9 lipca 2016, 17:00 - Puławy (boisko przy ZSO nr 1)
Wisła Puławy 3-2 Broń Radom
Piotr Darmochwał 19, Konrad Szczotka 68, Dawid Brzeski 89 - Bartłomiej Książek 24, Piotr Nowosielski 26 (k)

Wisła Puławy: Maksymilian Żuber (46 Mateusz Baranowski) - Bartosz Tetych (46 Jakub Sołdecki), Michał Budzyński (60 Szymon Wiejak), Klimas Gusočenko (46 Mateusz Pielach), Iwan Łytwyniuk (46 Adrian Popiołek) - Tomasz Sedlewski (46 Konrad Szczotka), Arkadiusz Maksymiuk (46 Sebastian Głaz), Patryk Słotwiński, Łukasz Płonowski (46 Dawid Brzeski), Piotr Darmochwał (46 Michał Wawryszczuk) - Konrad Nowak (46 Mateusz Olszak).

Broń Radom: Mateusz Bochniewski - Bartosz Krukowski, Cezary Zieliński, Dawid Sala, Piotr Dobosz, Dominik Leśniewski, Piotr Nowosielski, Damian Sałek, Michał Bojek, Bartłomiej Książek, Kamil Czarnecki. Grali także: Sebastian Przytuła, Jakub Góźdź, Tomasz Bartosiak, Patryk Winsztal, Sebastian Pryciak, Jakub Kumoch. Od 58. minuty grał także: Karol Wieczorek.

W 28. minucie Kamil Czarnecki (Broń) nie wykorzystał rzutu karnego (Maksymilian Żuber obronił).

Wisła Puławy wygrała 3-2 (1-2) w meczu sparingowym z czwartoligową Bronią Radom.

Szansę do zaprezentowania się w barwach beniaminka I ligi dostali wypożyczony ostatnio do Lublinianki Lublin Maksymilian Żuber, Dawid Brzeski (junior MKS Polonia Warszawa) i Michał Wawryszczuk (Korona II Kielce).

kolo - 9 lipca 2016, 20:02:22 - *.146.140.93.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Taaa... a w Krakowie tylko Garbarnia, a w Łodzi tylko Orzeł he he...

PB - 9 lipca 2016, 20:16:12 - *.adsl.inetia.pl
A Ciechanski jesszcze jest testowany?

RRDM - 9 lipca 2016, 20:33:46 - *.centertel.pl
Hhahaha powtarzam że w Radomiu tylko Radomiak gdzie wy jesteście w Radomiu hahh klub co ma niby kibiców co na 90-lecie klubu był pusciutki stadion hahh

Bogdan - 9 lipca 2016, 20:56:53 - *.play-internet.pl
Ciekawa sytuacja. Trener Wisły bierze kasę od managerów, a zarząd udaje, że nic nie widzi.
Już niedługo dowody w sprawie

zenon - 9 lipca 2016, 21:00:45 - *.icpnet.pl
Wisła użo traci w sparingu bramek -trenera rozlicza się z wyników na pólmetku a szcególnie na zakończenie sezonu

MM - 10 lipca 2016, 10:49:25 - *.centertel.pl
Potwierdzam, w Radomiu tylko broń... Gra w IV lidze bez kibiców, ale za to z grupą internetowych napinaczy i hejterów

wawa - 10 lipca 2016, 13:17:07 - *.dynamic.chello.pl
Lks -bron 8:0 ostatnie trzy bramki co minuta !!!!Pamietamy !!!!!i te mecze z Pelikanem Tomaszowem Aleksandrowem kazdy kumaty wie.a kibice oj tlumy srednio do 50 hahaha no i te krzywe boisko sedziowie no i brak .....SZCZESCIA Gosc prowadzacy strone nawet nie potrafi skopiowac prawidlowej tabeli nie wie ze przy rownej liczbie punktow licza sie bezposrednie mecze ZENADA ta bron

kiki - 10 lipca 2016, 13:20:24 - *.dynamic.chello.pl

Radomiak - 10 lipca 2016, 14:42:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Na ..ui wy się spinacie z tą brunią ? Niech myslą sobie że są panami Polski tylko tyle ich Pozdro dla kumatych .

Rov - 10 lipca 2016, 20:20:39 - *.net.pl