4 lutego 2017, 11:00 - Warszawa (boczne boisko Polonii)
Polonia Warszawa 6-1 Victoria Sulejówek
Daniel Gołębiewski 5, Mariusz Marczak 45, Fabian Pawela (dwie), Michał Zapaśnik 78, Mariusz Wierzbowski - Wiktor Lach 68

Polonia Warszawa: (I połowa) Mateusz Tobjasz (31 Marcin Marcinkowski) - Grzegorz Wojdyga (16 Piotr Petasz), Rafał Zembrowski, Marcin Bochenek, Donatas Nakrošius, Piotr Kosiorowski, Piotr Ćwik, Mariusz Marczak, Marcin Kluska, Bartosz Wiśniewski, Daniel Gołębiewski. (II połowa) Marcin Marcinkowski (61 Dominik Pusek) - Piotr Petasz (75 Marcin Kluska), Daniel Choroś, Bazyli Kokot, Karol Worach, Piotr Kosiorowski, Donatas Nakrošius (65 Bartosz Wiśniewski), Mariusz Wierzbowski, Krystian Pieczara, Michał Zapaśnik, Fabian Pawela.

Victoria Sulejówek: (I połowa) Mateusz Łysik - Bartosz Bobrowski, Norbert Jędrzejczyk, Jan Dźwigała, Krzysztof Banaszek - Samuelson Odunka (16 Julian Świątek), Sebastian Pindor, Gerard Boruń, Sebastian Czapa, Kacper Roszak-Kasza - Wojciech Wocial. (II połowa) Jakub Rutkowski - Bartosz Bobrowski (60 Kacper Roszak-Kasza), Norbert Jędrzejczyk (60 zawodnik testowany), Wojciech Gorczyca, zawodnik testowany - Julian Świątek, Gerard Boruń (70 Bartłomiej Szulim), Sebastian Pindor (70 Rafał Dębski), Sebastian Czapa (70 Dawid Makuch), Rafał Goluch, Wiktor Lach.

czerwone kartki: Grzegorz Wojdyga (16. minuta, Polonia, za uderzenie przeciwnika), Donatas Nakrošius (65. minuta, Polonia, za brutalny faul), Piotr Petasz (75. minuta, Polonia, za uderzenie przeciwnika) - Samuelson Odunka (16. minuta, Victoria, za uderzenie przeciwnika).

Polonia Warszawa wygrała w sparingu 6-1 (2-0) z czwartoligową Victorią Sulejówek.

marco80 - 5 lutego 2017, 0:58:55 - *.play-internet.pl
Gratulacje za wygrany mecz i kolejne zdobyte bramki. Igor nie bój się stawiać na młodych Małek, Sauczek, jak pokazują w sparingach mogą być alternatywą i dla Gołębiewskirgo i dla Paweli. Zastanawiam się co pozytywnego w ofensywie wniesie starszyzna patrz.Petasz, Bochenek, Pieczara i Wiśniewski. Nazwiskami już nie straszą a po rundzie jesiennej powinni mieć większą motywację... Kowal zawinił, cygana powiesili patrz. wypiżyczenie do Torunia , Tomaszewskiego i Stasza....

@Mokotow - 5 lutego 2017, 13:39:27 - *.static.ip.netia.com.pl
Nie prawda! Liczyłem ostatnio kibiców jednych i drugich i to Polonia ma dwóch kibiców więcej!

Chris - 5 lutego 2017, 14:03:27 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl
No i good, postrzelali sobie chłopaki i parę strzałów nie tylko piłką było :-)

Bolek - 5 lutego 2017, 17:43:29 - *.58.15.8
Bedzie ciezko dogonic pierwsza trojke, ale jest szansa na awans do 1 ligi, kosztem Radomiaka