8 lutego 2017, 13:20 - Warszawa (stadion OSiR Targówek)
Stomil Olsztyn 1-1 Raków Częstochowa
Patryk Kun 70 - Tomasz Wróbel 8

Stomil Olsztyn: Piotr Skiba (65 Adrian Serowiec) - Karol Żwir (46 Marcel Ziemann), Piotr Klepczarek (46 Arkadiusz Czarnecki), Tomasz Wełnicki (46 Jakub Mosakowski), Jarosław Ratajczak (46 Wojciech Dziemidowicz) - Aleksander Karbowiak (46 Krzysztof Szewczyk), Igor Biedrzycki (46 Paweł Głowacki), Łukasz Jegliński (82 Sebastian Szypulski), Grzegorz Lech (46 Wiktor Biedrzycki), Patryk Kun (80 Wojciech Żęgota) - David Moli (61 Rafał Śledź).

Raków Częstochowa: (I połowa) Kamil Czapla - Łukasz Góra (30 Lukáš Ďuriška), Łukasz Sołowiej, Adam Mesjasz, Tomasz Margol, Rafał Figiel, Przemysław Oziębała, Piotr Malinowski, Tomasz Wróbel, Adam Czerkas, Filip Kowalczyk (30 Peter Mazan). (II połowa) Mateusz Lis - Lukáš Ďuriška, Łukasz Sołowiej (60 Łukasz Góra), Adam Mesjasz, Peter Mazan, Tomasz Wróbel (60 Filip Kowalczyk), Łukasz Kmieć, Łukasz Siedlik, Karol Żmijewski, Tomasz Płonka (71 Kamil Wojtyra), Jakub Łabojko.

żółta kartka: Ratajczak.

Stomil Olsztyn zremisował w sparingu 1-1 (0-1) z Rakowem Częstochowa.

W zespole Stomilu testowany był 22-letni angielski napastnik David Moli (Nuneaton Town FC).

źródło: własne / OKS Stomil on-line / Raków Częstochowa

Dodano: 8 lutego 2017, 14:58:40

Qq - 8 lutego 2017, 15:08:38 - *.olsztyn.vectranet.pl
Co to za tajemniczy napastnik w kadrze Stomilu?

Wisła P - 8 lutego 2017, 15:27:05 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Raków : Stomil Wisła pamięta.

ZIENIU - 8 lutego 2017, 15:32:20 - *.adsl.inetia.pl
Przybyła

Muzina - 8 lutego 2017, 15:37:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Testowany zawodnik to osoba czarnoskora, cechujaca sie duza iloscia miesni szybkokurczliwych, ale ogolnie len jak kazdy przedstawiciel tegoz rodzaju osobnikow. Podobno mial epizod w Liwerpòlu

mk - 8 lutego 2017, 18:13:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
raczej nie handlarze bo Raków musiał wygrać żeby się utrzymać i zrobił swoje. W przypadku wygrania przez Płock spadał Stomil, ale Petra dogadała się ze Stalą Mielec że ich urządza remis bo na 100% Stomil wygra lub co najmniej zremisuje. I wyszło kiepsko bo Raków nie wszedł w układ i wygrał ze Stomilem. Co do sprzedawania to przez kilka minut po zakończeniu meczu w Olsztynie Stomil i jego kibice myśleli, że ich klub spadł z I ligi. Ot tyle z historii...

the core - 8 lutego 2017, 19:33:01 - *.dynamic.mm.pl
@mk
Wszystko prawda, ale kto w Płocku to zrozumie... Wygraliby i się utrzymali ale lepiej zwalić wszystko na Stomil i Raków. Ot, płocka logika...

w - 8 lutego 2017, 20:44:29 - *.48.164.31
Musiał wygrać i wygrał. Cieszcie się, że Wrocław nie ściga za bardzo dawne przekręty.

ja - 8 lutego 2017, 22:05:33 - *.146.194.52.internetia.net.pl
@mk co ty gadasz za bzdury? Spójrz na tabelę to zobaczysz, że porażka Stomilu jedną bramką dawała i tak utrzymanie. Stomil mógł sobie pozwolić na porażkę z Rakowem ale Stal nie mogła przegrać z Petrą. Jeśli wtedy układ w tabeli decydowały bramki to Stomil miał najlepszą przed ostatnią kolejką -4, Petro -8 a Stal -6. Jeśli decydowały wtedy bezpośrednie mecze to i tak potyczka między Petrą a Stomilem było 0-0 i decydowały bramki. Zato Stomil miał lepszy bilans ze Stalą 4-2.
Punktacja przed ostatnią kolejką
Stomil 30pt
Stal 30pt
Petra 29pt
I jeszcze 29pt miał Sokół Pniewy który wygrał dość sensacyjne 2-1 z Lechem ;)

mk - 9 lutego 2017, 11:58:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do ja:
Wypowiadasz się a nie wiesz nawet jaki był system spadku drużyn i decydowania o miejscu w tabeli.
W sytuacji gdy Raków wygrał w Olsztynie, a Petrochemia (obecna Wisław P.) wygrałaby w Mielcu ze Stalą to spadał Stomil a utrzymywała się Petrochemia. Wygrana Sokoła Pniewy nie była niespodzianką, bo Lech był wtedy ligowym średniakiem i w końcowej tabeli miał tylko 2pkt. więcej od tego Sokoła. W lidze mogła namieszać jeszcze Stal St.W. ale przegrali mecz w Katowicach 3:0. Stal M. i Petrochemia dogadali się na remis i grali tak przez cały mecz, tylko Raków im zrobił kuku i wygrał w Olsztynie przez co zapłaciła Petra spadając z Ligi. Wszyscy mieli grać przeciwko Rakowi, bo im nawet remis nic nie dawał bo miał najgorszy bilans meczów bezpośrednich w drużynami walczącymi o utrzymanie.

mdmd - 9 lutego 2017, 16:11:59 - *.olsztyn.vectranet.pl
o czym wy ludzie opowiadacie? mamy 2017 rok..

zaja - 9 lutego 2017, 20:24:19 - *.237.224.134
Dobre czasy. Każdy miał kurtke pomarańczową i wąsa.

kibic - 10 lutego 2017, 5:22:44 - *.prod-infinitum.com.mx