3 lutego 2017, 10:00 - Agía Nápa (boczne boisko Dimotikó Stádio Agías Nápas)
Korona Kielce 1-5 FK Rad (Belgrad)
Jakub Żubrowski 77 - Boško Guzina 35, Aleksandar Lutovac 59, Vladimir Rodić 76, Miloš Radivojević 78, Bogdan Mladenović 88

Korona Kielce: 1. Michal Peškovič (60, 25. Leonid Otczenaszenko) - 28. Vladislavs Gabovs, 20. Maciej Załęcki, 99. Bartosz Kwiecień (60, 13. Alioune Camara), 19. Ken Kallaste - 15. Jacek Kiełb (60, 55. Jakub Kotarzewski), 37. Jakub Mrozik (67, 18. Adrian Uniat), 14. Jakub Żubrowski, 7. Marcin Cebula (70, 4. Mohamed Essam), 5. Serhij Pyłypczuk (67, 11. Tomasz Zając) - 77. Maciej Górski (46, 16. Michał Smolarczyk).

FK Rad (Belgrad): Nenad Filipović (Marko Lazarević) - Zoran Ljubinković, Nikola Maraš, Tomislav Pajović, Luka Petrović, Filip Bainović, Marko Stojanović, Borko Veselinović, Boško Guzina, Duško Petković, Dejan Đenić. Grali także: Stefan Vico, Stevan Bates, Nikola Šipčić, Miloš Radivojević, Milan Ćulum, Đorđe Denić, Bogdan Mladenović, Aleksandar Lutovac, Vladimir Rodić, Lazar Milošev.

W 62. minucie Marcin Cebula (Korona) nie wykorzystał rzutu karnego (Marko Lazarević obronił).

Przebywająca na zgrupowaniu na Cyprze Korona Kielce przegrała w sparingu 1-5 (0-1) z FK Rad (Belgrad) - dziesiątą drużyną serbskiej ekstraklasy.

W wyjściowym składzie drużyny gości znalazł się były zawodnik ŁKS-u Dejan Đenić.

tigana 34 - 3 lutego 2017, 11:49:56 - *.146.170.10.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wstyd na całą Europę. Biegaczo kopacze z Kielc.

Spalony - 3 lutego 2017, 11:58:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jaki wstyd

Vilussss - 3 lutego 2017, 12:04:42 - *.29.165.145.threembb.co.uk
Dopiero co Pogon wygrała z nimi 2-1 w dodatku mlodzikami w drugiej połowie ;) powodzenia koronko w walce o utrzymanie ;))))))

Tomek - 3 lutego 2017, 12:09:24 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Paprocki prezesino od siedmiu bolesci zapomniales podpisac kontrakt z bramkarzem, a kase od miasta wiesz jak wyciagac dla siebie za leniuchoewanie i ziewanie.

Jogi 55 - 3 lutego 2017, 12:10:11 - *.dynamic.mm.pl
Arka też z nimi wygrała w środę 3-1

Yuby - 3 lutego 2017, 12:13:31 - *.8.165.67
Cały Bartoszko!

JaneK - 3 lutego 2017, 12:14:49 - *.susi.pl
Wstyd to jest kraść a nie przegrać wysoko w sparingu.
Do zobaczenia w lidze

jacekpolsk - 3 lutego 2017, 12:25:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sparing gimbusy...i do tego w większości dublerzy!

Rafał - 3 lutego 2017, 13:24:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co sparing Korony to ciągle tam grają dublerzy to kiedy gra pierwszy skład.

goło wesoł - 3 lutego 2017, 13:28:30 - *.136.246.89
woow ale baty od ogórów.Bartoszek was spusci niema co

Freddy - 3 lutego 2017, 13:37:58 - *.127.223.11
Mozna gdzies zobaczyc sklad w jakim gral Rad. Jakie byly roznice pomiedzy skladem z tego meczu a tym z meczu z Arka

Reze - 3 lutego 2017, 14:22:41 - *.dynamic.chello.pl
@tigana 34 - powiedział koleś ze świątyni futbolu Katowice...

koko - 3 lutego 2017, 14:47:45 - *.compower.pl