28 stycznia 2017, 11:00 - Legnica (Park Miejski)
Miedź Legnica 2-0 Ślęza Wrocław
Paul Batin 4, Mariusz Rybicki 45

Miedź Legnica: (I połowa) Paweł Kapsa - Hunter Gorskie, Michał Stasiak, Tomasz Midzierski, Rumen Trifonow, Damian Rasak, Łukasz Garguła, Wojciech Łobodziński, Petteri Forsell, Mariusz Rybicki, Paul Batin. (II połowa) Łukasz Sapela - Jakub Księżniakiewicz, Jonathan de Amo, Gracjan Horoszkiewicz, Hunter Gorskie, Filip Karbowy, Adrian Łuszkiewicz, Karol Gardzielewicz, Petteri Pennanen, Marquitos, Jakub Chrzanowski.

Ślęza Wrocław: Jarosław Krawczyk (46 Sebastian Idziorek) - Tobiasz Jarczak, Marcin Wdowiak, Andrzej Korytek (46 Kajetan Łątka), Jakub Bohdanowicz, Adrian Niewiadomski, Kamil Mańkowski (74 zawodnik testowany, 84 Wojciech Czwartos), Patryk Caliński (74 zawodnik testowany), Mateusz Kluzek (46 Jakub Jakóbczyk), Dawid Molski (62 zawodnik testowany), Filip Olejniczak (62 zawodnik testowany).

sędziował: Sebastian Kwaśny (Legnica).

W meczu sparingowym Miedź Legnica pokonała trzecioligową Ślęzę Wrocław 2-0 (2-0).

źródło: własne / Miedź Legnica / Ślęza Wrocław

Dodano: 28 stycznia 2017, 12:43:17

KONRAD - 28 stycznia 2017, 13:39:47 - *.centertel.pl
Dobry sparing Ślęzy,która grała swoim młodym składem,głównie piłkarzami 18-21 lat.

Max - 28 stycznia 2017, 14:49:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Słaba Ta Miedz.

Varadi - 28 stycznia 2017, 15:18:57 - *.ssp.dialog.net.pl
Słaby to Ty jesteś max. Spadaj z forum Miedzi

KONRAD - 28 stycznia 2017, 17:51:24 - *.centertel.pl
Na początku meczu inicjatywa na boisku, co nie dziwi, należała do pierwszoligowca. Miedź grając atakiem pozycyjnym zdecydowanie dłużej utrzymywała się przy piłce, a wrocławianie szukali swoich szans w kontrach.W 5 min. Adrian Niewiadomski popełnił błąd, przez co Ślęza straciła gola.Piłkarz Ślęzy podał piłkę omyłkowo do Paula Batina, a Rumun nie omieszkał skorzystać z prezentu i umieścił piłkę w siatce. Legniczanie bardzo rzadko stwarzali groźne sytuacje podbramkowe, co uniemożliwiała im bardzo dobrze spisująca się obrona wrocławian, a gdy sporadycznie udawało się im dojść do pozycji strzeleckich, to wtedy na posterunku był bardzo dobrze interweniujący Jarosław Krawczyk.Ślęza stworzyła sobie dwie znakomite okazje do wyrównania wyniku.Najpierw nie wykorzystał jej Jakub Bohdanowicz, a drugiej po kontrze, nie potrafił zamienić na gola Dawid Molski, który z bliska trafił w leżącego już na murawie bramkarza Miedzi. Gdy wydawało się, że do przerwy rezultat nie ulegnie już zmianie, gospodarze wykorzystali błąd Ślęzy przy wyprowadzaniu piłki i za sprawą strzału Mariusza Rybickiego podwyższyli wynik.Po przerwie obraz gry nie uległ zbytniej zmianie, z tą różnicą, że obrona wrocławian grała jeszcze lepiej, przez co Miedź stworzyła w praktyce w tej części gry tylko jedno poważne zagrożenie po bramką Ślęzy. Żółto-czerwoni też mieli swoją okazję, ale jeden z obrońców Miedzi w ostatniej chwili zdołał zablokować piłkę zmierzającą do bramki po strzale jednego z testowanych przez Ślęzę zawodników.