21 stycznia 2017, 10:30 - Radom (boczne boisko stadionu MOSiR)
Radomiak Radom 3-1 Drogowiec Jedlińsk
Kamil Cupriak 50, Leândro 59, Damian Szpak 81 - Dariusz Mortka 17

Radomiak Radom: (I połowa) Kacper Kowalczyk - Mateusz Spychała, Michał Grudniewski, Bartosz Zakrzewski, Bartosz Sulkowski, Mateusz Stąporski, Simón Colina, Chinonso Agu, Maciej Filipowicz, Szymon Stanisławski, Patryk Winsztal. (II połowa) Kacper Kowalczyk - Igor Piskorz, Kamil Kościelny, Piotr Gurzęda, Dariusz Brągiel, Kamil Cupriak, Matthieu Bemba, David Kwiek, Dominik Sokół, Leândro, Damian Szpak.

Drogowiec Jedlińsk: (I połowa) Piotr Prasek - Kacper Michalski, Konrad Tkaczyk, Dariusz Mortka, Norbert Rdzanek, Ernest Pawelec, Cezary Kubryn, Dawid Bogacz, Paweł Kobylarczyk, Bartosz Pełka, Tomasz Janiszewski. (II połowa) Piotr Rzeszot (70 Rosiak) - Kamil Molga, Karol Pluta, Dariusz Mortka (70 Konrad Tkaczyk), Damian Prus, Kacper Michalski, Paweł Kobylarczyk, Hubert Zamkowski, Kamil Skowroński, Bartosz Bogacz, Bartosz Kozicki. Grał także: Kamil Pysiak.

sędziował: Maciej Posuniak (Radom).

Radomiak Radom wygrał w sparingu z liderem radomskiej ligi okręgowej Drogowcem Jedlińsk 3-1 (0-1).

W Radomiaku wystąpili 16-letni bramkarz Kacper Kowalczyk z drużyny juniorów i 18-letni obrońca Bartosz Zakrzewski z Oskara Przysucha.

źródło: własne / Radomiak Radom / cozadzien.pl / radom24.pl

Dodano: 21 stycznia 2017, 12:07:47

Warchol - 21 stycznia 2017, 12:44:05 - *.play-internet.pl
Napiszcie jak to wygladalo jak ktos byl i ogladal. Dlaczego nie gral Swidzik?

kkk - 21 stycznia 2017, 13:08:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pierwsza polowa dla LKS Jedlinsk. Fajnie grali,kilka podan i akcja pod bramka Radomiaka. Bramka strzelona dla LKS z rzutu wolnego po ziemi w prawy rog bramki. Druga polowa ogladana od 15 minuty ;) gra kombinacyjna Radomiaka,szybciej futbolowka chodzila miedzy zawodnikami Radomiaka,akcie skrzydlami,3 bramka strzelona z lewego skrzydla,dosrodkowanie i solozenie nogi przez Szpaka.

AbC - 21 stycznia 2017, 13:15:04 - *.play-internet.pl
Jak grał Colina? Z dobrej strony się zaprezentował?

aa - 21 stycznia 2017, 14:01:26 - *.dynamic-ra-10.vectranet.pl
Colina słabiutko wypadł w tym meczu. A jak można inaczej go ocenić, skoro w czasie jego gry przegrywa Radomiak wyraźnie walkę o środek pola z piłkarzami zespołu kopiącego sobie 3 ligi niżej? Jeśli chodzi o szczegóły, to nawet dosyć aktywny starał się być, ale na tym pozytywy się kończą. Do przodu właściwie zero gry - sporo celnych podań zanotował, ale prawie wszystkie to krótkie podania w tył i bok... Można sobie tłumaczyć, że było to regulowanie tempa gry, ale bądźmy poważni... Raczej na jego bramki asysty bym w większej ilości nie liczył przy takim stylu. W defensywie też beznadziejnie (brak odbiorów, chyba tylko 1 przechwyt, poza tym albo nie dawał rady odebrać piłki, albo musiał faulować). 1 bardzo głupia strata do tego (ale akurat tutaj troszkę go broni śliskie boisko) Ciężko oceniać po jednym meczu, ale na ten moment wygląda niestety jak taka druga przepłacana i bezproduktywna święta krowa w stylu Metju Bemby. Ale nie wiem, może jak się ociepli to i on lepiej się będzie prezentował.

aa - 21 stycznia 2017, 14:06:26 - *.dynamic-ra-10.vectranet.pl
Ogólnie mecz Radomiaka słabiutki. W pierwszej połowie na plus może tylko Sulkowski (reszta koszmarnie). W drugiej trochę lepiej, grę rozruszali Cupriak i Leo, chociaż z pochwałami trzeba być ostrożny i pamiętać, że Jedlińsk miał w 2 połowie na boisku już w dużej części rezerwowych prezentujących totalny folklor (w bramce np. stał już wtedy koleżka mający na oko tak ze 170 cm wzrostu i 20 kg nadwagi).

Kibic - 21 stycznia 2017, 14:30:24 - *.146.21.70.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W pierwszej połowie oprócz Spychały i Staporskiego którzy robili akcje prawa strona nikt nie grał zgadzam sie ze Colina to nie bedzie wzmocnienie i tu potrzeba kogos kto rozegra i przytrzyma pilke.Druga połowa to juz piłkarze z Jedlinka którzy sa słabi nawet na okręgówkę

wkm - 21 stycznia 2017, 15:20:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Colina bym chętnie zobaczyl w drugiej połowie , bo 1 to strasznie chaotyczna była widać brak podstawowych zawodników, ale podania bardzo precyzyjne ,ale brak pressingu z jego strony + kilka strat, po tym meczy raczej zawodnik na zmianę Bemby, ale może inaczej będzie wyglądał jak sie zgra z chłopakami , bo nie zpaominajmy ze ostatnią rundę nie grał, dla mnie na + z 1 połowy Agu i Filipowicz jeden i drugi klasa sama w sobie , pare błędów ale to raczej wynikające ze składu jakim grali, nie było komu dogrywać Winsztal chyba drużyny pomylił , a stachu jak to Stachu widoczny wszędzie ale tym sie meczu nie wygra

Radomian - 21 stycznia 2017, 16:06:25 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Warchol Swidzik odpoczywa a licka daje szanse mlodziezy

Raadoomiak - 21 stycznia 2017, 16:32:15 - *.dynamic-ra-08.vectranet.pl
Oglądałem transmisje meczu i mysle ze bemba mógł sie podobać. Dobrze też wypadł młody na lewym skrzydle. Widać że to pierwszy sparing i jeszcze nie wszyscy sa w dobrej dyspozycji, oby z czasem wyglądało to coraz lepiej i oby bez kontuzji. Trzeba awansować w tym roku

tt - 21 stycznia 2017, 19:10:56 - *.play-internet.pl
GKS Drogowiec Jedlińsk a nie jakiś LKS Jedlińsk - 90 minut.pl amatorka;) nawet herb wam podpowiadał ze nie LKS a GKS;)

pio - 21 stycznia 2017, 20:05:13 - *.radom.vectranet.pl
Do aa kolego sympatyczny jeszcze odszczekasz te słowa oczywiście jak masz jaja .Colina dobry grajek i udowodni to w lidze.Jedlińsk sie napinał i nawet kilka fauli brzydkich i nie potrzebnych było ,czepiam się tylko tego na Leoo pamiętając ,że w zeszłym sezonie Leo doznał kontuzji właśnie w sparingu.Taktyka się liczy trenera a ta super gra ma być w lidze, sparingi mają sprawdzić taktykę

pio - 21 stycznia 2017, 20:09:57 - *.radom.vectranet.pl
Najważniejsze ,że taran był dziś na treningu i będzie trenował z RAdomiakiem

greg - 21 stycznia 2017, 20:19:29 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
I odezwali się znawcy pilki !!! jak to się ten nadaje a drugi się nie nadaje Panowie trochę sniegu na glowe puki jeszcze jest!!! już by chcieli żeby grali na 100%, to dopiero był leki rozruch poczekajmy zobaczymy ,a na wiosne ocenimy!!! powodenia wszystkim.

u44 - 21 stycznia 2017, 20:21:39 - *.dynamic-ra-10.vectranet.pl
To był tylko sparing, trening dla Radomiaka.Niektórzy piszą o tym meczu tak, jakby decydował o wejścou do 1 ligi.

Zielony - 21 stycznia 2017, 21:11:47 - *.opaltelecom.net
Taran to sprawdzone info ?

pio - 21 stycznia 2017, 22:35:35 - *.radom.vectranet.pl
Taran dawaj do Radomiaka chłopaku zawsze Cię widywałem na każdym meczu Radomiaczka wracaj do domu bo tu jest Twoje miejsce ,a miejsce Radomiak jest min.w I LIDZE .
Pamiętam jak 4 godz.wcześniej z parasolkami chodziłem by zajć miejsca.
Boże od 6 go roku życia chodzę na Radomiaka kocham to

Warchoł - 22 stycznia 2017, 0:01:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Radomianin - dzięki za info o Świdziku. Co do Tarana to mam nadzieję, że się dogadają. Bo to byłoby MEGA wzmocnienie dla RKS. Jak był na treningu to jeszcze nie znaczy, że papiery są podpisane...TARAN - dawaj do Radomia!!! Pamiętam jeszcze ze Struga jak w pojedynkę mecze dla drużyny wygrywałeś...Warchoły pamiętają! A co do sparingu to bez podniety. Forma ma przyjść na ligę a nie na sparingi, chłopaki pewnie mają ciężkie nogi, zero świeżości. trener kombinuje różne ustawienia, sprawdza młodych...itp. Szkoda tylko, że czytam o jakiś faulach na zawodnikach... Pozdro!

hagi - 22 stycznia 2017, 11:32:24 - *.dynamic.chello.pl