19 lipca 2016, 11:00 - Wilamowice (stadion Wilamowiczanki)
BKS Stal Bielsko-Biała 1-2 GKS Tychy
Seweryn Caputa 38 - Krystian Tomaszewski 19, Kamil Włodyka 90

BKS Stal Bielsko-Biała: (I połowa) Bartosz Poloczek - Ariel Dzionsko, Juraj Dančík, Maciej Felsch, Łukasz Radomski, Mariusz Sobala, Marcin Czaicki, Damian Furczyk, Kamil Bezak, Damian Szczęsny, Seweryn Caputa. (II połowa) Krzysztof Damian Kozik - Bartosz Iskrzycki, Krystian Dudała, Kacper Prokopów, Damian Zdolski, Bartłomiej Bednarz, Rada, Krzysztof Chrapek, Kamil Karcz, Filip Wiśniewski, Tomasz Pryszcz.

GKS Tychy: (skład wyjściowy) zawodnik testowany - Piotr Holewa, Dawid Błanik, zawodnicy testowani.

sędziował: Jakub Krajewski (Skoczów).

GKS Tychy w swoim pierwszym dzisiejszym sparingu wygrał 2-1 (1-1) z trzecioligowym BKS-em Stal Bielsko-Biała.

W GKS-ie zagrali m.in. wypożyczony ostatnio do GTS-u Bojszowy Piotr Holewa i Kamil Włodyka z Ruchu Chorzów.

Fiona - 19 lipca 2016, 12:54:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie gadajcie głupot.Świerczok przychodzi do Tychów ale bez żadnych testów!! to nie on strzelił te bramki.

pyskacz - 19 lipca 2016, 13:26:28 - *.207.111.147
dla ciebie ekspercie kto by nie przyszedł będzie drewnem.

normalny - 19 lipca 2016, 13:28:42 - *.95.204.214
Świerczok nie grał w tym sparingu, bramki strzelali Włodyka i Tomaszewski.

Rtt - 19 lipca 2016, 13:40:27 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Skad niby kasa na Swierczoka? Na pewno z 400k trzeba wyłożyć żeby Łeczna wyszła na zero.

Stal - 19 lipca 2016, 16:30:55 - *.play-internet.pl
Erwin Hoffer zdobywca drugiej bramki dobrze się zaprezentował choć grał tylko 15 minut Bardzo szybki

zyla - 19 lipca 2016, 19:27:13 - *.static.ip.netia.com.pl
Z takim optymizmem to na pewno uda sie utrzymac ;)

Świerczok miał przebłyski w Łęcznej,
sam widziałem jak w meczu z Korona jak gwiazdorzył i zaaplikował 3 bramki ,ale Snickers jest mu potrzebny by chodził po ziemi i cięzko trenował i nie olewał treningów - a z tym był problem i Górnicy mają go już dosyć