Super zwycięstwo na wyjeździe i ważne 3pkt!

Greg - 18 lutego 2017, 13:09:54 - *.tel.tkb.net.pl
Całkiem przyzwoity skład Jaga wystawiła. OZ grać, trenować i wygrywać!

Dynamo - 18 lutego 2017, 13:27:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

niewinny - 18 lutego 2017, 13:41:41 - *.opera-mini.net (*.254.129.158)
OZ mogła nawet zremisować J poza paroma wypadami i 2 golami nie zachwyciła Tylko ZKS!

kibic - 18 lutego 2017, 13:55:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wierzę w OZ i będę ich ,,rozliczał" w rozgrywkach ligowych, będzie dobrze

AvE - 18 lutego 2017, 14:01:47 - *.tepsanet.com
Liczę na spadek

Neo - 18 lutego 2017, 14:40:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
nie jest źle z takim mocnym składem zespołu z Extraklasy a my przegrywamy tylko 0-2 nie powiecie mi że to zły wynik ( mimo przegranej )

kibic - 18 lutego 2017, 14:48:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej, ale do Ciebie Ave jestem pewien .

ZIBI - 18 lutego 2017, 16:53:46 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl
NIEZŁY mecz w wykonaniu OZ i nie chodzi tu że ZKS przegrał z Jagą nie oszukujmy się JAGA była lepsza pod każdym względem, cieszy to że OZ naprawdę niżle grała a z nowych zawodników to wielkie brawa dla Marcina Przybylskiego świetny mecz!!!!!(BRAWO BRAWO ) oraz dla Błażeja Cyferta dobry mecz i na pewno duże wzmocnienie w defensywie OZ co do Kacpra Falona bardzo SŁABY MECZ !!!!! myślałem że na więcej go stać.

maro - 19 lutego 2017, 15:09:40 - *.net-com.net.pl
Falon po kontuzji, dajcie mu czas, to dobry gracz.