11 lutego 2017, 13:15 - Częstochowa (Stolzle Stadion Sto)
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Radomiak Radom
Michał Fidziukiewicz 85, Martin Pribula 88 - Damian Szpak 45

Zagłębie Sosnowiec: 12. Wojciech Fabisiak - 30. Konrad Budek (46, 7. Marcin Sierczyński), 18. Arkadiusz Najemski (78, 25. Igor Krzykowski), 10. Krzysztof Markowski (46, 4. Kamil Wiktorski), 22. Žarko Udovičić (51, 19. Martin Pribula) - 11. Konrad Michalak (64, 16. Dawid Ryndak), 6. Tomasz Nowak, 29. Łukasz Matusiak, 21. Sebastian Milewski (78, 14. Wojciech Bała), 8. Robert Bartczak - 89. Wojciech Łuczak (18, 9. Michał Fidziukiewicz).

Radomiak Radom: 27. Adrian Szady (46 Filip Adamczyk) - 17. Mateusz Spychała, 2. Michał Grudniewski, 4. Maciej Świdzikowski, 19. Bartosz Sulkowski - 8. Mateusz Stąporski (44, 31. Radosław Mikołajczak; 77, 25. Rafał Stróżka), 23. Simón Colina (57, 14. Kamil Kościelny), 11. Matthieu Bemba (72, 7. Maciej Filipowicz), 10. Paweł Tarnowski - 9. Leândro, 15. Damian Szpak (57, 32. David Kwiek).

W rozegranym w Częstochowie sparingu pierwszoligowe Zagłębie Sosnowiec wygrało 2-1 (0-1) z drugoligowym Radomiakiem Radom.

źródło: własne / Radomiak Radom / Zagłębie Sosnowiec

Dodano: 11 lutego 2017, 15:02:48

pio - 11 lutego 2017, 15:04:34 - *.radom.vectranet.pl
Szkoda wyniku nie powinniśmy przegrać tego meczu byliśmy lepsi.
Widać było rozprężenie w ostatnich minutach.

Oley - 11 lutego 2017, 15:10:11 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Lubię ekspertów oceniających poziom sportowy i cele drużyny po sparingu...

1910 - 11 lutego 2017, 15:17:59 - *.dynamic-ra-07.vectranet.pl
2 polowa w bramce Adamczyk wiec luz

endriu - 11 lutego 2017, 15:19:08 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
zielony-jaka kontuzja? Oglądałeś relacje ? Trener dał mu pograć 33 min. po 7 miesiącach przerwy ! Chłopak pobiegał zaliczył asystę przy golu i normalnie zszedł z boiska.Wywnioskowałeś to ze składów? Jeśli tak to nadajesz się do P..u na wymyślacza spisków i teorii. Radomiak rozegrał dobry mecz mimo tych dwóch straconych goli w końcówce. Nieźle wyglądała wymiana piłki i parę akcji kombinacyjnych. W dobrym kierunku to idzie. Aby do wiosny bo już mi zbrzydła ta zima. Pozdrawiam zielonych kibiców.

Fan ZS - 11 lutego 2017, 15:19:29 - *.play-internet.pl
Zaglebie przycislo to pozamiatane,cieszy bramka Fidziego po kontuzji,Makengo chory a Luczakowi co nosa zlamali.Co z obrana p.Stanek

19RR10 - 11 lutego 2017, 15:21:56 - *.dynamic-ra-09.vectranet.pl
@endriu 100% racji

Zielony - 11 lutego 2017, 15:38:48 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Spoko zdawało mi sie z Mikołajczakiem dobrze ze wraca , bramki puścił trzeci bramkarz , mamy mocny zespól

Edzio - 11 lutego 2017, 17:21:12 - *.58.12.96
Dudek nie grak, bo sparingi sa dla nowych I mlodych, a nie dla starych i najlepszych. Wiec Dudek ma czas na treningi. Mowil mi przy piwie,ze leszcze maja trenowac, a my w tym roku awans odpuszczamy, ale pod koniec sezonu. Na poczatku ZS zagra na maxa. Troche mi sie to nie podobalo, co powiedzial po kilku browarach.

op - 11 lutego 2017, 17:40:58 - *.play-internet.pl
Edzio to przez takich jak Ty gimnazja likwidują.

Zagloba - 11 lutego 2017, 17:58:10 - *.197.120.44.threembb.co.uk
Zagłębie grając tak słabo i z taka łatwością strzelając gole ośmieszyło rywala . Wystarczyło przyspieszyć i Radomiak okazał sie dwie klasy słabszy .

diobeł - 11 lutego 2017, 18:01:29 - *.routit.net
Róznica poziomu ligowego,była widoczna.Wystarczyło 10-15 minut lepszej gry i pozamiatane.Radomiak lekko przycisnięty się pogubił i nic już nie grał.

smerf - 11 lutego 2017, 18:07:02 - *.dynamic.chello.pl
Raczej Radomiak zagrał co miał zagrać i w końcówce odpuscił wpuszczając głebokie rezerwy. Bardzo dobry mecz RKS

n75 - 11 lutego 2017, 18:13:58 - *.dynamic-ra-06.vectranet.pl
@zagloba dzieciaku ośmieszał to raczej Radomiaczek Zagłębie przez 75 minut a póżniej dwa błędy obrony i przegrana i tyle w temacie.

J23 - 11 lutego 2017, 18:16:41 - *.74.84.23
Tak czy owak, sparingi są po to, by uczyć się, eliminować błędy, by nie powtarzały się w lidze. Rozprężenie dekoncentracja nawet w sparingu jest niedopuszczalna! Radomiaczku, gramy do ostatniego gwizdka, czy to sparing czy mecz mistrzowski!

Kibic - 11 lutego 2017, 18:45:16 - *.opera-mini.net (*.38.134.12)
Szkoda,że Radomiak w końcówce zagrał rezerwowymi bo zwycięstwo było pewne przez 80min.mecz wyrównany z lekką przewagą Zielonych

marcin - 11 lutego 2017, 19:05:31 - *.106.86.49
Najemski i Markowski to dwa najsłabsze ogniwa, a widzę że przymierzani są znów do pierwszego składu. Trenerze Banasik przeanalizuj stracone bramki z rundy jesiennej i te z rozegranych sparingów. Musimy coś zmienić w obronie. Nie mogę się nadziwić, że od dłuższego czasu stabilny klub, walczący o ekstraklasę nie może pozyskać dwóch solidnych obrońców. Tak na marginesie Bartczak znowu niewidoczny i nie zmieni tego faktu asysta. Dobrze że Fidziukiewicz strzelił. Ogólnie Zagłębie grało dużo z pierwszej piłki ale często chaotycznie z dużą ilością prostych strat. Oprócz bramek Zagłębie praktycznie nie oddało żadnego strzału. Trochę mało jak drużynę, której siłą jest ofensywa.

Edzio - 11 lutego 2017, 19:11:01 - *.58.12.96
Do op. - dzieki takim jak ty forum jest ciekawsze. A Dudek wie q o mowi. I nie podskakuj, bo Dudek moze cie przyblokowac I nie wejdziesz na stadion. Wiec szanuj starszyzne I to co mowia

u44 - 11 lutego 2017, 19:29:11 - *.dynamic-ra-10.vectranet.pl
Bardzo dobry wynik dla Radomiaka.Trzeba być uważnym do ostatnich minut. To super sparing dla myślenia piłkarzy Radomiaka, gdy będą grali o punkty.

Warchol - 11 lutego 2017, 20:10:20 - *.play-internet.pl
Brawo Radomiak! Szkoda straconych bramek w koncowce. Gralismy z druzyna aspirujaca do extraklapy...mamy silna druzyne, zmiennikow. Teraz bez kontuzji oby i wiosna musi byc ok! Pozdrawiam cala druzyne i sztab! Pozdrowienia rowniez dla ZS!

kibic - 12 lutego 2017, 8:49:21 - *.dynamic-ra-07.vectranet.pl
Co się dzieje z Wojczukiem ?

BBB - 12 lutego 2017, 9:00:52 - *.dynamic.chello.pl
Mecz na remis, ale tak to zazwyczaj jest, że drużyna z wyższej klasy wykorzystuje to, co ma. Dobrze się to oglądało. Spoko jest ten młodzian, Milewski. Ciekawe czemu Dudek nie wszedł nawet na chwilę.

wojtech - 12 lutego 2017, 9:35:57 - *.centertel.pl
Grunt, że koalicja Legia Zagłębie Radomiak nie zalicza przegranych sparingów.

ZS - 12 lutego 2017, 12:34:09 - *.play-internet.pl
Koalicja ZS (L) Radomiak wygrala pewnie wczorajszy sparing.Tak trzymac!