25 stycznia 2017, 14:00 - Geroskípou (Dimotikó Stádio Geroskípou)
Pogoń Szczecin 3-1 Astra Giurgiu
Adam Frączczak 52, Kamil Drygas 65, Sebastian Rudol 83 - Júnior Morais 50

Pogoń Szczecin: Jakub Słowik (66 Adrian Henger) - Cornel Râpă (58 David Niepsuj), Mateusz Matras (81 Robert Obst), Jarosław Fojut, Ricardo Nunes (58 Mateusz Lewandowski) - Seiya Kitano (77 Gracjan Jaroch), Mate Cincadze (66 Dawid Kort), Rafał Murawski (58 Sebastian Rudol), Kamil Drygas (72 Jakub Piotrowski), Ádám Gyurcsó (84 Dawid Zieliński) - Adam Frączczak (66 Sebastian Kowalczyk).

Astra Giurgiu: Silviu Lung jr. - Cristian Oroș, Cristian Săpunaru, Ricardo Alves - Alexandru Stan, Takayuki Seto, Florin Lovin, Júnior Morais - Filipe Teixeira, Daniel Niculae, Constantin Budescu. W II połowie grali także: George Gavrilaș - Geraldo Alves, Fabrício, Claudiu Belu, Boubacar Mansaly, Sergiu Buș, Silviu Balaure, Viorel Nicoară, Alexandru Dandea, Alexandru Ioniță, Andrei Pițian, Daniel Florea.

widzów: 30.

W 45. minucie Daniel Niculae (Astra) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił obok bramki).
W 45. minucie Adam Frączczak (Pogoń) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił obok bramki).

Pogoń Szczecin w trakcie zgrupowania na Cyprze wygrała 3-1 (0-0) z Astrą Giurgiu - siódmą drużyną rumuńskiej ekstraklasy.

źródło: własne / Pogoń Szczecin / Astra Giurgiu

Dodano: 25 stycznia 2017, 15:46:41

TylkoPogoń - 25 stycznia 2017, 15:49:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Pogoń! Mam nadzieję , że jeszcze jeden transfer uda się sfinalizować i walczyć o Europejskie Puchary.

Dandi - 25 stycznia 2017, 15:53:52 - *.dynamic.chello.pl
Należy dodać że rzuty karne niewykorzystane zostały celowo ponieważ piłkarze uznali że sędzia podyktował je z rękawa ☺

Mściwój - 25 stycznia 2017, 15:55:30 - *.dynamic.chello.pl
Co to się odpazdaniło w tej 45 minucie? :O

bestry - 25 stycznia 2017, 16:05:46 - *.eu
Zawodnicy obu drużyn celowo nie wykorzystali rzutów karnych.

TylkoPogoń - 25 stycznia 2017, 16:10:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ależ ciekawa sytuacja! Do piłki podszedł Sapunaru i uderzył lekko, a Słowik obronił. Sędzia nakazał powtórzenie wykonania jedenastki. Tym razem przed Słowikiem stanął Niculae i ostentacyjnie strzelił obok bramki.
Rumuni uznali, że sędzia podyktował rzut karny na wyrost i celowo nawet nie próbowali strzelić gola.
..................................................
................................
Mamy tu kandydata do meczu "fair play"!
Tym razem Frączczak celowo nie strzelił rzutu karnego. Portowcy również uznali, że faul nie zasługiwał na "wapno".

Mareecki - 25 stycznia 2017, 16:35:10 - *.internetia.net.pl
Dajcie spokój, zawsze się znajdzie jakiś wąsaty janusz z Łodzi, który będzie wspominał Widzew sprzed 30 lat, albo spinający się dzieciak, który ma jeszcze mleko pod nosem.
Liczy się wygrana z zespołem, który jest na tym samym etapie rozgrywek LE co Legia i którego wartość (wg Transfermarktu) jest większa od Lecha Poznań.
Oczywiście ten sparing nie musi nic znaczyć, jednak dobrze takie mecze wygrywać z zespołem, który zaraz gra z Genkiem w LE.
@rts Dalej się wyzywacie z ŁKS-em od żydów, podczas gdy i wasz klub i ŁKS założyli... żydzi? My chociaż po spadku do IV ligi awansowaliśmy sezon w sezon do zaplecze Ekstraklasy.
Widzów było dokładnie 26.

Michał - 25 stycznia 2017, 17:30:39 - *.dynamic-ra-07.vectranet.pl
Na meczu było 30 widzów i 10 słuchaczy.

rts - 25 stycznia 2017, 17:34:30 - *.10.208.53
Znaczy się pewnie było głośniej ale ilość widzów podobna bez napinki ,ale prawda boli

do rts - 25 stycznia 2017, 17:46:51 - *.3-1.cable.virginm.net
zaintersuj sie swoim klubikiem z 3 ligi w nastepnym sezonie dalej bedzie 3 liga hahah

Mego - 25 stycznia 2017, 18:44:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Pogoni w roli napastnika widziałbym Jeana Pierrea Nsame z FC Servette Genewa. 23 letni napastnik rozegrał 14 meczów strzelając 10 bramek. Zawodnik ma obywatelstwo francuskie a to dodatkowy atut bo jest z UE i dodatkowo inwestycja w przyszłość.

popi - 25 stycznia 2017, 19:07:26 - *.tel.tkb.net.pl
Pewnie było ustawione,że w pierwszej połowie padnie bramka z karnego! :D ustawka jak nic, ale czujni piłkarze wiedzieli co się święci i zapobiegli temu korupcyjnemu procederowi. :D

artus1906 - 25 stycznia 2017, 19:08:45 - *.dynamic.dsl.as9105.com
tak właśnie było
Dzis w meczu sparingowym Pogoni ktos próbował ustawić wynik meczu, bardzo podejrzana aktywnosc na rynku bukmacherskim w Azji i na giełdzie Betfair, mnóstwo pieniędzy ładowane koło 30-35 minuty meczu na to że padnie bramka do przerwy, ostatecznie sędzia podyktował dwa rzuty karne z kapelusza w 45 minucie ale nie przewidział że obydwa zespoły je celowo spudłują

rts - 25 stycznia 2017, 20:05:33 - *.10.208.53
Widzew 3 liga a kibiców na meczach 2 razy wiecej niż w szczecinie hhaha o dopingu przez grzeczność nawet nie wspomne

Widzew Łódź 5365
Coś tam jeszcze masz do dodania dzieciaczku? Taki doping, że wasze koleżanki z chorzowa czy jeszcze jak wy byliście w e-klasie to byliście cicho, że o wiśle "zawsze za daleko do Szczecina" nie wspomnę przez grzeczność.

marcinn - 26 stycznia 2017, 1:39:41 - *.centertel.pl
Generalnie porównywanie frekwencji, teraz i historycznie Widzewa do Pogoni, to jak dawanie sie kopać koniowi po czole przez mieszkańca Łodzi. Nakupili karnetów na nowy stadion i palma odbiła. A same karnety na mecze III ligi nie chodzą. Kibicom zaraz się znudzi siermiężny poziom. Pogon przerabiała III ligę i też się zrywała po 6-7 tys. Jednak droga na właściwe miejsce była długa i wyboista... wlasciwe do teraz nie pokonana. W każdym życze Widzewiakom podniesienia się z kolan i powrotu na należyte miejsce w Ekstraklasie.

stary - 26 stycznia 2017, 9:03:24 - *.internet.lantech.com.pl
Ty się rts tak nie napinaj. Szkoda zdrowia. Pare razy twoje ziomki siedziały z nami na trybunach jak mieliście zakaz więc trochę szacunku młody człowieku.

tequila - 26 stycznia 2017, 10:37:26 - *.toya.net.pl
Przepraszam kibiców Pogoni jako kibic Widzewa za tego "rts" wszędzie trafi się czarna owca..My musimy iść taką drogą jak szła Pogoń...i nam też się uda...są sytuacje na które my kibicce nie mamy wpływu..jedną z nich jest niszczenie klubu przez pseudo właścicieli..i tutaj nie powinno być niczego co Nas podzieli...A Ty "rts" skoro tak bardzo bronisz imienia Widzewa to pisz skrót Robotniczego z wielkich liter....

kobos - 26 stycznia 2017, 11:56:52 - *.10.208.117
Widać ze piłkarzyki polsko rumuńskie ustawiły mecz do przerwy postawili na 0-0 i dlatego nie strzelali tych karnych żeby kasa nie przepadła
Mecz raczej po prokuratury

tequila - 26 stycznia 2017, 14:17:50 - *.toya.net.pl
kobos .. poszukaj w necie ...jest o tym info..to sędzia robił wszystko zeby bramka wpadła...i ruch u azjatyckich buków w trakcie tego meczu

Berg - 27 stycznia 2017, 13:50:41 - *.dynamic.chello.pl
do rts - co z tego jak znów zostajecie w trzeciej lidze i po boomie związanym ze stadionem wszystko wróci do normy, czyli garść. Spokojnie wasza zgoda też niedługo doskoczy do waszego pułapu (a może i niżej). Elana już na nim jest i pewnie wkrótce Wisełka dołączy.