4 lutego 2017, 12:00 - Zambrów (boczne boisko Stadionu Miejskiego)
Olimpia Zambrów 1-0 ŁKS 1926 Łomża
Fabian Piasecki 80

Olimpia Zambrów: Marcin Kapica (46 Arkadiusz Fabiański) - Michał Wrześniewski, Michał Kuczałek, Michał Kołodziejski, Rafał Włodarczyk, Karol Buzun (60 Mateusz Jastrzębski), Daniel Michałowski (25 Łukasz Grzybowski), Bartosz Osoliński, Patryk Brzeski (40 Sebastian Szerszeń), Adrian Wójcik (46 Karol Zieliński), Fabian Piasecki.

ŁKS 1926 Łomża: (I połowa) Oliwer Wienczatek - zawodnik testowany, Reinaldo Melão, Paweł Wasiulewski, Konrad Kamienowski - Rafał Maćkowski, Mariusz Baranowski, Albert Rydzewski, Damian Gałązka - Paweł Drażba, Michał Tarnowski. (II połowa) Paweł Lipiec - zawodnik testowany, Reinaldo Melão, Paweł Wasiulewski, Konrad Kamienowski - zawodnik testowany, Daniel Kacprzyk, Tomasz Brzozowski, zawodnik testowany - Michał Sadowski, zawodnik testowany.

W sparingowym spotkaniu rozegranym w Zambrowie miejscowa Olimpia wygrała z trzecioligowym ŁKS-em 1926 Łomża 1-0 (0-0).

W zespole Olimpii testowani byli m.in. Karol Zieliński (Kotwica Kołobrzeg) i Michał Wrześniewski (Korona Kielce).

źródło: własne / ŁKS 1926 Łomża / Olimpia Zambrów

Dodano: 4 lutego 2017, 13:47:02

ZKS - 4 lutego 2017, 13:55:13 - *.dynamic.chello.pl
W derbach regionu bez zmian... tylko ZKS!

Dobrze że zero z tyłu.

jendor - 4 lutego 2017, 14:27:20 - *.opera-mini.net (*.254.162.159)
Szału nie i nie będzie jak oni się męczą z takiam łksem
Żeby nie Fabian i Kuczał do były by baty! OZ grać!!!

kibic - 4 lutego 2017, 14:41:55 - *.tel.tkb.net.pl
fajnie ze wam jeszcze fajni sedziowie pomagaja!!!

TŁŁ! - 4 lutego 2017, 15:07:46 - *.elomza.pl
To tylko sparing więc niema się czym podniecać. Może następnym razem u nas się odbędzie, a nie któryś rok z rzędu u was

kibic - 4 lutego 2017, 18:21:31 - *.dynamic-ra-07.vectranet.pl
Co Sołdeckiego już nie testujecie ?

Greg - 4 lutego 2017, 18:42:43 - *.static.ip.netia.com.pl
@kibic,
sędziowie w sparingu?! Kompletnie bez sensu

Obecny - 5 lutego 2017, 2:26:18 - *.113.introlan.pl
Nie cieszcie się wynikiem jak meczu nie widzieliśmy ;) w pierwszej połowie ŁKS był w podstawowym składzie i to on wyglądał lepiej na tle drużyny z wyższej ligi! W drugiej połowie trener ŁKSu wpuszcza rezerwowych (tylko obrona została) a olimpa wpycha pilke do bramki po zamieszaniu w polu karnym. olimpia z taką grą to sie widzimy w nastepnym sezonie w 3 lidze...

Ja - 5 lutego 2017, 8:16:40 - *.lomza.vectranet.pl
@obecny, racja, Olimpia powinna wrocic tam gdzie jej miejsce

Neo - 5 lutego 2017, 10:50:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Łks-owcy kupcie sobie maść na na ból dupy jak zazdrościcie nam że jesteśmy w 2 lidze to dopingujcie swoich żeby też tu trafiliu bo jak narazie wasz zespół to ma większe zakusy na 4 lige niż na 2

ZIBI - 5 lutego 2017, 10:53:34 - *.play-internet.pl
a w zambrowie bez zmian tylko Jaga&Legia

Greg - 5 lutego 2017, 11:22:25 - *.dynamic.chello.pl
Przegrana to przegrana. Martwcie się o 3. ligę u was. Liczy się tylko forma w lidze, a że przy okazji nie wygraliście kolejny raz to tylko cieszy!