2 lipca 2016, 10:45 - Nowy Sącz (stadion Biegoniczanki)
Sandecja Nowy Sącz 2-0 Stal Stalowa Wola
Maciej Korzym 4, 24

Sandecja Nowy Sącz: (I połowa) Łukasz Radliński - Mateusz Bartków, Dawid Szufryn, Peter Bašista, Kamil Słaby - Bartłomiej Dudzic, Wojciech Trochim, Michał Szeliga, Maciej Korzym, Maciej Małkowski - Dawid Janczyk. (II połowa) Łukasz Radliński (72 Julian Grzegorczyk) - Mateusz Bartków (63 Michał Szeliga), Dawid Szufryn (72 Jakub Więcławek), Peter Bašista, Adrian Danek - Bartłomiej Dudzic (72 Dawid Surma), Wojciech Trochim, Dariusz Łukasik, Maciej Korzym (72 Kacper Smoleń), Sebastian Leszczak - Filip Piszczek.

sędziował: Hubert Kożuch (Nowy Sącz)
widzów: 60.

Pierwszoligowa Sandecja Nowy Sącz wygrała w spotkaniu sparingowym z drugoligową Stalą Stalowa Wola 2-0 (2-0).

W pierwszoligowcu zagrali m.in. Maciej Korzym (Górnik Zabrze), Jakub Więcławek (rezerwy) i Dariusz Łukasik (Garbarnia Kraków).

źródło: własne / lajfy.com

Dodano: 2 lipca 2016, 12:23:31

Mystars - 2 lipca 2016, 12:39:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Korzym?! Z Janczykiem napad marzeń życzę powrotu do formy!

hh do ss - 2 lipca 2016, 17:23:25 - *.play-internet.pl
Włodar idzie do Sandecji ? kiedyś potrzebował 10 setek do strselenie jednej bramki , teraz wystarcza dwie przed meczem i kryje sędziego

mistrz - 7 lipca 2016, 5:35:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl