciej Załęcki, Dmitrij Wierchowcow, Vladislavs Gabovs, Charlie Trafford, Piotr Paprocki, Adrian Uniat, Vanja Marković, Mariusz Rybicki, Hubert Laskowski.

W meczu sparingowym rozegranym w Tarnobrzegu Siarka przegrała z Koroną Kielce 1-3 (1-2).

W Siarce testowani byli napastnik Krzysztof Ropski (Radomiak Radom), pomocnik Grzegorz Płatek (Stal Mielec), bramkarz Karol Dybowski (Unia Tarnów), pomocnik Mateusz Czyżycki (Stal Mielec), napastnik Patryk Parol, obrońca Kamil Juraszek (Lechia Dzierżoniów) i pomocnik Jakub Stelmach (Czarni 1910 Jasło). Ponownie sprawdzany był ponadto skrzydłowy Patryk Rosoliński (MKS Ełk).

W Koronie wystąpił Piotr Paprocki (rezerwy).

kibic - 6 lipca 2016, 21:13:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
co z Sekulskim że 2 sparing nie gra ? kontuzja ?

knp - 6 lipca 2016, 23:13:15 - *.barn.cable.virginm.net
W napadzie w 1 polowie gral Przybyla

ArtiRKS - 7 lipca 2016, 12:54:17 - *.42.195.60
Brawo Hubert Tomalski ! Drugi sparing i druga bramka ! Pozdrowienia z Chełma ! ooooooo Chełmianeczka oooooooo RKS !

eb - 7 lipca 2016, 15:39:16 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl