8 lutego 2017, 11:00 - Opole (Centrum Sportu)
Odra Opole 3-3 Slezský FC Opawa
Szymon Skrzypczak 48, Marcin Niemczyk 66, Waldemar Gancarczyk 90 - Nemanja Kuzmanović 53, Aleksander Kowalski 68 (s), Tomáš Jursa 89

Odra Opole: (I połowa) Bartosz Kowalczyk - Bartosz Sobczyński, Gabriel Nowak, Szymon Przystalski, Michał Sypek - Marek Gancarczyk, Mateusz Peroński, Marcin Stasiowski, Łukasz Staroń, Mateusz Wrzesień - Dawid Wolny. (II połowa) Tobiasz Weinzettel - Robert Trznadel, Aleksander Kowalski, Mateusz Bodzioch, Rafał Brusiło - Mateusz Gancarczyk, Tomasz Wepa, Waldemar Gancarczyk, Marcin Niemczyk, Marcin Wodecki - Szymon Skrzypczak.

Slezský FC Opawa: Vilém Fendrich (75 David Muczka) - Zdeněk Pospěch (46 Matěj Hrabina), Dominik Simerský, Jan Žídek (46 Marko Radić), Tomáš Čelůstka (46 Matěj Helebrand) - Nemanja Kuzmanović, Jan Schaffartzik (46 Tomáš Jursa), Václav Mozol, Václav Jurečka (46 Tomáš Smola), Petr Zapalač - David Puškáč (46 Radim Grussmann).

W 90. minucie Waldemar Gancarczyk (Odra) nie wykorzystał rzutu karnego (David Muczka obronił).

W sparingowym spotkaniu Odra Opole zremisowała z trzecią drużyną drugiej ligi czeskiej - Slezskim FC Opawa 3-3 (0-0).

W czeskiej drużynie zagrali byli gracze polskich klubów - Marko Radić (Wisła Płock) i Petr Zapalač (GKS Bełchatów).

źródło: własne / Odra Opole / Nowa Trybuna Opolska / Slezský FC Opawa

Dodano: 8 lutego 2017, 12:38:56

Yoma - 8 lutego 2017, 12:43:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciekawa historia. Odra po raz kolejny remisuje 0-0 do przerwy w sparingu. To samo z Jastrzebiem, to samo ze Zdzieszowicami, GKS Katowice a wszedlem sobie na gielde i wplaty byly kosmiczne na bramki w 2 polowie, az zagralem, ale Odra o tym pewnie nic nie wiedziala - przypadek 0-0 tez przypadkowe do przerwy w 4 chyba meczu z rzedu. Fajnie tez, ze wpadly 2 gole po 90 minucie z Opava, ladne kursy mozna bylo zlapac.

A - 8 lutego 2017, 12:50:00 - *.dyn.telefonica.de
Tyle co wiem to z Jastrzębiem do przerwy było 2-0, cały mecz 3-0

ww - 8 lutego 2017, 15:05:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gracze

maracana - 8 lutego 2017, 18:30:32 - *.centertel.pl
To juz sparingi można obstawiać.Ten świat juz schodzi na psy.

Oi - 8 lutego 2017, 18:45:48 - *.117.87.56
Nie tylko sparingi, na jednym buku można obstawiać nawet regionalny Puchar Polski...

Edzio - 9 lutego 2017, 15:43:01 - *.58.11.217