14 stycznia 2017, 14:00 - Opole (Centrum Sportu)
Odra Opole 4-0 Skra Częstochowa
Mateusz Peroński 51, Marcin Wodecki 53, Marcin Stasiowski 57, Marek Gancarczyk 88

Odra Opole: (I połowa) Damian Ziarko - Bartosz Sobczyński, Aleksander Kowalski, Mateusz Bodzioch, Rafał Brusiło - Mateusz Gancarczyk, Gabriel Nowak, Kamil Szampera, Michał Sypek - Marcin Niemczyk, Mateusz Wrzesień. (II połowa) Tobiasz Weinzettel - Robert Trznadel, Mateusz Peroński, Szymon Przystalski, Łukasz Winiarczyk - Marek Gancarczyk, Tomasz Wepa, Marcin Stasiowski, Waldemar Gancarczyk, Marcin Wodecki - Dawid Wolny.

Skra Częstochowa: Rafał Kotecki (30 Mikołaj Biegański, 60 Kamil Kosut) - Piotr Mastalerz, Mariusz Holik (60 Sławomir Ogłaza), Adrian Błaszkiewicz, Oktawian Obuchowski (45 Kamil Witkowski) - zawodnik testowany (60 zawodnik testowany), Adrian Musiał (60 Jakub Matyja), Łukasz Kowalczyk (60 zawodnik testowany), Adam Olejnik (60 Oliwer Janus) - Piotr Nocoń (60 Dominik Marek) - zawodnik testowany (46 Dawid Niedbała).

W meczu sparingowym drugoligowa Odra Opole wygrała 4-0 (0-0) z trzecioligową Skrą Częstochowa.

hehe - 14 stycznia 2017, 17:24:48 - *.dynamic.chello.pl
A ktos wie co z Marcem bedzie gral dla Odry nadal, czy jednak odejdzie?

Opln - 14 stycznia 2017, 17:27:53 - *.dynamic.chello.pl
M. Gancarczyk oczywiście na 4:0, Marzec bierze udział w treningach cały czas

Odrzanin - 14 stycznia 2017, 17:37:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bardzo dobry mecz. Brawa dla piłkarzy. Druga połowa to prawdziwy popis Odry. Fajnie to wyglądało, mimo zimna i zacinającego śniegu. Janusza widziałem (w dresie) ale nie grał. Ostatnią bramkę strzelił Marek a nie Mateusz. Początek drugiej połowowy to dwie groźne sytuacje dla Skry, szczególnie w tej drugiej popisał się Wainzettel. Warto było wybrać się na ten mecz. Pozdrawiam Hej OKS!

Snajper - 14 stycznia 2017, 18:27:58 - *.58.12.129
Jestem zszokowany, spodziewalemme sie 7-0 a tutaj tylko 4. Zartuje. Mecze wiosna beda przyjemne do ogladania

białaKiełb - 14 stycznia 2017, 22:34:27 - *.play-internet.pl
kto to ten Kowalczyk? Odra bedzie miała chyba problem jak Weintzettel złapie uraz,bo 16-latek może nie dzwignąć presji...

białaKiełb - 14 stycznia 2017, 22:40:37 - *.play-internet.pl
sorki Tobiaszu,ale Brzęczyszczykiewicz ma łatwiejsze nazwisko ;-)