18 lutego 2017, 13:00 - Chojnice (Boisko Nowych Nadziei Modrak)
Chojniczanka Chojnice 0-1 Stomil Olsztyn
Paweł Wojowski 54

Chojniczanka Chojnice: Sebastian Kosiorowski - Wojciech Lisowski, Marcin Biernat, Piotr Kieruzel, Przemysław Pietruszka - Jakub Biskup, Paweł Zawistowski, Mariusz Kryszak, Andrzej Rybski, Jacek Podgórski (60 Michał Suchanek) - Tomasz Mikołajczak.

Stomil Olsztyn: Piotr Skiba (46 Michał Leszczyński) - Marcel Ziemann, Igor Biedrzycki, Jakub Mosakowski, Jarosław Ratajczak (46 Wojciech Dziemidowicz) - Krzysztof Szewczyk (46 Karol Żwir), Łukasz Jegliński, Paweł Głowacki (46 Wiktor Biedrzycki), Grzegorz Lech (46 Tomasz Zahorski), Patryk Kun (46 Paweł Wojowski) - Rafał Kujawa (46 David Moli).

sędziował: Bartosz Burkiewicz.

W drugim zaplanowanym na dziś sparingu Chojniczanka Chojnice przegrała ze Stomilem Olsztyn 0-1 (0-0).

Chojniczanka testowała Sebastiana Kosiorowskiego.

źródło: własne / Stomil Olsztyn / Chojniczanka Chojnice

Dodano: 18 lutego 2017, 14:49:17

jogi - 18 lutego 2017, 14:56:24 - *.225.224.91.static.amelek.eu
Liga coraz bliżej a wynik mizerota.Cienko to widzę.

wiernyFan - 18 lutego 2017, 14:59:46 - *.dip0.t-ipconnect.de
spadek pewne info

Mass - 18 lutego 2017, 15:03:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No i git! Wojowski zaliczył niezły debiut w Stomilu.

aaa - 18 lutego 2017, 15:05:23 - *.petrus.pl
Tak, bierzcie na poważnie wyniki sparingów, gdzie więcej się testuje rozwiązań taktycznych jak i personalnych w składzie niż gra na poważnie :V

Mass - 18 lutego 2017, 15:18:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@aaa - ej, a wolałbyś 10 sparingów wygrać, czy przegrać? Jak sądzisz, te wygrane czy te przegrane sprawdziany miałyby wpływ na pewność zawodników, że przygotowania do ligi idą w dobrym kierunku?

(S) - 18 lutego 2017, 15:19:31 - *.dip0.t-ipconnect.de
Ktoś z Chojnic napisze jak grał czarnoskóry piłkarz Stomilu .dzięki pozdro z Olsztyna

Ttrt - 18 lutego 2017, 15:21:45 - *.olsztyn.vectranet.pl
Wlasnie jak gral Moli?

jogi - 18 lutego 2017, 15:22:09 - *.225.224.91.static.amelek.eu

Damo - 18 lutego 2017, 15:40:44 - *.dynamic.chello.pl
brawo Wojo. Wracaj silniejszy do Arki :D

do Mass - 18 lutego 2017, 15:44:42 - *.petrus.pl
Piłkarze doskonale zdają sobie sprawę z roli takich sparingów, szczególnie ze dziś rozegrane zostały dwa. W drużynie jest taka rotacja składem, że tam nikt nie przejmuje się wynikami tych meczów. Formę zweryfikuje liga, nie mecz przed rundą w którym jest tak gigantyczna rotacja.

z - 18 lutego 2017, 15:46:18 - *.petrus.pl
Chojniczanka dzisiaj bez ładu i składy... kopanina straszna.

Ttrt - 18 lutego 2017, 15:51:28 - *.olsztyn.vectranet.pl
Jak gral czarnoskory zawodnik Stomilu jakies info?

(S) - 18 lutego 2017, 16:20:45 - *.dip0.t-ipconnect.de

artus123 - 18 lutego 2017, 17:28:40 - *.play-internet.pl
Bardzo dobrze - kilka razy faulowany przez Kieruzela .Bardzo wartościowy zawodnik .Oraz strzelec bramki bardzo dobre wrażenie.Pozdro

leo - 18 lutego 2017, 18:49:45 - *.centertel.pl
Chojniczanka jesli chcecie awansowac atak i bramka wyrazne braki czy ktos wie jakie transfery sa planowane przez chojniczanke

klimek - 18 lutego 2017, 18:52:39 - *.31-7-45.tkchopin.pl
brawa dla Woja !!

dzl - 18 lutego 2017, 19:32:02 - *.dynamic.mm.pl
Wiadomo Stomilu się w Gdyni nie lubi już ,ale Wojowi wszystkiego najlepszego.

Wielki OKS - 18 lutego 2017, 20:26:00 - *.as13285.net
a w lidze znowu bedzie 8-5 dla Chojnic

do leo - 18 lutego 2017, 21:46:02 - *.petrus.pl
No bramka ma braki, bo przeciez grał bramkarz testowany i bramkarz rezerw :V Co do ataku to nigdy nie błyszczał, bramki od zawsze są rozłożone na cały klub. Mimo wszystko poszukujemy zmiennika dla Łukasza Budziłka i zawodnika na atak. Jeżeli jednak nic nie znajdziemy to nic wielkiego się nie stanie.

the core - 18 lutego 2017, 22:26:01 - *.dynamic.mm.pl