21 stycznia 2017, 11:00 - Nowy Sącz (stadion PWSZ)
Sandecja Nowy Sącz 3-1 Kolejarz Stróże
Bramki dla Sandecji: Maciej Małkowski 27 (k), Mateusz Wdowiak 48, Kamil Słaby 72

Sandecja Nowy Sącz: (I połowa) Michał Gliwa - Mateusz Bartków, Dawid Szufryn, Adrian Basta, Michał Szeliga - Maciej Małkowski, Bartłomiej Kasprzak, Grzegorz Baran, Nikodem Gniecki, Adrian Danek - Maciej Korzym. (II połowa) Julian Grzegorczyk - Lukáš Kubáň, Michal Piter-Bučko, Kamil Słaby, Adrian Jurkowski - Bartłomiej Dudzic, Michał Gałecki, Wojciech Trochim, Mateusz Wdowiak - Wiktor Nowak, Michal Kamenčík.

W sparingowym spotkaniu Sandecja Nowy Sącz pokonała grającego w lidze okręgowej Kolejarza Stróże 3-1 (1-0).

W Sandecji wystąpił m.in. 24-letni Słowak Michal Kamenčík z OFK SIM Raslavice.

źródło: własne / Sandecja Nowy Sącz

Dodano: 21 stycznia 2017, 13:42:47

Baca - 21 stycznia 2017, 14:23:50 - *.bb.sky.com
Ciekawy wynik zważywszy na to ze przeciwnik gra i wiele klas niżej.

khailfa - 21 stycznia 2017, 14:35:33 - *.extreme-net.one.pl
I w dodatku Kolejarz grał w połowie juniorami... , więc wynik mozna rzec sensacyjny

Wawa - 21 stycznia 2017, 14:43:38 - *.218.113.244
A który z was był na meczu ze pisze takie bzdury znafcy z koziej wulki buchhhhaaaa.

Jacek - 21 stycznia 2017, 14:48:13 - *.play-internet.pl
Bo z lejbami gra się najgorzej dla tego taki wynik

KKS - 21 stycznia 2017, 15:44:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Kolejarz !!

kibic - 21 stycznia 2017, 16:28:22 - *.dynamic.chello.pl
I połowa
Gliwa - Bartków, Szufryn, Basta, Szeliga - Małkowski, Kasprzak, Baran, Gniecki, Danek - Korzym.
II połowa:
Grzegorczyk - Kubań, Bućko, Słaby, Jurkowski - Dudzic, Gałecki, Trochim, Wdowiak - Nowak, Kamencik

tajny - 21 stycznia 2017, 17:31:12 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
To ten tajny sparing? huehuehue

. - 21 stycznia 2017, 18:18:58 - *.dynamic-ra-09.vectranet.pl
widac ze połowa ludu dalej wierzy ze jak się gra sparingi ze słabszymi druzynami to trzeba wygrywac 10-0.

Andi - 21 stycznia 2017, 18:49:26 - *.adsl2.static.versatel.nl
ludu ludu jakie szkoły kończyłeś że połowe masz w pogardzie.

KKS - 21 stycznia 2017, 22:57:02 - *.146.81.91.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Spoko spoko w lidze Górniki i inne wynalazki będziemy kroić p 3-0