28 stycznia 2017, 12:10 - Głogów (boczne boisko stadionu GOS)
Kamil Wojtyra 40 (s)

Chrobry Głogów: Sławomir Janicki (41 Anatoli Gospodinow) - Michał Ilków-Gołąb (65 Karol Danielak), Michał Michalec (50 Mateusz Wieteska), Mateusz Wieteska (30 Seweryn Michalski), Ariel Wawszczyk (50 Karol Hodowany), Bartosz Machaj (41 Łukasz Szczepaniak), Marcel Gąsior (41 Maciej Kona), Michał Pawlik (50 Michał Borecki), Sebastian Bonecki (65 Paweł Wojciechowski), Karol Danielak (41 Serhij Napołow), Paweł Wojciechowski (41 Konrad Kaczmarek).

Raków Częstochowa: Mateusz Lis (41 Kamil Czapla) - Adam Mesjasz, Łukasz Sołowiej, Łukasz Góra (41 Tomáš Petrášek), Tomasz Margol (41 Łukasz Kmieć), Lukáš Ďuriška (41 Rafał Figiel), Kamil Wojtyra (41 Peter Mazan), Grzegorz Sośniak (41 Przemysław Oziębała), Adam Czerkas (41 Karol Żmijewski), Filip Kowalczyk (41 Tomasz Wróbel), Konrad Zaradny (41 Tomasz Płonka).

Grano 2x40 minut.

Chrobry Głogów w meczu sparingowym wygrał 1-0 (1-0) z przebywającym na obozie w Wałbrzychu drugoligowym Rakowem Częstochowa.

kopernik - 28 stycznia 2017, 14:18:02 - *.ssp.dialog.net.pl
Trener Chrobrego Ireneusz Mamrot podsumował wygrany sparing z Rakowem Częstochowa. Jedyna bramka padła w lepszej dla Chrobrego, choć ogólnie wyrównanej, pierwszej połowie. W drugiej gospodarze mieli już znacznie ciężej
- Z pierwszej połowy można było być bardzo zadowolonym. Nie chodzi o prowadzenie, ale dwie inne sytuacje i organizację gry. To, nad czym pracowaliśmy, dobrze wyglądało. W drugiej części za bardzo daliśmy zepchnąć się do defensywy. Zabrakło utrzymania się przy piłce, stąd gorszy obraz. Ważne, że w trudnym momencie w bramce pomógł "Anton", broniąc w dwóch ważnych sytuacjach. Przede wszystkim to, co sobie zakładaliśmy, do pewnego momentu było realizowane. Cały sparing został wybiegany, więc pod względem motorycznym okazał się być bardzo wartościowy. Poza tym przeciwnik wysoko zawiesił poprzeczkę. Widać, że Raków nie jest przypadkowym zespołem i pewnie awansuje do pierwszej ligi.
- Nie ukrywam: pracowaliśmy nad stałymi fragmentami. Nie mieliśmy dużo wariantów, ale na ten mecz poświęciliśmy uwagę dwóm. W sumie tylko kilka minut, bo w tym okresie skupiamy się na taktyce i motoryce. Trzeba przyznać, że dwa wyszły idealnie. Szkoda, że nie padła z tego bramka, ale najważniejsze, że zostały rozegrane tak, jak chcieliśmy.

Nemrod - 28 stycznia 2017, 14:33:30 - *.internetdsl.tpnet.pl
Hi hi ... gwiazda z podlasia nie błysnęła ?

Hu - 28 stycznia 2017, 14:36:25 - *.opera-mini.net (*.134.161.117)
Będąc kibicem Rakowa cieszę się z tej porażki, traktując to jak lód na głowę, bo za dużo ludzi odjechało już w marzenia

ChG fan - 28 stycznia 2017, 14:44:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tylko szkoda że w Chrobym jest nadal brak napA stanika, jakim był M.Górski.

airforce1 - 28 stycznia 2017, 14:46:52 - *.finemedia.pl
Generalnie jeżeli w pierwszej połowie gramy składem w 50% złożonym z rezerwowych i trener Chrobrego ocenia, że była to wyrównana gra to jest chyba nieźle. Mimo porażki.

wer - 28 stycznia 2017, 15:02:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tan testowany to Michał Pawlik, wcześniej Jagiellonia potem liga norweska. W poniedziałek ma podpisać kontrakt z klubem.

ChG Fan - 28 stycznia 2017, 15:03:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@airforce1.Kolego o.jakiej Ty porażce Piszesz ?

Lch - 28 stycznia 2017, 16:30:47 - *.dynamic.chello.pl
@ChG Fan Pewnie pisze o porażce Rakowa, który w pierwszej połowie zagrał składem w 50 % złożonym z rezerwowych. Na wyniki sparingów nie zwracam uwagi, w zeszłym roku wygrywaliśmy sparingi a przyszła liga i zaczął się dramat. Najważniejszy jest mecz z Bełchatowem za 5 tygodni.

waza - 28 stycznia 2017, 16:55:19 - *.dynamic-ra-07.vectranet.pl
Raków fajny zespól. Życzę awansu. Myślę, ze środek 1 ligi jest w ich zasięgu. Choć to tylko sparing i wniosków daleko idących nie ma co wyciągać. Brak Machaja w środku widoczny.

mickaz - 28 stycznia 2017, 16:57:42 - *.free.aero2.net.pl
Czy wiadomo dlaczego nie grał Mateusz Machaj w CHG?

chg - 28 stycznia 2017, 17:12:51 - *.dynamic-ra-08.vectranet.pl
M.Machaj ponoć drobny uraz

Max - 28 stycznia 2017, 17:13:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@mickaz.Mateusz leczy drobana kontuzje.

KRIK - 28 stycznia 2017, 18:53:52 - *.15-1.cable.virginm.net
Dlaczego w Chrobrym nie gra od dłuższego czasu Krzysztof Ziemniak? Pytam z ciekawości, może ma kontuzję?

vader - 28 stycznia 2017, 19:55:46 - *.ssp.dialog.net.pl
@KRIK Ziemniak zakończył karierę-wybrał pracę w straży pożarnej.

fan - 28 stycznia 2017, 22:55:28 - *.eimperium.pl
gra Rakowa to jakas porażka..

KRIK - 29 stycznia 2017, 3:11:58 - *.15-1.cable.virginm.net
vader: dziękuję za odpowiedź. Kiedyś z nim grałem w Polonii Słubice, był solidnym zawodnikiem. Ale jak widać chłopak poszedł za stabilności. Powodzenia mu życzę!

Chrisrks - 29 stycznia 2017, 11:48:45 - *.42.13.165.alfanet24.pl
Z relacji wynika,że Raków był co najmniej równorzędnym przeciwnikiem dla Chrobrego.Zespół jest po ciężkim obozie,wiec gra i wynik są jednak drugorzędne.Nie grało kilku zawodników,więc trzeba spokoju i ostrej pracy,żeby na wiosnę pewnie wygrywać i zrealizować cel.Jeden cel.