21 stycznia 2017, 12:00 - Zambrów (boczne boisko Stadionu Miejskiego)
Olimpia Zambrów 4-1 MKS Ciechanów
Fabian Piasecki (dwie), Adrian Wójcik, Mateusz Jastrzębski - Dominik Lemanek (k)

Olimpia Zambrów: (I połowa) Arkadiusz Fabiański - Artur Bogusz, Michał Kuczałek, Michał Kołodziejski, Hubert Kotus - Karol Buzun, Daniel Michałowski, Patryk Brzeski, Łukasz Grzybowski, Adrian Wójcik - Fabian Piasecki. (II połowa) Piotr Czapliński - Marcin Byszewski, Łukasz Grzybowski, Michał Kołodziejski, Rafał Włodarczyk (80 Maciej Dębek) - Jakub Bach, Michał Kuczałek, Patryk Brzeski (80 zawodnik testowany), Mateusz Jastrzębski, Adrian Wójcik - Sebastian Szerszeń.

MKS Ciechanów: (I połowa) Tomasz Pawlikowski - Kamil Olszewski, Łukasz Nawotczyński, Rafał Matusiak, Kamil Boniewski - Adam Sosnowski, Paweł Nowotka, Konrad Cichowski, Krzysztof Lach - Dominik Lemanek, Kamil Żylski. (II połowa) Rafał Olszewski - Nazar Litun, Marcin Podsiadlik, Dawid Załęski, Marcin Borowiec - Maciej Rogalski, Dominik Lemanek (70 Szymon Janakakos), Piotr Kwasiborski, Jan Martin, Bartosz Mroczek - Marcin Kruczyk.

W meczu sparingowym Olimpia Zambrów pokonała czwartoligowy MKS Ciechanów 4-1 (3-1).

W zespole Olimpii testowani byli Adrian Wójcik (ostatnio bez klubu, wcześniej Wisła Kraków) oraz Maciej Dębek z juniorów.

tt - 21 stycznia 2017, 14:22:13 - *.centertel.pl
W sumie dobry mecz. Ciechanów gra o III ligę. Narazie zimuje na fotelu lidera IV

Przemek - 21 stycznia 2017, 14:36:56 - *.free.aero2.net.pl
Lemanek strzelił dawnym kolegom, choć z tamtego składu Olimpii niewielu zostało. Może ktoś z Zambrowa napisze jak mecz wyglądał.

ZKS - 21 stycznia 2017, 14:46:45 - *.dynamic.chello.pl
pięknie ZKS kochany!

TŁŁ! - 21 stycznia 2017, 15:01:38 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl
Czym wy się podniecacie? Tym że wygrali z 4 ligą? No w sumie jak w 2 lidze przegrywacie to cieszycie się, że MKS was nie ograł. TŁŁ!

Rumcajs - 21 stycznia 2017, 15:23:51 - *.219.104.18
Zobaczymy kolego z lomzy w lutym jak przyjedziecie i czy będziesz taki gadatliwy.

Shabow - 21 stycznia 2017, 15:24:14 - *.tepsanet.com
luknij w tabele i powiedz czy az tak przegrywaja. Wy jestescie w IV lidze i sie podniecacie ze macie lidera a jak awansujecie do III ligi to ciekawe jak sobie poradzicie

oz - 21 stycznia 2017, 15:49:46 - *.centertel.pl
Odpowiadając na pytanie. Olimpia kontrolowała mecz. Była po prostu lepsza. Ciechanów gola zdobył z karnego. Poprzedni czwartoligowy przeciwnik - Mławianka, zaprezentowała się bardzo podobnie. Z tą różnicą, że bramkę zdobyła z akcji i w pierwszej połowie nadążała za akcjami Olimpii.

Greg - 21 stycznia 2017, 17:58:39 - *.dynamic.chello.pl
Ok OZ! Jedziemy dalej

ZIBI - 22 stycznia 2017, 7:33:04 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl
Panowie 1 połowa spotkania przebiegała pod dyktando OZ była o kilka klas lepsza już 1 minucie piłkarze Olimpii zdobyli bramkę co do 2 połowy to było trochę nerwówki ale i tak OZ była lepsza z testowanych zawodników nieżle wypadł Wójcik,a z wyróżniających się zawodników to był K.Buzun no i nasz Piasecki.mam nadzieję że jeszcze kilku zawodników dołączy do OZ w tym okienku transferowym.