20 stycznia 2017, 15:30 - Çakallık (Titanic Deluxe Golf Belek)
Marco Paixão 21, Sławomir Peszko 23, Grzegorz Kuświk 48, 68 (k) - Oleg Iwanow 55, 90 (k), Rizwan Ucyjew 74

Lechia Gdańsk: 77. Damian Podleśny (46, 1. Mateusz Bąk) - 23. Grzegorz Wojtkowiak (20, 41. Paweł Stolarski), 2. Rafał Janicki, 22. Mario Maloča (46, 5. Steven Vitória), 3. Jakub Wawrzyniak (46, 43. Denis Perger) - 28. Flávio Paixão (46, 17. Lukáš Haraslín), 30. João Nunes (46, 10. Sebastian Mila), 27. Rafał Wolski (46, 20. Michał Chrapek), 7. Miloš Krasić (46, 14. Piotr Wiśniewski), 21. Sławomir Peszko (46, 9. Michał Mak) - 19. Marco Paixão (46, 11. Grzegorz Kuświk; 80, 29. Karol Fila).

Tieriek Grozny: 33. Witalij Gudijew (46, 1. Jarosław Godziur) - 90. Idris Musłujew (46, 40. Rizwan Ucyjew), 15. Andriej Siemionow (46, 4. Wilker Ángel), 2. Rodolfo (46, 93. Tomas Rukas), 5. Zaurbiek Plijew (46, 13. Milad Mohammadi) - 95. Magomied Mitriszew (46, 21. Odise Roshi), 98. Czingiz Magomadow (46, 14. Daler Kuziajew), 23. Facundo Píriz (46, 6. Adilson), 20. Gabriel Torje (46, 19. Oleg Iwanow), 10. Gheorghe Grozav (46, 24. Bernard Berisha) - 17. Ablaye Mbengue (46, 18. Bekim Balaj).

żółta kartka: Mbengue.

W rozegranym na zgrupowaniu w Turcji sparingu Lechia Gdańsk wygrała 4-3 (2-0) z czwartą drużyną rosyjskiej ekstraklasy - Tieriekiem Grozny.

W Tierieku w przerwie na boisku pojawił się były napastnik Jagiellonii Białystok Bekim Balaj, a poza kadrą znalazł się były napastnik Lechii Gdańsk i Lecha Poznań Zaur Sadajew.

źródło: własne

Dodano: 20 stycznia 2017, 17:17:49

Jeremi - 20 stycznia 2017, 17:25:16 - *.dynamic.chello.pl
Pierwsze pół godziny Terek nie miał wiele do powiedzenia. Świetna gra Lechii i zasłużone 2-0. Po przerwie mecz się wyrównał i Terek odrobił z 0-3, chociaż ostatni karny dla nich w 90min. wydumany, prezent sędziego i już nawet nie wznawiali

stara zgod - 20 stycznia 2017, 17:26:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lechia, Elana, Widzew, Ruch, Wisła.

faflun - 20 stycznia 2017, 17:31:36 - *.adsl.inetia.pl
jak miło przeczytać na 90minut że Polska drużyna wygrała.Brawo Lechia.Ps. Jestem kibicem ARECZKI,Lecz cieszy mnie zwycięstwo Polskiej drużyny

SPQR - 20 stycznia 2017, 17:45:41 - *.dynamic.chello.pl
dwie różne połowy, w pierwszej bez mili pełna dominacja w drugiej z milą tragedia.

LG2k27 - 20 stycznia 2017, 18:07:06 - *.dynamic.chello.pl
Z całym szacunkiem dla Sebastiana, ale trzeba wiedzieć kiedy zawiesić buty na kołku i nie kompromitować się. On jest po prostu za wolny pod każdym względem, nie tylko motorycznym.

s - 20 stycznia 2017, 18:12:22 - *.static.chello.pl
Dlaczego nie grał Rybus? Czyżby jakaś kontuzja? Czy popadł w trenerską niełaskę?

Kaka - 20 stycznia 2017, 18:27:11 - *.146.61.215.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
S: Kto wie? Może dlatego, że od ponad pół roku jest piłkarzem Lyonu.

Kibic - 20 stycznia 2017, 18:31:11 - *.103.46.0
Wojtkowiak zlamana reka. Pauza co najmniej 2 miesiace

MagicznyGo - 20 stycznia 2017, 19:29:50 - *.gdansk.vectranet.pl
Trzeba wzmocnić obronę.

thc - 20 stycznia 2017, 19:32:16 - *.play-internet.pl
Nie jestem kibicem Lechii ale powiem tak ta ich polityka kadrowa jest śmieszna , za 3/4 pensji Mili to taki Mączyński czy Vassiljew to by do Gdańska poginali na czworaka !!!

hju - 20 stycznia 2017, 19:34:45 - *.play-internet.pl
ktoś wie co sie stałó z Komorowskim ,który grał w Tereku >?

do hju - 20 stycznia 2017, 19:38:25 - *.adsl.inetia.pl
leczy kontuzję cały czas

psss - 20 stycznia 2017, 19:39:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
eh to tylko sparing nie podniecajcie sie bolki gdanskie :D

Na Wałka - 20 stycznia 2017, 19:45:32 - *.serverdedicati.aruba.it (*.172.255.101)
Początek meczu Terek próbował pressingu ale Lechia zagrała wspaniale. Naprawdę przyjemnie było patrzeć jak grają tiki-takę. Zawodnicy Lechii lepsi technicznie. Różnica klasy. Strzelili 2 gole i później pozwolili trochę pokopać Terekowi. Terek to przecież czwarty zespół ruskiej ligi i grał w pucharach. Brawo Lechia. Klasa ! W drugiej połowie po zmianie składu było zdecydowanie gorzej. Stolarski i Chrapek są za słabi na Lechię. Człapak Mila wygląda na boisku jak paralita. Po ich wejściu Lechia strzeliła co prawda 2 gole ale straciła 3 bramki. Jeżeli Lechia pozbędzie się zawodników tego drugiego składu i w ich miejsce sprowadzi porządnych graczy to zdobędą mistrzostwo.

nikt - 20 stycznia 2017, 20:15:05 - *.96.228.173.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tradycja zobowiązuje. Przed każdą rundą wygrywają z wyżej notowanym rywalem by początek rundy mieć słaby. Pozdrowienia z Białegostoku.

Santa - 20 stycznia 2017, 20:27:11 - *.centertel.pl
@nikt, chociaż w ten sposób starasz się pocieszać przed lutowym oklepem?

agkś - 20 stycznia 2017, 20:42:24 - *.gdansk.vectranet.pl
nieźle się mila wkręcił. tyle kasy co chłop bierze, a gra na poziomie ligi 60-latków.

hju - 20 stycznia 2017, 21:11:20 - *.play-internet.pl
dzieki , oby wyleczył

luka - 20 stycznia 2017, 21:57:58 - *.centertel.pl
Nie podniecać się sparingami dziewczyny!Przypomnę że kiedyś Lechia remisowała z Barceloną a w lidze dostawała oklep!Jednego jestem pewny:Lechia Gdańsk na pewno będzie w lidze za Legią na koniec sezonu!

Na Wałka - 21 stycznia 2017, 3:22:08 - *.static.arubacloud.fr (*.172.255.88)
To niemożliwe żeby Legia była przed Lechią. Kto będzie w Legii gole strzelał ?

L - 21 stycznia 2017, 7:00:30 - *.146.166.11.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl