28 stycznia 2017, 11:00 - Rybnik-Kamień (boczne boisko Hotelu Olimpia)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-1 GKS Katowice
Daniel Szczepan 53, Tomasz Dzida 83 - Andreja Prokić 32

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój): Grzegorz Drazik (46 Jakub Świerczek) - Damian Zajączkowski (46 Dominik Kulawiak), Kacper Kawula, Kamil Szymura, Krzysztof Suchecki (46 Dawid Weis), Adrian Kopacz (46 Farid Ali), Marcin Ruda (46 Patryk Widuch), Damian Tront (46 Tomasz Musioł, 75 Piotr Trąd), Kamil Jakubowski (46 Dominik Szczęch), Wojciech Caniboł (46 Tomasz Dzida), Kamil Jadach (35 Daniel Szczepan, 75 Maciej Gaszka).

GKS Katowice: (I połowa) Mateusz Abramowicz - Adrian Frańczak, Oliver Práznovský, Tomasz Wisio, Dawid Abramowicz - Kamil Jóźwiak, Łukasz Pielorz, Sławomir Duda, Grzegorz Goncerz, Paweł Szołtys - Andreja Prokić. (II połowa) Maciej Wierzbicki - Adrian Frańczak, Mateusz Kamiński, Damian Garbacik, Dawid Abramowicz - Łukasz Zejdler, Bartłomiej Kalinkowski, Daniel Kramarczyk, Tomasz Foszmańczyk, Przemysław Grosiak - Mikołaj Lebedyński.

sędziował: Tomasz Wajda (Żywiec).

GKS Katowice przegrał w sparingu 1-2 (1-0) z trzecioligowym GKS-em 1962 Jastrzębie.

źródło: własne / GKS Katowice / GKS 1962 Jastrzębie / Sport

Dodano: 28 stycznia 2017, 12:45:51

1962 - 28 stycznia 2017, 12:52:22 - *.internetia.net.pl
Brawo GKS,mimo że to sparing to ciesze sie że potraficie ogrywać rywali z wyższych lig,nie ma innej opcji w tym roku jak awans do 2 ligi !

bolek - 28 stycznia 2017, 12:55:34 - *.unity-media.net
i co z jastrzebiem wtopa no widze ze sklad mamy na ex.dobra polityka , malolat z lecha wystarczy !!!!!!!!!!!!!!!!PARANOJA i tyle z mojej strony

ZIENIU - 28 stycznia 2017, 13:09:46 - *.adsl.inetia.pl
Dlaczego "Jastrzębie Zdrój" jest w nawiasie?

Klops - 28 stycznia 2017, 13:11:40 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Prokić wreszcie pokazuje, że grać w piłkę potrafi. Szkoda, że nie w Mielcu.

0.5 - 28 stycznia 2017, 13:14:34 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
bravo GKS 1962 Jastrzębie awans musi być

0.5 - 28 stycznia 2017, 13:16:12 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
jak by nie mogło być GKS 1962 Jastrzębie .

Kolo - 28 stycznia 2017, 13:35:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak grał jóźwiak

jaa - 28 stycznia 2017, 13:38:08 - *.dynamic.chello.pl
dlaczego nie gral Alan Czerwinski?

Ultras - 28 stycznia 2017, 14:12:32 - *.dynamic.chello.pl
I o to chodzi!!GKS Jastrzębie!!!W tym roku 2 liga,nie ma innej opcji!!!A cyganom kij w oko!GKS jest jeden-GKS Jastrzębie!!!

GOROol - 28 stycznia 2017, 14:43:51 - *.dynamic.chello.pl
Cicho bez komentarzy hihihi ciurciury przegarły z Polakami z Polski zi cisza po ich strONIE. O.B.P .n .Ś..
Ps.
Boli z 4 ligowcami ma boleć Katowice zawsze w cieniu Jastrzębia..

k.aasa.pl - 28 stycznia 2017, 14:51:36 - *.176.90.146.dyn.plus.net
Jastrzębiaki muszą awansować bo wygrali sparing a za rok najdalej dwa LM ... pewne info !

Dzik - 28 stycznia 2017, 15:20:38 - *.dynamic.chello.pl
GKS powinien dla dobra śląskiej piłki zostać zapleczem dla Ruchu. W piłce najważniejsi są kibice, a w Katowicach ich nie ma.

seba - 28 stycznia 2017, 15:43:29 - *.leon.com.pl
extra klapa albo smierc co wy tak cicho cygany co wy tak cicho brawo GKS JASTRZEBIE

do seba - 28 stycznia 2017, 15:55:39 - *.3-1.cable.virginm.net
pamietasz 1 lige a nie extraklape sztama z Katowicami byla zawsze

syBEERka - 28 stycznia 2017, 15:57:02 - *.kg.net.pl
No to wtopa. Oby tylko w lidze wymiatali. Dziś cieszy tylko to że odblokował się na dobre Prokić. Będzińska GieKSa pozdrawia!

seba - 28 stycznia 2017, 16:52:29 - *.leon.com.pl
pamietam pamietam

zs4life - 28 stycznia 2017, 17:14:25 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Do wszystkich..cos takiego jak bedzinska gejksa nie istnieje.no chyba ze internetowa.amen

Berol - 28 stycznia 2017, 17:40:49 - *.218.236.211
Spokojnie to tylko sparing nie ma co do tego przywiazywac duzej wagi aczkolwiek na pewno przykre zę z drużyną dwie klasy niżej z całym szacunkiem traci sie dwie bramy ...mimo ciezkiego obozu i pracy nad tym by efekty przyszły pózniej troche obciach .... mimo wszystko ,no ale nic to wazne by w lidze były wyniki tu jest jeszcze miejsce i czas na potkniecia mimo wszystko jednak dwie klasy wyzej to wypadałoby nie robic wstydu wynikiem ale tak jak pisałem teraz to nie wazne byle by w lidze było ok niby na obozie ostro w kosc dostaja maja byc efekty na wiosne wierze w to tym wynikiem nie ma co sie narazie przejmowac

k.aasa.pl - 28 stycznia 2017, 19:03:59 - *.176.90.146.dyn.plus.net
Czy nikt tego nie widzi że przegrali tylko 2 połowę gdy grali rezerwami.Jastrzębioki cieszą się z wygranego sparingu z naszym drugim składem.nie ma czego takiego jak zs jest tylko filia klubu ze stolicy.zsh jesteście tylko w internetach.

GOROol - 28 stycznia 2017, 19:23:52 - *.dynamic.chello.pl
Brakowało tego, wpisu"spokojnie to tylko sparing"
Ciurciury przegrały i tyle Hihihhihihihi

Berol - 28 stycznia 2017, 20:03:01 - *.218.236.211
wygraliscie w treningowym meczu graty wynik mimo wszystko wkurza mimo sparingowej gierki ale bywa i tak wazne by w lidze grali teraz to tylko jednak zabawa

k.aasa.pl - 28 stycznia 2017, 22:07:57 - *.176.90.146.dyn.plus.net
Jesteśmy w waszym cieniu jastrzebioki.tylko która to liga? 3 czy jeszcze 4?

tomek - 29 stycznia 2017, 0:11:11 - *.internetia.net.pl
Bez napiny. Bardzo fajny mecz. Ci co byli to zadowoleni.Ładne akcje, szybkie tempo. Brawo

Kame - 29 stycznia 2017, 1:58:30 - *.dynamic.chello.pl
Nie rozumiem tej spiny kibiców z Jastrzębia, boli że w regionie jest inny GKS? W pierwszej połowie poza wynikiem także zdecydowana przewaga GieKSy, a w drugiej tamten skład już zawalił na całej linii.
Za to Jastrzębie zagrało na poziomie w tym sezonie w PP, więc nie ma się czego wstydzić.
Został ponad miesiąc do rundy i taka przegrana to dobra nauczka dla trenera i drużyny.
Nie każdy sparing się wygra, najważniejsze, żeby punktować w lidze

1962 - 29 stycznia 2017, 8:40:05 - *.dynamic.chello.pl
1962 kto pierwszy ten lepszy..1964

Jastrzebie - 29 stycznia 2017, 10:20:38 - *.internetia.net.pl
pozdro dla normalnych GKS JASTRZĘBIE !

seba - 29 stycznia 2017, 11:26:44 - *.leon.com.pl
sparing nie sparing ale nic nie cieszy jak wygrana z cyganami hej GKS JASTRZEBIE

zaorac - 29 stycznia 2017, 11:34:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
czym wy się tak ekscytujecie obydwie drużyny plus cała reszta z naszego podwórka to dno tego się nie powinno piłką nożną nazywać ale kopaniną

.. - 29 stycznia 2017, 14:25:59 - *.dynamic.chello.pl
gorole sie podniecaja ze sparing wygrali haha tylko wam to zostalo kaj wy grocie kero to liga hahah GIEKSA JEST TYLKO JEDNA KATOWICKA !!!!!