22 stycznia 2017, 12:00 - Campoamor (Real Club de Golf)
Piast Gliwice 0-2 CSKA Moskwa
Timur Żamaletdinow 32, Siergiej Ignaszewicz 90 (k)

Piast Gliwice: 1. Jakub Szmatuła (46, 31. Dobrivoj Rusov) - 88. Uroš Korun (67, 25. Aleksandar Sedlar), 5. Marcin Pietrowski, 91. Hebert - 22. Tomasz Mokwa (66, 11. Paweł Moskwik), 9. Radosław Murawski, 23. Stojan Vranješ (66, 77. Igor Sapała), 21. Gerard Badía (66, 6. Denis Gojko), 12. Saša Živec (46, 82. Martin Bukata), 2. Patrik Mráz (46, 26. Bartosz Szeliga) - 27. Michal Papadopulos (82, 4. Marcin Flis).

CSKA Moskwa: 1. Siergiej Czepczugow - 2. Mário Fernandes, 5. Wiktor Wasin (60, 14. Kiriłł Nababkin), 6. Aleksiej Bieriezuckij, 4. Siergiej Ignaszewicz, 8. Georgi Miłanow - 17. Aleksandr Gołowin, 3. Pontus Wernbloom, 18. Timur Żamaletdinow (46, 11. Aleksiej Ionow), 72. Astiemir Gordiuszenko (61, 22. Konstantin Kuczajew; 74, 42. Gieorgij Szczennikow) - 63. Fiodor Czałow.

W sparingu rozegranym podczas zgrupowania w Hiszpanii Piast Gliwice przegrał 0-2 (0-1) z CSKA Moskwa - mistrzem Rosji, a obecnie trzecią drużyną tamtejszej ekstraklasy.

źródło: własne

Dodano: 22 stycznia 2017, 13:41:57

Piast - 22 stycznia 2017, 13:44:00 - *.82.177.79.warynski.net
Niema żle..

mati1945 - 22 stycznia 2017, 13:48:50 - *.dip0.t-ipconnect.de
Rywal najmocniejszy z wszystkich z którymi grały polskie zespoły a wynik gdyby nie karny w ostatniej minucie nie najgorszy.Było już widać trochę lepszą gre w środku pola,nie było bezsensownych strat ale jeszcze długa droga przed nami.Hej Piast!!!!

@e - 22 stycznia 2017, 13:53:04 - *.mtm-info.pl
Czy polskie zespoły wygrały z kimś w tegorocznych zagranicznych sparingach? xD

xD xD - 22 stycznia 2017, 13:55:41 - *.106.191.82
Lechia wygrała z Viktorią Berlin i Terekiem Grozny. Nie liczę wygranej Piasta z Hlucinem. Poza tym masz bana na zakładkę "przygotowania"?

mRc - 22 stycznia 2017, 14:56:38 - *.82.180.78.operetka.pirx.pl
A co z Valmirem Berisha, miał grać z AFE a dzisiaj niebyło go w kadrze.

Xls - 22 stycznia 2017, 15:11:49 - *.play-internet.pl
Gdzie Jankowski? Krakowczyk? Co z atakiem? Przeciez to kpina ze za Papadopulosa wchodzi w 82 minucie Flis ktory z jest zawodnikiem defensywnym.

eesti - 22 stycznia 2017, 17:43:12 - *.derkom.net.pl
kilku zawodnikow z 1 skladu CSKA i paru no_name, fatalny wynik nawet jak na sparing

LEO - 22 stycznia 2017, 19:02:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie było powtórki z rozrywki

loth - 22 stycznia 2017, 19:55:54 - *.172.multiplay.pl
fajny wynik ? no ok nie ma kwasu jesli chodzi o wynik.. ale jak ktos ogladał to wie ze piast prosto piłki nie kopnął w tym meczu...