26 stycznia 2017, 16:00 - Belek (Regnum Carya Golf & Spa Resort)
Filip Starzyński 83 (k) - Dani Olmo 43, Mario Šitum 49, Domagoj Pavičić 84

Zagłębie Lubin: 12. Konrad Forenc - 11. Artur Siemaszko (60, 4. Aleksandar Todorovski), 77. Sebastian Madera (53, 6. Dominik Jończy), 33. Ľubomír Guldan (46, 2. Damian Oko), 24. Jakub Tosik (46, 16. Paweł Żyra; 60, 5. Jarosław Jach) - 7. Krzysztof Janus (60, 9. Arkadiusz Woźniak), 17. Adrian Rakowski (60, 25. Patryk Mucha), 28. Łukasz Piątek (60, 20. Jarosław Kubicki), 16. Paweł Żyra (34, 8. Bartosz Slisz; 60, 18. Filip Starzyński), 90. Ján Vlasko (60, 14. Łukasz Janoszka) - 21. Adam Buksa (60, 13. Martin Nešpor).

GNK Dinamo (Zagrzeb): 40. Dominik Livaković (46, 1. Danijel Zagorac) - 37. Petar Stojanović (46, 77. Alexandru Mățel), 22. Leonardo Sigali (46, 31. Marko Lešković), 55. Dino Perić (46, 23. Gordon Schildenfeld), 35. Borna Sosa (46, 19. Josip Pivarić) - 21. Dani Olmo (46, 29. Ivan Fiolić), 27. Nikola Moro (42, 25. Bojan Knežević), 14. Amer Gojak, 10. Paulo Machado (46, 8. Domagoj Antolić), 24. Ante Corić (46, 7. Mario Šitum) - 15. Armin Hodžić (46, 18. Domagoj Pavičić).

żółte kartki: Madera, Nešpor - Moro, Stojanović.
czerwone kartki: Jakub Tosik (22. minuta, Zagłębie, za uderzenie przeciwnika), Ľubomír Guldan (30. minuta, Zagłębie, za uderzenie przeciwnika), Sebastian Madera (52. minuta, Zagłębie, za drugą żółtą) - Armin Hodžić (22. minuta, Dinamo, za uderzenie przeciwnika), Nikola Moro (38. minuta, Dinamo, za drugą żółtą).

Zagłębie Lubin podczas zgrupowania w Turcji przegrało 1-3 (0-1) z GNK Dinamo - mistrzem, zdobywcą pucharu i aktualnym wiceliderem chorwackiej ekstraklasy.

źródło: własne

Dodano: 26 stycznia 2017, 17:45:11

kromka - 26 stycznia 2017, 17:47:44 - *.eaw.com.pl
Ktoś wie co tam się działo? Mecz czy walka MMA w koncu?

Turuk - 26 stycznia 2017, 17:56:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Oglądałem ten mecz powiem wam że piłkarze Zagłębia mają jaja ze stali. A tak na poważnie to cały czas dochodziło do fightów z których zawodnicy Zagłębia wychodzili zwycięsko. Zaimponowało mi w nich to jak stawali w obronie kolegi z zespołu. Całą drużyną rzucali się na piłkarza Dinamo łącznie z bramkarzem. To bardzo rzadki widok. Piłkarsko Chorwaci o klasę lepsi. Przepaści mimo wszystko nie było. Zagłębie stać na walkę w lidze o europejskie puchary.

Opos - 26 stycznia 2017, 17:58:22 - *.dsl.dynamic.simnet.is
Zaglebie w wiekszosci rezerwy. O czym tu pisac?

Zlfan - 26 stycznia 2017, 18:23:01 - *.dynamic.chello.pl
Ale młucka była hehe

Oko - 26 stycznia 2017, 18:24:13 - *.146.12.61.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To po co brali rezerwy na zgrupowanie? Pierwsza drużyna zapewne grała w PlayStation ;-)
Oj cienia, zapowiada się ostra walka o utrzymanie.
Ale to i dobrze, wracajcie tam gdzie wasze miejsce, czyli do 1.ligi.

@zyla
Sztab trenerski obu zespołów przed rozegraniem sparingu ustalił, iż zawodnik po otrzymaniu czerwonej kartki zostaje uziemiony na 10 minut spotkania

ziomuś - 26 stycznia 2017, 19:07:43 - *.play-internet.pl

ali - 26 stycznia 2017, 19:22:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Co to był za mecz 5 czerwonych kartek. Zagłębie LUBIN 3 Zagrzeb 2. Taki sparing dużo daje to drużyna która często gra w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Zagłębie grało rezerwami dużo młodych ale na boisku dobrze się pokazali. Lepiej grać takie mecze niż ze słabą drużyną wygrać 7:0.

ChG fan - 26 stycznia 2017, 19:28:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
He ale młocka!

squnów - 26 stycznia 2017, 19:55:37 - *.kielce.vectranet.pl
a cóż to za lebiega bronił. z takim bramkarzem nie ma szans na pierwszą "5"!

olo z kook - 26 stycznia 2017, 21:01:27 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Zagłębie i puchary to jakiś żart znów 2-3 runda i eurowpie..ol !! zresztą tak jak i inni nasza liga jest cienka uswiadomilismy sobie to w końcu- dzisiejszy sparing tylko to potwierdzil!!

wzl - 26 stycznia 2017, 21:18:38 - *.dynamic.chello.pl
Do chg fan
Młócka to była ostatnio 4 do 0 pamiętasz

fxq - 26 stycznia 2017, 21:19:20 - *.29.180.65
Spoko, Zagłębiaki testowali sobie rezerwy, z pewnością zobaczymy nowe twarze w kolejnej rundzie. Moim zdaniem top 3 będzie w tym sezonie i być może coś więcej w tych pucharach.

bigos - 26 stycznia 2017, 22:50:53 - *.dip0.t-ipconnect.de
Napastnik to Zagłębiu by się przydał,bo kto ma te bramki zdobywać? Niech właściciele wysupłają coś z portfela na jakiś konkretny transfer. Nespor to nie jest piłkarz tak samo jak Papadopoulos nie był piłkarzem w KGHM tak i teraz nie będzie w Gliwicach.Co prawda dziś dweie bramki strzelił ,ale na tym jego limit się pewnie wyczerpał.

Slunsk - 27 stycznia 2017, 0:50:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A Papa strzela dublet liderowi austriackiej ligi

eesti - 27 stycznia 2017, 3:13:52 - *.derkom.net.pl
patrze sobie na skrót i powiem, że kartki dla Zagłębia (czerwone) z dupy, przy każdym ostrym faulu sędzia dostawał wylewu i pokazywał nie temu co trzeba, prawda jest taka, że Dinamo powinno grać w siedmiu już w 37 minucie. Nie bronie tu Zagłębia bo wcale im nie kibicuje, sędzia z b-klasy mołdawskiej chyba

Neutral60 - 27 stycznia 2017, 10:04:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czyżby reaktywowano w Lubinie sekcję bokserską !!! Chłopacy pomylili dyscyplinę sportową!!!Lubin był kiedyś Drużynowym Mistrzem Polski !!! Pozdrawiam byłego Indywidualnego Mistrza Polski Misiaka pochodzącego z Leszna !!!
Na zielonej murawie w piłkę nożną Lubin przegrał wyraźnie !!!

Iz Poljuda - 27 stycznia 2017, 10:06:04 - *.centertel.pl
Niko kao Hajduk iz Splita! Je@@m Zagreb je##m Dinamo!

ZeteL - 27 stycznia 2017, 13:46:56 - *.ssp.dialog.net.pl
Co to za idiotyczne ustalenia - 10 minut przerwy i powrót na boisko po czerwonej kartce?! Potem się dziwią, że tyle kontuzji w sparingach.