12 lipca 2016, 17:00 - Gdynia (Gdyńskie Centrum Sportu - boisko A)
Arka Gdynia 1-1 Gryf Wejherowo
Miroslav Božok 31 - Robert Chwastek 71

Arka Gdynia: (I połowa) 13. Konrad Jałocha - 2. Tadeusz Socha, 16. Dawid Sołdecki, 29. Michał Marcjanik, 23. Marcin Warcholak - 8. Marcus Vinícius, 6. Antoni Łukasiewicz, 17. Adam Marciniak, 10. Mateusz Szwoch, 19. Miroslav Božok - 7. Dariusz Zjawiński. (II połowa) 30. Pāvels Šteinbors - 32. Przemysław Stolc, 3. Krzysztof Sobieraj, 29. Michał Marcjanik (67, 16. Dawid Sołdecki), 21. Paweł Wojowski - 14. Adrian Błąd (75, 8. Marcus Vinícius), 15. Damian Mosiejko, 20. Yannick Kakoko, 11. Rafał Siemaszko, 18. Rashid Yussuff - 9. Szymon Lewicki.

Gryf Wejherowo: 12. Wiesław Ferra (46, 1. Dawid Leleń) - 6. Daniel Górski (46, 8. Robert Chwastek), 2. Marcin Kalkowski, 17. Maciej Dampc, 18. Adrian Klimczak (46, 16. Paweł Brzuzy) - 20. Przemysław Mońka (46, 10. Jacek Wicon), 15. Piotr Kołc, 4. Łukasz Nadolski, 5. Piotr Łysiak (46, 9. Michał Marczak), 21. Paweł Czychowski - 14. Mateusz Kuzimski (62, 20. Przemysław Mońka).

W meczu sparingowym Arka Gdynia zremisowała 1-1 (1-0) z drugoligowym Gryfem Wejherowo.

W wejherowskim zespole testowany był m.in. Daniel Górski (Lechia II Gdańsk).

źródło: własne

Dodano: 12 lipca 2016, 18:45:37

arkowieclo - 12 lipca 2016, 18:50:12 - *.skybroadband.com
Nie wyglada to zle, nie wyglada dobrze, wyglada przecietnie. Zupelny brak zrozumienia miedzy obroncami, calkiem niezle pomoc, atak bez komentarza. Zjawinski to jest nieporozumienie i karykatura napastnika. Lewicki rusza sie jakby chcial a nie mogl, na duzy plus Rashid Yusuff i Bozok. Stolc o angaz to powinien sie starac w sredniaku 1 ligi a nie klubie Ekstraklasowym, kolejny raz popelnia blad ktory skutkuje strata bramki. Steinbors to samo, nie zachowal czystego konta w ani jednym sparingu. Sobieraj powinien ograniczyc sie do roli maskotki. Oj ciezko bedzie ciezko...

Td - 12 lipca 2016, 18:53:07 - *.internetdsl.tpnet.pl
Brawo Robert

Bart - 12 lipca 2016, 18:53:24 - *.hsd1.il.comcast.net
Bedzie spadek z chukiem wspomnicie moje słowa

Wojtek - 12 lipca 2016, 18:57:44 - *.146.7.162.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Arka opuściła pierwszą ligę i... chyba awansowała, a nie spadła do drugiej ligi. Czy Nitek i reszta wiedzą o tym ?

LEO - 12 lipca 2016, 19:06:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sparingi sparingami liga będzie weryfikować i mam nadzieje że na korzyść

hanys - 12 lipca 2016, 19:08:48 - *.185.27.60
Gratulacje Robert. Jak widać nabytek spisuje się bardzo dobrze. Powodzenia w odbudowie. Walcz!!

kolo - 12 lipca 2016, 19:10:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wyczuwam porażkę w Niecieczy i to dość wysoką.

SKS - 12 lipca 2016, 19:24:10 - *.dynamic.chello.pl
Fuj, Fuj, Fujarka

g9a - 12 lipca 2016, 19:43:37 - *.leaseweb.com
Portugalia też remisy miała i mistrzem została to tylko piłka będzie dobrze 👍

znawca - 12 lipca 2016, 19:45:11 - *.dynamic.chello.pl
Chwastek coś czuje będzie najlepszym zawodnikieem Gryfu. Duże zaufanie trenera do zawodnika i można wyciągnąć z tego grajka dużo więcej

Sta9iu - 12 lipca 2016, 20:08:51 - *.centertel.pl
Chwasti do ekstraklasy ! Treningi wawocznego nie poszly w las

fritz - 12 lipca 2016, 20:26:50 - *.centertel.pl
Spokojnie. Nitek zawsze powoli rozpędza swoją ekipę.Nawet jeśli w Niecieczy będzie niekorzystny wynik to od meczu z GTS powinno już wszystko odpalić. Gryf w nowym sezonie będzie należał do czołówki.

xxl1921 - 12 lipca 2016, 20:28:31 - *.centertel.pl
Brawo Chwastek. Walcz. Brawo Gryf. Ten sezon powinien być lepszy.

figaro - 12 lipca 2016, 21:15:29 - *.play-internet.pl
Wynik nie oddaje przebiegu gry. Gryf w ogóle nie istniał. Kto widział to wie.
Nowe nabytki w Arce to raczej niewypały. Nitek "wzmacnia" pomoc i atak - tylko po co ten nowy szrot? Masakra. Z nowych nie ma kogo pochwalić. Jeśli Siemaszko wygrywa pojedynki główkowe na polu karnym??? Nowi to niestety drewno.
Obrona będzie najgorszą w lidze. Dwa jasne punkty to Warcholak i Marcjanik. Sobi i Stolc? Zabrać im korki i dać wdzianko maskotki. Szkoda, że nie ma Alana.
Bramkarz. Raczej Jałocha.
A Gryf? Ten remis to przypadek. Spadek panowie, spadek.

dofigaro - 12 lipca 2016, 21:34:25 - *.85-237-178.tkchopin.pl
Arka to jest przypadek w ekstraklasie. W drugiej połowie mecz wyrównany, a w końcu różnica dwóch poziomów rozgrywkowych do czegoś zobowiązuje. Pod bramką Gryfa to Arka niewiele potrafiła zrobić. W polu tak, ale w pobliżu bramki Gryfa to Arka w ogóle nie istniała. Kto widział to wie.

muminek - 12 lipca 2016, 21:37:14 - *.dip0.t-ipconnect.de
I ja ogladalem ten mecz.
Niestety nowi to tragedia, zreszta Stolc tez.
Jestem pelen obaw przed perwszym meczem,
i nie o srodek pola, tylko o atak.
Pozdrawiam.

dofigaru - 12 lipca 2016, 21:38:47 - *.85-237-183.tkchopin.pl
CO Ty tu za farmazony opowiadasz ? Gryf nie istniał to jakim cudem bramki Arki to ich pierwszy strzał w meczu a wpadła ona w 31 minucie. Po za tym praktycznie cały mecz to walka w środku boiska między równymi drużynami raz jedna raz druga przeważała. No ale to żadna nowość że Ci najmądrzejsi wylewają swoją wiedzę na 90minut idź po angaż do Nitka może Cie zatrudni ekspercie

xxl1921 - 12 lipca 2016, 21:47:55 - *.centertel.pl
Do figaro.
Kolego masz mgłę na oczach. Pitolisz. Szkodzisz wszystkim. Gryf nie ma tyle kasy co Arka, działa jak potrafi. Ok?

ktoś - 12 lipca 2016, 21:50:35 - *.dynamic.mm.pl
PierwsY krok do degraacji

figaro - 12 lipca 2016, 22:08:41 - *.play-internet.pl
Arka powinna wygrać mecz jakieś 10:0. Drużyna ekstroklasowa powinna rozbić w pył Gryfa, który tak na marginesie powinien grać w III lidze. A że gra w II to czysty przypadek. Czyli realna różnica poziomów rozgrywkowych to 3. Arka kilka dni przed sezonem jest cienka. A Gryf? Chylę czoła. Ale nie mówcie, że gra była wyrównana.

... - 12 lipca 2016, 22:53:23 - *.185-18-141.tkchopin.pl
Czy @figaro w ogóle uwzględnia fakt, że piłkarze Arki są już względnie świeży, a Gryf ma w nogach będąc wciąż we wczesnej fazie przygotowań?
Mecz widziałem, Arka dominowała, ale było u niej widać świeżość. Gryf testuje, zgrywa się i trenuje na zdecydowanie wyższym obciążeniu. Wygląda obiecująco. Zwłaszcza, jak Śledzie się zagotowały pod koniec i Żółto-czarni zaczęli z tego korzystać. No i kto wie, czy ta bramka dla Arki by padła, gdyby Nadolski nie cofnął nogi przed gwiazdeczką Łukasiewiczem-szklanką co wcześniej go od k... wyzywał.

dofigaro - 12 lipca 2016, 22:57:29 - *.85-237-178.tkchopin.pl
W piłce nie liczy się to co powinno być, a to co było. Francja też zdecydowanie przeważała w polu, w meczu z Portugalią. I co z tego wynikło? A wygrać 10:0 to można jak ma się umiejętności do stworzenia 30 sytuacji podbramkowych. Arka z II ligowcem stworzyła ich tyle co nic, bo Gryf na to nie pozwalał. No zobaczymy czy będzie 10:0 z Termalicą.
Pozdrawiam

Kibic - 13 lipca 2016, 8:04:43 - *.dynamic.chello.pl
Zmieńce sobie bramkarza bo Jałocha jest drewniany to nie jest gość na ekstraklase.

Nora - 13 lipca 2016, 10:00:54 - *.ip.amg.net.pl (*.105.64.90)
Obawiam się , że Czesio Michniewicz będzie miał punkty praktycznie za darmo.

Wojtek - 13 lipca 2016, 10:52:40 - *.146.187.61.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Kibic: Ciebie postawimy w bramce. Będziesz bronił językiem - niczym ginący jaszczur.

kibic - 13 lipca 2016, 11:16:23 - *.b4b.net.pl
Tym którzy jęczą i wyciągają wnioski na podstawie gier treningowych proponuje cofnąć się do początku czerwca i meczu Polska -Litwa. Gry treningowe jak sama nazwa wskazuje-to trening który ma przygotować zespół do meczu mistrzowskiego.

WIDZĘ SAMYCH ZNAWCÓW FUTBOLU ! he he he
Gdyby ARKA grała choć zblizonym składem do tego co grali w pierwszej lidze to by sobie pewnie postrzelali ....Kilka dni temu doszło sześciu zawodników i nitek pierwszą jedenastkę która wywalczyła awans podzielił na dwie druzyny i podokładał do nich nowe nabytki ... Niestety , ale ARKA i WISŁA miały mnie czasu na przygotowanie sie do sezonu i w Arce ewidentnie widać brak zgrania ... Nie martwcie się , jak dla mnie ani Arka ani Wisła Płock z ligi spaść nie powinny ... Arka pewnie potraci punkty na początku ,ale ten zespół musi zatrybić tak jak w zegarku ... Poczekamy ,zobaczymy .

pzpn - 14 lipca 2016, 17:28:12 - *.internetdsl.tpnet.pl
Gdzie macie stadion ? jestem z Gorzowa i chciałem zobaczyć?

as - 14 lipca 2016, 18:36:25 - *.58.136.113
Do pzpn arka niema swojego stadionu to stadion Bałtyku arka niema niczego swojego nawet rok powstania sobie wymyślili nie wspomne o kupowaniu meczów tu są zdecydowanym liderem