12 listopada 2016, 12:00 - Wrocław (Stadion Piłkarski Oporowska)
Śląsk Wrocław 1-1 Zagłębie Sosnowiec
Mario Engels 1 - Dawid Ryndak 78

Śląsk Wrocław: Mariusz Pawełek - 23. Paweł Zieliński, 3. Piotr Celeban (46, 21. Lasza Dwali), 15. Łukasz Wiech, 17. Mariusz Pawelec - 9. Mario Engels, 32. Ostoja Stjepanović, 6. Filipe Gonçalves (46, 25. Adrian Łyszczarz), 22. Sito Riera, 7. Joan Román - 11. Bence Mervó.

Zagłębie Sosnowiec: Jakub Szumski (46 Wojciech Fabisiak) - 7. Marcin Sierczyński, 18. Arkadiusz Najemski (46 Krzysztof Markowski), 4. Kamil Wiktorski (69 Igor Krzykowski), 22. Žarko Udovičić - 21. Jakub Wilk (46, 16. Dawid Ryndak), 6. Tomasz Nowak (46 Sebastian Dudek), 29. Łukasz Matusiak (84 Wojciech Bała), 89. Wojciech Łuczak (76 Patryk Mularczyk), 19. Martin Pribula (60 Dominik Böttcher) - 97. Tin Matić (63 Vamara Sanogo).

W meczu sparingowym Śląsk Wrocław zremisował 1-1 (1-0) z pierwszoligowym Zagłębiem Sosnowiec.

W drużynie Śląska wystąpił 17-letni pomocnik Adrian Łyszczarz z drużyny rezerw.

źródło: własne / Zagłębie Sosnowiec / Sport

Dodano: 12 listopada 2016, 13:48:35

slawek - 12 listopada 2016, 13:54:05 - *.adsl.inetia.pl
Nieźle za 3 godziny mecz rezerw na tym samym boisku.

Dan ZS - 12 listopada 2016, 14:40:24 - *.cable.smsnet.pl
Który to już raz tracimy gola w pierwszej akcji meczu.Ewidentnie mamy problem z koncentracją,ale jest jeden plus takiego stanu rzeczy mamy 89 minut żeby wyrównać.

Kibic 1906 - 12 listopada 2016, 14:53:21 - *.centertel.pl
Kto to wpisał ten skład Zagłębia jak się nic nie zgadza a transmisja na stronie do totalne dno

Zbyszek - 12 listopada 2016, 15:13:32 - *.centertel.pl
Mandrysz zniszczy tych naszych młodych wychowanków, sparing a chłopcy grają końcówki po 15 minut nie ma chłop wogole pojęcia jak pracuje się z mlodziezowcami,musi iść na lekcje do Magiery i dużo by się musiał uczuć i wątpię czy by zrozumiał o co chodzi a zarząd pozwala na to

piw - 12 listopada 2016, 17:35:22 - *.tel.tkb.net.pl
Jakimi wychowankami ma grać? Właśnie dobrze, że grają po 15 min. Co tu zresztą dużo pisać. Niecieczę z dużo gorszym składem wprowadził do Ekstraklasy, wprowadzi też Zagłębie. Tego mu życzę. Magiera w LEGII w ogóle nie gra wychowankami ;)

Kuty - 12 listopada 2016, 22:07:55 - *.adsl.inetia.pl
Ilu widzów bo nigdzie nic nie piszą?Byłktoś Zagłebia Sosnowiec?Jest jeszcze na Arenie Oporowska ta klatka dla kibiców gości?Zegra ręczny czy elektroniczny?Wie ktoś coś?

kogutZS - 12 listopada 2016, 22:24:50 - *.dynamic.chello.pl
do Kuty nas na wyjeździe 450 mamy 7 dużych flag i 56 na kijach, po bramce odpalamy 40 rac, 30 strobo. W drugiej połowie tworzymy kartoniade z napisem: bójcie się chamy do lotto ekstraklasy wracamy !!!

aro - 13 listopada 2016, 11:18:14 - *.centertel.pl
Z Wrocławiem osiągaja dobry wynika z ogórami przegrywaja, czyli zastanowiłbym sie czy handel punktami czy graja u buka.

KONRAD - 13 listopada 2016, 12:39:56 - *.centertel.pl
@Kuty:Widzów ok.400.Kilka osób w kurtkach lub czapkach z herbem Zagłębia na trybunie.Sektor dla kibiców gości jest za bramką(osobna trybuna nie łącząca się z innymi).Zegar od wielu lat jest elektroniczny.Na Oporowskiej cały czas grają swoje mecze rezerwy Śląska w III lidze,a do sezonu 2015/16 grała tam również swoje mecze III ligowe Ślęza.

melon - 13 listopada 2016, 13:21:28 - *.cable.smsnet.pl
Na oficjalnej stronie Zagłębia piszą że bramkę Ryndak strzelił w 65 min.

bolr - 13 listopada 2016, 18:17:32 - *.215.35.206