22 stycznia 2017, 10:00 - La Manga (La Manga Club Football Centre)
Cracovia 0-2 Szachtar Donieck
Ołeksandr Zubkow 55, Dentinho 89

Cracovia: 29. Grzegorz Sandomierski - 26. Deleu (60, 87. Diego Ferraresso), 22. Piotr Malarczyk (46, 24. Piotr Polczak), 21. Hubert Wołąkiewicz (84, 4. Róbert Litauszki), 2. Tomasz Brzyski (60, 9. Tomáš Vestenický) - 7. Jakub Wójcicki (84, 17. Sebastian Steblecki), 14. Damian Dąbrowski (73, 18. Hubert Adamczyk), 5. Miroslav Čovilo (46, 10. Mateusz Cetnarski), 27. Marcin Budziński (68, 8. Milan Dimun), 23. Jaroslav Mihalík (46, 62. Erik Jendrišek) - 99. Krzysztof Piątek (46, 20. Mateusz Szczepaniak).

Szachtar Donieck: (I połowa) 32. Anton Kanibołoćkyj - 33. Darijo Srna, 38. Serhij Krywcow, 44. Jarosław Rakićkyj, 66. Márcio Azevedo - 11. Marlos, 17. Maksym Małyszew, 6. Taras Stepanenko, 12. Alan Patrick, 28. Taison - 19. Facundo Ferreyra. (II połowa) 30. Andrij Pjatow - 14. Wasyl Kobin, 5. Ołeksandr Kuczer, 18. Iwan Ordeć, 31. Ismaily - 59. Ołeksandr Zubkow (82, 41. Andrij Boriaczuk), 8. Fred, 24. Wjaczesław Tankowśkyj, 9. Dentinho, 10. Bernard - 29. Gustavo Blanco Leschuk.

sędziował: Alfonso Aguilar (Murcja).

Przebywająca na zgrupowaniu w Hiszpanii Cracovia przegrała 0-2 (0-0) z Szachtarem Donieck - wicemistrzem, zdobywcą pucharu i aktualnym liderem ukraińskiej ekstraklasy.

źródło: własne

Dodano: 22 stycznia 2017, 11:49:36

JACKSON - 22 stycznia 2017, 11:51:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
cały mecz obrona częstochowy, ale nasza liga jest daremna, żeby ze słabym szachtarem dostać takie lanie

big - 22 stycznia 2017, 11:52:00 - *.64-127.202.173.217.in-addr.arpa
super wynik dla Cracovii, będą Pasy wiosną wszystkich lać w lidze

Hades - 22 stycznia 2017, 11:57:36 - *.internetia.net.pl
Pierwsza połowa bardzo dobra, szkoda paru zmarnowanych okazji. Druga połowa dla Szachtara, ale też Pasy miały parę sytuacji. Druga bramka dla Szachtara nie słuszna

RoMan - 22 stycznia 2017, 12:11:51 - *.ksi-system.net
Szachtar Donieck to wiodący zespół ukraińskiej Premier Lihi mający na koncie liczne trofea krajowe, a także międzynarodowe. W obecnie trwającym sezonie po 18 kolejkach rozgrywek ligowych jest liderem tabeli, mając 13 punktów przewagi nad drugim Dynamem Kijów. Drużyna wygrała w tym sezonie 16 spotkań i zanotowała 2 remisy, nie przegrywając ani razu. Co więcej, Ukraińcy przechodzą kolejne szczeble w Lidze Europy - z grupy wyszli z pierwszego miejsca i w lutym zmierzą się w dwumeczu 1/16 finału z Celtą Vigo.

Ksc - 22 stycznia 2017, 12:28:57 - *.15.2.143
Lepiej przegrac z szachtarem niz z jakims rakowem czestochowa :-)

Snakson - 22 stycznia 2017, 12:33:57 - *.centertel.pl
No Cracovia przegrała ze słabiutkim pół klubikiem Szachtarem Donieck 2:0 za to Rzeka się super pokazała z Rakowem

zielonomi - 22 stycznia 2017, 12:42:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Craxa to kandydat do spadku. Po objęciu Łęcznej przez Smudę zamienią się miejscami.

patriota - 22 stycznia 2017, 12:47:37 - *.centertel.pl
Legia szykuje się na pierwszą kolejkę z Arką chcą zbanować faszystoski ZDF a co z resztą

Krak - 22 stycznia 2017, 14:19:11 - *.dynamic.chello.pl
Najlepsze jest zawsze ze jesteśmy na innym etapie przygotowań ;)

LEO - 22 stycznia 2017, 18:58:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl