13 lutego 2017, 15:15 - Belek (Cornelia Sports Center)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 4-2 Okżetpes Kokczetaw
Szymon Lewicki 2, Bartosz Jaroch 35, Tomasz Podgórski 40 (k), Ľuboš Kolár 90 - Aleksandr Maroczkin 20, Maksim Fiedin 27

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Gustavo Busatto (60 Sebastian Madejski) - Bartosz Jaroch (46 Robert Gumny), Paweł Moskwik (60 Łukasz Zakrzewski), Mariusz Magiera, Jozef Piaček - Tomasz Podgórski, Łukasz Hanzel, Szymon Szymański (46 Ľuboš Kolár), Łukasz Sierpina (46 Róbert Demjan), Jozef Dolný (46 Michał Janota) - Szymon Lewicki (60 Peter Sládek).

żółta kartka (Podbeskidzie): Gumny.

Podbeskidzie Bielsko-Biała w sparingu rozegranym w Turcji wygrało 4-2 (3-2) z Okżetpesem Kokczetaw - piątą drużyną kazachskiej ekstraklasy.

źródło: własne / Podbeskidzie Bielsko-Biała / sports.kz

Dodano: 13 lutego 2017, 16:58:17

.:. - 13 lutego 2017, 17:08:54 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Gustavo Busatto pierwszym bramkarzem !!!!!!!

Eloelo - 13 lutego 2017, 17:12:24 - *.centertel.pl
Niby dlaczego?

LuksTSP - 13 lutego 2017, 17:14:05 - *.adsl.inetia.pl
pierwszym bramkarze drugiej drużyny :P

.:. - 13 lutego 2017, 17:18:14 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Leszczyński bazuje na niby talencie którego nie pokazuje a Madejski to melodia przyszłości Busatto powinien bronić bo jest lepsym zawodnikiem na ten moment a powinni grac aktualnie najlepsi....w meczach co grali konkurenci Busatto padało sporo goli i Podbeskidzie przegrywało ..a jak stał w bramce Gustavo to mecze zostały akończone zwyciestwem lub nie strzelonym golem przez przeciwnika do bramki bronionej przez Brazylijczyka chyba wyjaśniłem dokładnie sytuację ?

LuksTSP - 13 lutego 2017, 17:24:28 - *.adsl.inetia.pl
myślę że Riczi zdecyduje kto będzie grał na bramce, a nie klakier z 90minut.

luzak - 13 lutego 2017, 17:30:00 - *.10.209.20
Lewicki i Jaroch w pierwszej drurzynie

Eloelo - 13 lutego 2017, 17:49:06 - *.centertel.pl
Noo dziś bronił busato i stracili siwe bramki... Wszedł Madejski2nie stracili bramki... Sam sobie odpowiedź

fhy - 14 lutego 2017, 0:10:45 - *.dynamic.chello.pl
Bussato na bramce bo jest z zagranicy i to z nim foty b€dă pykac kibice!

m&m - 14 lutego 2017, 6:54:59 - *.speed-net.com.pl
Cieszy mnie fakt iż TSP ma bramkarzy, na których można postawić... w razie kontuzji pierwszego...

pewnyTyp - 14 lutego 2017, 12:47:22 - *.dynamic.chello.pl
ciekawski >> około 200 głów, ale 150 szali - oprócz Okżetpesa również zgody z Mitcuneksa i Hjuatani. wielka sektorówka i oprawa piro w drugiej połowie
śpiewki klasyczne : "jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz okżeptes gra"