1 lutego 2017, 14:00 - Agía Nápa (boczne boisko Dimotikó Stádio Agías Nápas)
Arka Gdynia 3-1 FK Rad (Belgrad)
Damian Zbozień 26, Marcus Vinícius 34 (k), Przemysław Trytko 67 - Borko Veselinović 61 (k)

Arka Gdynia: (I połowa) Konrad Jałocha - Damian Zbozień, Michał Marcjanik, Krzysztof Sobieraj, Marcin Warcholak - Marcus Vinícius, Yannick Kakoko, Dominik Hofbauer, Mateusz Szwoch, Miroslav Božok - Josip Barišić. (II połowa) Pāvels Šteinbors - Tadeusz Socha, Przemysław Stolc, Dawid Sołdecki, Adam Marciniak - Luka Zarandia, Antoni Łukasiewicz, Michał Nalepa, Dominik Hofbauer (71 Mateusz Węsierski), Dariusz Formella - Przemysław Trytko.

FK Rad (Belgrad): Nenad Filipović - Nikola Šipčić, Matija Košanin, Tomislav Pajović, Milan Ćulum, Marko Stojanović, Bogdan Mladenović, Vladimir Rodić, Aleksandar Lutovac, Lazar Milošev, Miloš Radivojević. Grali także: Zoran Ljubinković, Stevan Bates, Duško Petković, Milorad Dabić, Đorđe Denić, Filip Bainović, Borko Veselinović, Miloš Čudić, Marko Jović.

żółte kartki: Nalepa, Węsierski - Košanin.

Przebywająca na zgrupowaniu na Cyprze Arka Gdynia wygrała 3-1 (2-0) z dziesiątą drużyną serbskiej ekstraklasy FK Rad.

źródło: własne / Arka Gdynia / FK Rad (Belgrad)

Dodano: 1 lutego 2017, 15:50:55

adams - 1 lutego 2017, 15:54:08 - *.254.73.22
Brawo , powinno być spokojne utrzymanie :D no i z legią może będzie jakaś miła niespodzianka na początku .

@adams - 1 lutego 2017, 15:56:16 - *.dynamic.chello.pl
Z Legią bym nie liczył na niespodziankę, bo jednak mam wrażenie, że jest mocniejsza, ale każdy inny rywal jak najbardziej w zasięgu i spokojnie po 30tej może być ósemka.

TAG - 1 lutego 2017, 16:17:28 - *.swietojanska.net
Wydaje mi się ze na Legie nie ma mocnych. Ma 20-25 piłkarzy na bardzo wysokim poziomie. Miejmy nadzieje ,że będzie niespodzianka 11 lutego. Do boju Arka !!!

Pepe - 1 lutego 2017, 16:26:24 - *.play-internet.pl
Tyle ze Legia bedzie miala w glowie Ajax i tu szansa dla Areczki. Do boju!!!!

ZIENIU - 1 lutego 2017, 16:30:28 - *.10.133.67
Dokładnie, z Legią jest szansa wygrać. Myślami na Ajax będą

amaral - 1 lutego 2017, 17:16:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a Legia w ogóle strzeliła choć 1 gola w sparingach dotąd?

karolzhh - 1 lutego 2017, 18:51:09 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Nie chciałbym oceniac Marciniaka jako zawodnika kompletnego,ale cos za dużo zdarzają mu się tzw głupie bledy.

pipo - 1 lutego 2017, 19:37:25 - *.dynamic.chello.pl
Obecnie w naszej lidze to każdy ma szansę wygrać z każdym, w meczu Arka-Legia faworyt jest tylko na papierze, na boisku może być różnie. Tylko ostrożnie z tą euforią po sparingach bo to o niczym nie świadczy, pamiętam jak 10 lat temu Legia w sparingach pokonała PSG i chyba Lyon, kibice sie podniecali a skonczyło się taką samą "formą" jak zawsze.

Arek - 1 lutego 2017, 19:43:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Legia ma w głowie przede wszystkim mistrzostwo Polski.

LEO - 1 lutego 2017, 20:03:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Są bardzo duże szanse

koko - 1 lutego 2017, 21:58:32 - *.compower.pl
Arka nie ma żadnych szans na zwyciestwo z Legia.

Albert - 2 lutego 2017, 0:05:07 - *.centertel.pl
Co by nie było, na Legię warto przyjść i popatrzeć

Gdynia Oli - 2 lutego 2017, 6:50:45 - *.175.232.210.maxnet.net.pl
pamiętajmy że to pierwszy mecz obu drużyn po przerwie.Takie mecze są zawsze wielką niewiadomą.Z całym szacunkiem dla przeciwnika, ale moim zdaniem szansa jest na remis.TAG