28 stycznia 2017, 12:15 - Rybnik (Boisko Treningowe MOSiR)
ROW 1964 Rybnik 2-3 Unia Turza Śląska
Sebastian Siwek 16 (k), Damian Koleczko 58 - Mateusz Sitnik 73, Paweł Staniczek 80, Szymon Sosna 84

ROW 1964 Rybnik: Aleksander Łubik - Piotr Dudzik (46 Dawid Szymik), Tomasz Balul, Bartłomiej Polok (61 Krzysztof Jurczyk), Szymon Popiela (61 Patryk Kaczmarzyk), Sebastian Szombierski, Paweł Polak, Sebastian Siwek (61 Aleksander Barteczko), Damian Koleczko (61 Piotr Kwoska), Marek Gładkowski, Dawid Drozdowski (46 Damian Gorzawski).

Unia Turza Śląska: (I połowa) Marcin Musioł (30 Karol Wacławiec) - Michał Szczurek, Krystian Dudała, Dawid Mikołajec, zawodnik testowany, Dariusz Pawlusiński, Paweł Staniczek, Marcin Zarychta, Jonatan Domin, Paweł Kulczyk, Bartosz Wojtków. (II połowa) Karol Wacławiec (60 Dawid Fugiel) - Jan Chlebik, Krystian Dudała, Dawid Mikołajec, zawodnik testowany (61 Michał Szczurek), Dariusz Pawlusiński (60 Szymon Sosna), Kamil Kuczok, Marcin Zarychta (60 Paweł Staniczek), Bartłomiej Sikorski, Mateusz Sitnik, Bartosz Wojtków (70 Dawid Skrzyszowski).

W drugim dzisiejszym meczu sparingowym drugoligowy ROW 1964 Rybnik przegrał 2-3 (1-0) z trzecioligową Unią Turza Śląska.

W ROW-ie 1964 sprawdzany był Sebastian Szombierski z rezerw GKS-u Katowice.

źródło: własne / ROW 1964 Rybnik / Nowiny Raciborskie / Unia Turza Śląska / Sport

Dodano: 28 stycznia 2017, 14:03:35

Kolok - 28 stycznia 2017, 14:22:38 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Row wasza gra to tragedia. Przegrali z ostatnia druzyna 3 ligi ktora juz pewnie szans na utrzymanie nie ma.

Gonzo - 28 stycznia 2017, 15:06:42 - *.leon.com.pl
pierwszy zespół wygrał 7:2 z pniówkiem

kibic - 28 stycznia 2017, 17:14:52 - *.syrion.pl
Dopóki nie weszło w 60 min 6 juniorów z rocznika 2000 było 2-0 dla ROW-u

Fred - 28 stycznia 2017, 17:47:49 - *.124.126.206.rybnet.pl
Jeśli myślisz że mecz przegrany bo już juniorzy zagrali tzn ze nie byłeś na meczu..

Achim - 28 stycznia 2017, 18:41:49 - *.play-internet.pl
Do "kibic" 16 letni Lubański groł w kadrze Polski 😉

Jugador - 28 stycznia 2017, 19:24:54 - *.net.tylda.net
Byłem na wyżej opisanym meczu. To prawda, że ROW prowadził do póki na boisku nie pojawili się juniorzy z rocznika 2000 (5 osób). Tylko rzecz w tym, że dwóch, trzech z tych chłopaków odstawali poziomem na plus od reszty. Myślę, że z takim podejściem do młodzieży jaki prezentuje Rybnik... wyżej wymienieni długo tam nie zostaną.

kibic - 29 stycznia 2017, 10:02:00 - *.syrion.pl
Jugador-Fred faktycznie byliśmy na innych meczach.Poza tym w tym meczu grało w Row tylko pięciu seniorów-niemłodzieżowców.W pierwszym meczu w tym dniu z Pniówkiem dodatkowo grało jeszcze trzech wychowanków.Jak to podliczysz to chyba z tym stawianiem na młodzież nie jest tak żle.Nie grał jeszcze Bartek Ślisz.Moim zdaniem jeszcze przed tymi chłopcami dużo pracy.Za duży przeskok.

Gks Jastrz - 29 stycznia 2017, 12:31:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl