18 lutego 2017, 13:20 - Radom (boczne boisko stadionu MOSiR)

Radomiak Radom: Adrian Szady - 17. Mateusz Spychała, 2. Michał Grudniewski (69, 18. Chinonso Agu), 4. Maciej Świdzikowski (46, 22. Piotr Gurzęda), 19. Bartosz Sulkowski - 10. Paweł Tarnowski, 23. Simón Colina, 14. Kamil Kościelny, 9. Leândro (87, 16. Kamil Gilewski), 24. Mateusz Stąporski (69, 21. Dariusz Brągiel) - 11. Kamil Cupriak (63, 16. Maciej Wojczuk).

ŁKS Łódź: 1. Przemysław Kazimierczak (12. Damian Piotrowski) - 21. Paweł Pyciak, 24. Kamil Juraszek, 20. Aleksander Ślęzak, 8. Kamil Rozmus - 23. Damian Guzik (46, 22. Jakub Nowak), 6. Maksymilian Rozwandowicz, 15. Przemysław Kocot, 14. Patryk Bryła (46, 7. Artur Golański), 18. Piotr Pyrdoł (46, 11. Łukasz Kopka) - 10. Jewhen Radionow. Grali także: 3. Damian Nowacki, 9. Maksym Kowal, 17. Mateusz Gamrot, 28. Jan Sobociński, 16. Dawid Sarafiński.

sędziował: Maciej Posuniak (Radom).

czerwona kartka: Jakub Nowak (72. minuta, ŁKS, za brutalny faul).

W meczu sparingowym drugoligowy Radomiak Radom zremisował 1-1 (1-0) z trzecioligowym ŁKS-em Łódź.

ŁKS FcŁASK - 18 lutego 2017, 15:11:10 - *.ksiezyc.pl
ŁKS coraz silniejszy,momentami nawet lepszy od pretendenta do awansu do 1 ligi ... Poprzeczka z wolnego w końcówce ratuje Radomiak przed porażką

jasio_rado - 18 lutego 2017, 15:12:13 - *.dynamic-ra-12.vectranet.pl
LKS gra dość ładnie,ale bardzo gra ostro,,w meczach mi,strzowskich może to kończyć się czerwienią,,,,,.,,Leandro tylko biegal,mial zakaz grać blisko przeciwnika,trener dobrze wykombinowal,inaczej mogl przy tak ostrej grze nabawić się kontuzji,,,,,jutro siarka,,,,,,,

tt - 18 lutego 2017, 15:27:12 - *.play-internet.pl
Radomiak tez miał w końcówce poprzeczkę. I połowa dla Radomiaka druga dla ŁKS. Goscie bradzo brutalnie grali 5 zółtych i jedna czerwo za brutalny faul. Zawodnik z numerem 21 -Paweł Pyciak
strasznie agresywny - gosci zrobił 3 bójki na boisku, aż dziwne , że nie wyleciał. Widzów jak na sparing dużo - 500-600

Hades - 18 lutego 2017, 15:46:39 - *.internetia.net.pl
II liga II liga ŁKS! Pasiasty Kraków pozdrawia

Łodzianin* - 18 lutego 2017, 15:56:41 - *.dynamic.chello.pl
nie jest źle, remis na wyjeździe z wiceliderem II ligi, który grał w mocnym składzie, a do tego ostatnie 20 min graliśmy w 10, trener Pyrdoł uprawia nepotyzm, 17-letni synek w podstawowym składzie to lekka przesada, Kopa w drugiej połowie od 2 klasy lepszy. Co z Kołbą ?

19ŁKS08 - 18 lutego 2017, 16:19:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Postawa w sparingu cieszy,ale najważniejsza jest liga awans i pokonanie srts 2015 na nowym kurniku.

normal - 18 lutego 2017, 16:22:53 - *.smrw.lodz.pl
co do meczu się nie wypowiadam bo jak widzę mimo że to sparing to jest podniecenie, natomiast pisanie że stadion to kurnik, sorry panowie ale my ten stadion mamy a wy jedną trybunę która przecieka jak deszcz pada, rozumiem że boli was to że my mamy stadion z prawdziwego zdarzenia, na ŁKS nawet oświetlenia nie ma

Piastów190 - 18 lutego 2017, 16:38:37 - *.toya.net.pl
To tylko sparing wiecnie ma się co podniecać, forma ma być na lige!!!!

ełksaforev - 18 lutego 2017, 16:47:49 - *.81.rev.vline.pl
Mecz wyrównany, walka z obu stron. Nie tylko ŁKS faulował Radomiak też dostawał żółte kartki. Czerwień dla Nowaka lekko przesadzona, wystarczyłaby żółta kartka choć z decyzją arbitra nie ma co dyskutować. Mimo gry w 10 przez ostatnie 20 minut ŁKS nie ustępował Raomiakowi i fajnie wychodził z kontrami, stworzył 2-3 fajne sytuacje w końcówce, między innymi poprzeczka Gola. W ŁKS zabrakło Szymańskiego, Kostyrki i Kołby. Brawo za walkę, widać że wszystko jest na dobrej drodze do awansu, trzeba to będzie jeszcze udowodnić w lidze.

Rado - 18 lutego 2017, 17:22:03 - *.26.22.209
Mecz wyrównany cieszy gra natomiast Kazimierczak mógł się lepiej zachować przy straconej bramce. To tylko sparing choć ważny bo można było zweryfikować skład. Moim zdaniem drużyna go zdała.Teraz pozostaje poprawić skuteczność bo Radionov miał dwie sytuacje po których powinien strzelić bramki. Do ligi pozosta niecały miesiąc wiec praca i jeszcze raz praca i w czerwcu świętujemy awans.

kpina - 18 lutego 2017, 17:42:19 - *.opera-mini.net (*.254.137.240)
wiosnna jeszcze bardziejstraszniejsza bedzie w 10% lepsza ekipa cos czuje z z -12 zrobi sie -30 i awans.przydomek zobowiazuje Rycerze Wiosny !!!

Kosi - 18 lutego 2017, 17:52:54 - *.radom.vectranet.pl
W sparingu po czerwonej kartce zawodnik zchodzi z boiska na 5 min a co do meczu to remis sprawiedliwy kopanina w srodku pola malo skladnej gry brawo dla Tarana za bramke to bedzie wzmocnienie zespolu Wojczuk strasznie zagubiony jak narazie to nie widze go zeby on mial zrobic kariere w Radomiaku ale liga wszystko zweryfikuje

Zielony - 18 lutego 2017, 18:38:11 - *.as13285.net
Taran potwierdza będzie sporym wzmocnieniem , zobaczymy co jutro pokaże szpak nikt o nim nie pisze a prezentuje sie ciekawie , brak bemby może dlatego tylko remis , meczu nie widziałem jak grał colina ?

Bolo - 18 lutego 2017, 19:51:08 - *.centertel.pl
Colina z meczu na mecz się rozkręca, trochę za dużo niedokladnych podań do przodu

smerf - 18 lutego 2017, 22:33:25 - *.dynamic.chello.pl
Dobry mecz Radomiaka, ŁKS to dobry zespół i pewnie te drużyny spotkają się za 2 lata w 1 lidze. Jak dla mnie wysoki poziom tego meczu na tym etapie przygotowań, Colina ok

kibol - 19 lutego 2017, 13:35:02 - *.ap-media.pl