Lechia Gdańsk: 77. Damian Podleśny (46, 24. Mateusz Bąk) - 30. João Nunes (46, 41. Paweł Stolarski), 2. Rafał Janicki (46, 5. Steven Vitória), 22. Mario Maloča, 3. Jakub Wawrzyniak (46, 23. Grzegorz Wojtkowiak) - 28. Flávio Paixão (46, 9. Michał Mak), 16. Ariel Borysiuk (46, 20. Michał Chrapek), 7. Miloš Krasić (46, 10. Sebastian Mila), 27. Rafał Wolski (46, 29. Karol Fila), 11. Grzegorz Kuświk (46, 17. Lukáš Haraslín) - 19. Marco Paixão (46, 14. Piotr Wiśniewski).

Chojniczanka Chojnice: 1. Łukasz Budziłek - 23. Jacek Podgórski (46 Paweł Golański), 26. Michał Markowski (46, 25. Wojciech Lisowski), 4. Piotr Kieruzel (46, 2. Marcin Biernat), 6. Przemysław Pietruszka (46, 21. Łukasz Kosakiewicz) - 18. Michał Suchanek (30, 20. Patryk Mikita; 61, 16. Hieronim Gierszewski), 8. Mariusz Kryszak (46, 7. Rafał Grzelak), 5. Paweł Zawistowski (46, 18. Arkadiusz Widelski), 14. Irakli Meschia (46, 10. Andrzej Rybski), 9. Jakub Biskup (46, 19. Bartłomiej Niedziela) - 17. Tomasz Mikołajczak (46 Michał Jakóbowski).

Lechia Gdańsk wygrała w meczu sparingowym z Chojniczanką Chojnice 3-2 (2-0).

źródło: własne / Lechia Gdańsk / Chojniczanka Chojnice

Kwasik - 1 lutego 2017, 19:49:50 - *.dynamic.chello.pl

kaszub - 1 lutego 2017, 19:51:34 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Niestety, bramki dla Chojniczanki strzelają obrońcy.

aaa - 1 lutego 2017, 19:55:26 - *.146.169.150.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nie ważne kto strzela, ważne że strzela. Strzelać może nawet Budziłek, oby tylko wpadało. Poza tym to tylko sparingi, tutaj zawsze gra się zupełnie inaczej niż w lidze.

max - 1 lutego 2017, 20:13:09 - *.limes.com.pl
męczą się z Choojniczanką, a napinają się na Ligę Mistrzów - z czym do Europy, kopacze?

oj skin - 1 lutego 2017, 20:18:26 - *.centertel.pl
Byłem na meczu chwile ale słyszałem doping hej Wiśnia gol i głośne Lechia więcej meczy na T29 by się przydało.

td - 1 lutego 2017, 20:20:06 - *.opera-mini.net (*.205.153.33)
Chojniczanka Facet to nie slabeusz.Przekonarz sie gdy ruszy liga.

opos - 1 lutego 2017, 20:26:48 - *.dsl.dynamic.simnet.is
sparing a na meczu 8 tysięcy ludzi...Szacun Lechia.

LG2k27 - 1 lutego 2017, 20:31:48 - *.dynamic.chello.pl
@max - 1 lutego 2017, 20:13:09 - host137-89-206-58.limes.com.pl
Lechia do 63 minuty 3-0 a potem odpuściła w ostatnich minutach i strzeliła Chojniczanka. W ogóle w 2 połowie w Lechii grały głębokie rezerwy.

chojna - 1 lutego 2017, 20:50:12 - *.free.aero2.net.pl
Chojniczanka testowała licznych młodzieżowców dlatego przegrana była pewna. Szkoda, tylko że nawet połowa zawodników nie zagrała u nas z 1 składu bo wtedy byśmy wygrali.

@chojna - 2 lutego 2017, 0:30:08 - *.awacom.net
Kto nie zagrał z podstawowych z Chojnic ? Nie wiem co bierzesz ,,chojna''ale bierz połowe lub zmień dilera.

viking - 2 lutego 2017, 12:06:07 - *.centertel.pl
Z tego nic nie będzie.Lechia zdecydowanie za dużo traci bramek w meczu.

dawif - 2 lutego 2017, 13:00:36 - *.play-internet.pl
W 2 pol rezerwy lechii i to glebokie? CHLOPIE SA SKLADY PODANIE NIE PISZ BZDUR.

tom - 2 lutego 2017, 13:47:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dziadek milowy gra, czy statystuje ?

J - 3 lutego 2017, 11:13:04 - *.231.31.243.koba.pl
Jagiellonia wygrywa z uczestnikami Ligi Mistrzów - co ty na to Lechio ? A sądny dzień (21 Lutego) zbliża się milowymi krokami.
Jakby nie patrzeć Mistrzem Polski w tym roku Jagiellonia Białystok.
A Lechia, Legia, Lech i inni niech powalczą o drugie miejsce.
Niech cała piłkarska Polska oswaja się z myślą, że to Jaga będzie jesienią grać w Lidze Mistrzów.

Piotr LG - 3 lutego 2017, 12:16:26 - *.ip.skylogicnet.com
Wszyscy już od tego sparingu się oswajają z tą mysla. Wielka Jagielonia rozniesie w puch wszystkich w Polsce , a potem zniszczą całą Europę . Dało nam to do myslenia, strach przed piłkarzami z Białego stoku czują podobno też w Brazylii jako potencjalnego rywala w pucharze konfederacji. Jaga jak walec się przejedzie po całym futbolowym swiecie. Twoje oczy zielone będą spiewac na otwarciu Premier League , a Probierz wystapi w nowej czesci Niezniszczalnych u boku Dolpha Lundgrena. Cała Polska czeka i się oswaja.

Mal - 3 lutego 2017, 12:36:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak to jest? Z Olimpia Elblag Chojnice wygrywają sparing kilka dni temu 5;0 a z taką Lechia Gdansk przegrywaja 3;2.Dziwne te Polskie ligi

do J - 3 lutego 2017, 12:47:31 - *.dynamic.chello.pl
Żart roku, Jaga, której trener boi się gry w preeliminacjach do eliminacji pucharów e Europie.