17 stycznia 2017, 17:00 - Władysławowo (Stadion Lekkoatletyczny COS OPO Cetniewo)
Gryf Wejherowo 0-1 Olimpia Grudziądz
Adam Banasiak 8

Gryf Wejherowo: (I połowa) Dawid Leleń - Paweł Brzuzy, Adrian Bednarski, Szymon Kocieniewski, Daniel Górski - Mateusz Goerke, Łukasz Nadolski, Jacek Wicon, Krzysztof Wicki, Dawid Tomczak - Paweł Czychowski. (II połowa) Wiesław Ferra - Paweł Brzuzy, Piotr Kołc, Szymon Kocieniewski, Maciej Dampc - Przemysław Mońka, Przemysław Czerwiński, Piotr Łysiak, Michał Marczak, Adrian Klimczak - Daniel Ciechański.

Olimpia Grudziądz: (I połowa) Patryk Królczyk - Adrian Bielawski, Lukas Klemenz, Arkadiusz Kasperkiewicz, Marcin Woźniak - Kamil Kurowski, zawodnik testowany, Dominik Prusaczyk, Damian Michalik, Adam Banasiak - Karol Angielski. (II połowa) Jakub Wrąbel - Damian Ciechanowski, Matic Žitko, Daniel Widz, Mariusz Malec - Dariusz Kłus, Marcin Smoliński, Michał Wawryszczuk, Marcin Kaczmarek - Damian Warchoł, Nildo.

W 20. minucie Adam Banasiak (Olimpia) nie wykorzystał rzutu karnego (Dawid Leleń obronił).

Przebywająca na zgrupowaniu we Władysławowie Olimpia Grudziądz wygrała 1-0 (1-0) w sparingu z Gryfem Wejherowo.

W Gryfie sprawdzany był Szymon Kocieniewski z Wdy Świecie.

źródło: własne / Olimpia Grudziądz / Gryf Wejherowo

Dodano: 17 stycznia 2017, 18:45:19

reporter - 17 stycznia 2017, 19:59:57 - *.static.ip.netia.com.pl
Mecz wzbudził ogromne zainteresowanie. Rzesze kibiców z Grudziądza i Wejherowa chcąc podzielić się swoimi emocjami zapchały serwery największego portalu sportowego w Polsce

Xxl 1921 - 17 stycznia 2017, 21:27:06 - *.centertel.pl
Widać że Olimpia grała sama ze sobą. Dzięki Redakcjo za pełne składy.

klimek - 17 stycznia 2017, 22:02:29 - *.31-7-45.tkchopin.pl
skład Gryfa I poł.
Leleń-Brzuzy,Bednarski,zawodnik nieznany,Górski-Goerke,Nadolski,Wicon,Wicki,Tomcza
k-Czychowski
II poł.
Ferra-Brzuzy,Kołc,zawodnik nieznany,Dampc-Mońka,Czerwiński,Łysiak,Marczak,Kli
mczak-Ciechański.

p - 18 stycznia 2017, 8:13:56 - *.opera-mini.net (*.114.98.168)
mam nadzieje że ten Gryf w tym sezonie już spadnie,w tamtym powinni spaść,ostatnie miejsce przecież zajeli.ale co sie odwlecze,to nie uciecze...

M - 18 stycznia 2017, 8:54:59 - *.dynamic.chello.pl