30 stycznia 2017, 14:00 - Paralímni (Athlitikó Kéntro Tássos Márkou)
Wisła Płock 0-1 FK Teplice
Admir Ljevaković 35

Wisła Płock: 1. Mateusz Kryczka - 20. Cezary Stefańczyk (46, 95. Patryk Stępiński), 25. Przemysław Szymiński (61, 17. Damian Byrtek), 5. Bartłomiej Sielewski (61, 24. Tomislav Božić), 2. Kamil Sylwestrzak - 7. Damian Piotrowski (46, 9. Arkadiusz Reca), 21. Maksymilian Rogalski (46, 30. Siergiej Kriwiec), 18. Piotr Wlazło, 41. Dimityr Ilijew (61, 29. José Kanté), 10. Giorgi Merebaszwili - 27. Mateusz Piątkowski (46, 19. Emil Drozdowicz).

FK Teplice: 30. Tomáš Grigar (46 Jan Plachý) - 33. Marek Strada (46 Tomáš Vondrášek), 5. Admir Ljevaković, 6. Aleksandar Šušnjar, 24. Jan Krob (46 Alois Hyčka) - 7. Martin Fillo, 8. Štěpán Vachoušek, 19. Daniel Soungole, 13. Jakub Hora (46 Vojtěch Gebert), 10. Nivaldo - 11. Marek Červenka (75 Vojtěch Šilhan).

Przebywająca na zgrupowanie na Cyprze Wisła Płock przegrała w meczu sparingowym 0-1 (0-1) z szóstą drużyną czeskiej ekstraklasy - FK Teplice.

źródło: własne / Wisła Płock / FK Teplice

Dodano: 30 stycznia 2017, 15:44:19

jennings - 30 stycznia 2017, 15:46:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mialem przyjemnosc ogladania meczu. Panowie co wy robicie w koncowkach polow? Trenujecie rozne? Bo dziwnie to wygladalo. Az przyslowiowy cypryjski Zenon z piwem wyjal telefon i sie smieje, ze wchodza mu kursy 15 i 39 na 2 polowie bo pokrywane byly handicapy roznych. Bezsensu te wybicia, no i to w latwych sytuacjach, gdzie mogly byc auty. W Ekstraklasie ktos moze wykorzystac takie sytuacje, gdy az tyle razy wybijana jest pilka na rog.

@jen - 30 stycznia 2017, 15:52:22 - *.dab.02.net (*.146.65.18)
Jak zagrał Piątkowski jeśli możesz w skrócie

jennings - 30 stycznia 2017, 15:56:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bez komentarza pozostawiam. Kazdy gral podobnie, ogolnie brakowalo sytuacji. Tzn no, poza golem Czechow nie zanosilo sie juz na nic innego. Nudny mecz z ciekawymi koncowkami.

jo - 30 stycznia 2017, 16:00:04 - *.centertel.pl
Tez ogladalem. A kornery bite byly w 43 43 44 86 87 87. Da sie to stawiac? Teplice wygraly i tyle. Mieli dobra sytuacje na 2-0 ale ich snajper kopnal w aut.

Bet - 30 stycznia 2017, 16:07:29 - *.adsl.inetia.pl
Po tym co sie stalo w 1 polowie postawilem w 2 i nie zalowalem, kurs 26

Buk - 30 stycznia 2017, 16:15:08 - *.adsl.inetia.pl
kstraklasa,wisla-plock-gornik-leczna-1-2-samoboj-s
eweryn-kielpin,artykul,729864,1,12684.html
ja to pamiętam jeszcze tą bramkę co Płock najpierw wybił na rożny a później gol w ostatniej minucie.

Teplice - 30 stycznia 2017, 16:58:59 - *.static.cytanet.com.cy
Ciekawe gdzie ogladales jeden z drugim. Wisła jest po obozie kondycyjnym i w trakcie drugiego obozu, pilkarze podmeczeni. Wbijam w ten sparing, wazne zeby do ligi bylo ok.

autor - 30 stycznia 2017, 17:05:03 - *.181.c71.petrotel.pl
W końcu w drugiej połowie zagrali Wlazło z Kriwcem w środku i Kante na 10. Szkoda, że w drugiej połowie grał Drozdowicz, bo na pewno było to bliższe optymalnemu zestawienie. Kiedy Furman wraca?

Vistula - 30 stycznia 2017, 17:32:47 - *.dynamic.mm.pl
tralalala Wisła znowu w plecy lol

P - 30 stycznia 2017, 21:14:38 - *.dynamic.mm.pl

hdhd - 31 stycznia 2017, 6:30:53 - *.centertel.pl
kryczka ladnie bronil byloby wiecej ale wzrost robil swoje serwer by wpuscil bo jest za maly

Jankes - 31 stycznia 2017, 8:55:31 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Nie dobrze kolejny mecz bez gola.do ligi coraz bliżej to zespół powinien mieć coraz więcej świeżosci.Z furmana raczej nie będzie pociechy.nie przeszedł żadnego zgrupowania siłowego,a w sparingach też nie gra.szykuje się trudna runda.