18 lutego 2017, 12:00 - Legionowo (boczne boisko Stadionu Miejskiego)
Legionovia Legionowo 5-3 ŁKS 1926 Łomża
Siniša Borenovič 1, Patryk Malinowski 33, Mikołaj Grzelak 45, Daniel Kraska 65, Paweł Wasiulewski 79 (s) - Paweł Drażba 57, Przemysław Olesiński 69 (k), Reinaldo Melão 86

Legionovia Legionowo: (I połowa) Adam Wilk - Maciej Goliński, Siniša Borenovič, Aleksandar Bajat, Marek Krotofil, Patryk Malinowski, Mikołaj Grzelak, Wojciech Kalinowski, Arkadiusz Madeński, Paweł Garyga, Mazurek. (II połowa) Łukasz Krzczuk - Maciej Goliński, Konrad Zaklika, Ernest Dzięcioł, Marek Krotofil, Daniel Kraska, Mateusz Żebrowski, Konrad Romachów, Mateusz Kwiatkowski, Paweł Garyga, zawodnik testowany.

ŁKS 1926 Łomża: Oliwer Wienczatek (75 Sebastian Kozłowski) - Damian Gałązka, Reinaldo Melão, Paweł Wasiulewski, Konrad Kamienowski (65 Jakub Kaseja), Przemysław Olesiński, Mariusz Baranowski (60 Michał Sadowski), Darius Cibulskas, Marek Kaliszewski (70 Rafał Grabowski), Bartosz Kaszubowski, Paweł Drażba (70 Michał Tarnowski).

W 9. minucie Wojciech Kalinowski (Legionovia) nie wykorzystał rzutu karnego (Oliwer Wienczatek obronił).
W 52. minucie Paweł Drażba (ŁKS 1926) nie wykorzystał rzutu karnego (Łukasz Krzczuk obronił).

W sparingowym spotkaniu Legionovia Legionowo pokonała trzecioligowy ŁKS 1926 Łomża 5-3 (3-0).

W Legionovii testowani byli m.in. Patryk Malinowski z MKS-u Ełk i Konrad Romachów ze Znicza Biała Piska.

źródło: własne / Legionovia Legionowo / regiowyniki.pl

Dodano: 18 lutego 2017, 13:44:38

kibic - 18 lutego 2017, 14:21:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
6-3 było
6 bramkę strzelił żebrowski mateusz

()()() - 18 lutego 2017, 14:37:20 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl
To tylko sparing, ale i tak duży plus za te 3 bramki.

Polighota - 18 lutego 2017, 15:11:12 - *.154.68.138
W Łomży w końcu zaczeli coś grać i strzelać. Oby tak dalej !!

Legionovia - 18 lutego 2017, 15:18:08 - *.dynamic-ra-06.vectranet.pl
Grzelak dziś świetnie spotkanie rozegrał, aż dziw że nigdzie wyżej nie odszedł po rundzie jesiennej. Takich zawodników nam trzeba!

Lomzanin - 18 lutego 2017, 16:25:29 - *.adsl.inetia.pl
Czy ktoś bezstronie opisze o grze ŁKSu?

lomzaff - 18 lutego 2017, 18:50:51 - *.146.74.95.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W pierwszej połowie to duża przewaga Legionowa, powrocily stare bledy, czyli banie sie rywala, stad szybkie bramki. W drugiej połowie gra sie wyrowanala, jedni i drudzy mieli sytuacje. Aby ŁKS gral tak caly mecz jak on 45 do 80 minuty, wynik byl by inny. Stare grzechy, czyli dacie sobie wbic brame na poczatku meczu oraz samej koncowce. Jak nie wyciagna wnioskow, ktore wyciagaja juz pol sezonu, dalej bedziemy tracic bramki w pierwszych 20 minutach i w samych koncowkach, co dobrze nie wrozy. Brak wzmocnien, wiec bd to samo raczej co w rundzie jediennej, terner do wymiany, nie wiek, kto go tu trzyma.

xyz - 19 lutego 2017, 1:26:20 - *.18-2.cable.virginm.net
W Lidze, Lomza traci malo bramek a wyniki byly zawsze bliskie remisu.Trzeba ,bylo tylko zaczac grac, bardziej ofensywnie ,zeby strzelac gole,bez,ktorych nie na pkt.Strzlic Legionovi 3 bramki ,ktora jest wyzej notowana od Poloni W-wa czy Olimpi Zambrow daje nadzieje na wygrywanie meczy w rundzie wiosennej.Do ,boju LKS Lomza!

L I P E K - 19 lutego 2017, 11:03:01 - *.11.237.128
Gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!

lomzaff - 19 lutego 2017, 16:40:57 - *.146.89.220.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
na 17 meczow wygrac tylko 4, dzieki tylko remisom nie strefa spadkowa. Zespol, obiektywnie, co wygrywa tylko 4 mecze na pol sezonu, nie zasluguje na III ligie.