11 listopada 2016, 12:00 - Malbork (Stadion Miejski)
Pomezania Malbork 1-16 Lechia Gdańsk
Sławomir Ziemak 88 - Marco Paixão 9, 24, 41, Flávio Paixão 10, 35, Alen Ožbolt 31, 78, 83, Miloš Krasić 37, Sebastian Mila 40, 85, 90, Martin Kobylański 53, 86, Piotr Wiśniewski 61, 89

Pomezania Malbork: Bartosz Dębowski (46 Oskar Galeniewski) - Mateusz Kobyliński (58 Piotr Marszałek), Tomasz Jeleń (43 Adam Cicherski), Michał Jurczyk (80 Igor Lewandowski), Piotr Wilk (63 Paweł Leszczyński), Kamil Dryjas, Sławomir Ziemak, Robert Gdela (83 Remigiusz Szlicht), Łukasz Konwa (46 Rafał Galeniewski, 66 Patryk Linda), Piotr Sobieraj (55 Rafał Rekowski), Maciej Bełz (77 Damian Stonio).

Lechia Gdańsk: 24. Mateusz Bąk (66, 1. Maciej Woźniak) - 2. Rafał Janicki (46, 23. Grzegorz Wojtkowiak), 22. Mario Maloča (46, 30. João Nunes), 3. Jakub Wawrzyniak (46, 43. Denis Perger), 28. Flávio Paixão, 10. Sebastian Mila, 7. Miloš Krasić (46, 38. Milen Gamakow), 20. Michał Chrapek (46, 4. Aleksandar Kovačević), 27. Rafał Wolski (46, 14. Piotr Wiśniewski), 19. Marco Paixão (46, 36. Martin Kobylański), 33. Alen Ožbolt.

W meczu sparingowym Lechia Gdańsk wygrała 16-1 (8-0) z występującą w klasie okręgowej Pomezanią Malbork.

W drużynie Lechii testowany był 15-letni bramkarz Maciej Woźniak z juniorów.

źródło: własne / Lechia Gdańsk

Dodano: 11 listopada 2016, 14:00:31

__________ - 11 listopada 2016, 14:07:12 - *.adsl.inetia.pl
czekam na mecz z Zakonem Franciszkanów

LesScout - 11 listopada 2016, 14:07:28 - *.7-1.cable.virginm.net
Alen Ožbolt Tez testowany . Chyba wypadł niezle Bardzo chce zostać w Lechii.

Pomezania miała przewagę,ale zabrakło skuteczności ,jaką miał Lechia

roman - 11 listopada 2016, 15:48:06 - *.opera-mini.net (*.254.163.180)
mecz na stykó, arka wygralaby 30;0

gdk - 11 listopada 2016, 16:07:49 - *.dynamic.chello.pl
Lechia wygrała szczęśliwie, rywal miał dużo sytuacji,ale wykorzystał tylko jedną, mogło być różnie.Pomezania to bardzo groźny przeciwnik.

tex - 11 listopada 2016, 16:22:53 - *.dynamic.mm.pl
7 goli w ostatnich 13 minutah ??????

Bartez - 11 listopada 2016, 16:27:32 - *.hypernet.biz.pl
Lechia w formie nie z tego wszechświata.

tomek - 11 listopada 2016, 16:38:58 - *.play-internet.pl
kobylanski hehe. znajomosci zalatwily mu angaz w lechii. niestety umiejetnosci brak by grac. taka typowa polska mentalnosc.

tomek - 11 listopada 2016, 16:45:37 - *.play-internet.pl

or - 11 listopada 2016, 16:55:46 - *.rev.pro-internet.pl
Za tydzień okaże się że Lechia jak zawsze jest nieskuteczna a powodem będzie że kopacze wystrzelali wszystkie pociski w meczu sparingowym..

yola - 11 listopada 2016, 21:05:57 - *.limes.com.pl
ewidentnie sprzedany mecz

piczupiczu - 11 listopada 2016, 23:01:11 - *.adsl.inetia.pl
A pamiętam kiedy Pomezania w 1 lidze grała,chyba sezon nawet w pierwszej piątce skończyła... A teraz okregowka...

Gregor - 12 listopada 2016, 0:07:23 - *.dynamic.mm.pl
Tylko prabucka ARKA!

rozbawiony - 12 listopada 2016, 11:16:22 - *.centertel.pl
Abel Salami już odszedł z Pomezanii?

PN - 12 listopada 2016, 12:59:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pomezania miała optyczną przewagę, ale Lechia była skuteczniejsza. Ot cała prawda o tym sparingu.

lop - 12 listopada 2016, 20:36:00 - *.148.90.188
Nie dziwi 16, dziwi ten 1..

Tedy - 13 listopada 2016, 10:34:23 - *.dynamic.chello.pl
Maciek Woźniak nie miał okazji się wykazać. Na domiar tego jedyna akcja Pomezanii w meczu zakończyła się golem. Stał sobie Maciek bezrobotny przez 23 minuty, a potem dzwon. Kto mądry w takim meczu testuje bramkarza?

Ham - 20 listopada 2016, 21:32:45 - *.play-internet.pl
Jedyna akcja Pomezanii?! CHLOPIE widac ze nie byles na meczu, Pomka w pierwszych 10 min miala 2 setki