14 stycznia 2017, 12:00 - Nieciecza (boczne boisko Bruk-Betu Termaliki)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 5-0 Rzemieślnik Pilzno
Tomasz Tragarz 15 (s), Dalibor Pleva 35, 39, Samuel Štefánik 72, Wołodymyr Kowal 88

Bruk-Bet Termalica Nieciecza: (I połowa) Krzysztof Baran (30 Dariusz Trela) - Sebastian Ziajka, Przemysław Szarek, Pavol Staňo, Jakub Wróbel - Bartłomiej Smuczyński (30 Piotr Nowak), Dalibor Pleva, Mateusz Kupczak, Krzysztof Miroszka (30 Winicjusz Wanicki) - Wojciech Kędziora, Dawid Nowak. (II połowa) Dariusz Trela (60 Krzysztof Pilarz) - Patryk Fryc, Przemysław Szarek, Pavol Staňo, Guilherme - Samuel Štefánik, Vlastimir Jovanović, Bartłomiej Babiarz, Adrian Kopeć (65 Karol Stanek), Krystian Peda - Wołodymyr Kowal.

Rzemieślnik Pilzno: Patryk Pietraszewski - Mateusz Nalepka, Konrad Fryś, Tomasz Tragarz, Paweł Remut, Tomasz Barycza, Wiktor Tomasiewicz, Adrian Ślęzak, Michał Bańdur, Radosław Macnar, Adrian Chłoń. Grali także: Marcin Anioł, Łukasz Wadas.

W 72. minucie Wołodymyr Kowal (Bruk-Bet Termalica Nieciecza) nie wykorzystał rzutu karnego (bramkarz obronił).

Bruk-Bet Termalica Nieciecza wygrał 5-0 (3-0) w sparingu z czwartoligowym Rzemieślnikiem Pilzno.

W klubie z Niecieczy testowany był junior Progresu Kraków Karol Stanek.

źródło: własne / Bruk-Bet Termalica Nieciecza / Rzemieślnik Pilzno

Dodano: 14 stycznia 2017, 13:49:05

Reno - 14 stycznia 2017, 16:44:47 - *.mewy.net
Co się dzieje z Osyrą....?? Ktoś się orientuje czemu nie grał??

LEO - 14 stycznia 2017, 17:34:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl