19 lutego 2017, 15:00 - Celje (Arena Petrol)
NK Celje 2-0 Górnik Zabrze

Górnik Zabrze: Tomasz Loska - Adam Danch, Bartosz Kopacz, Dani Suárez, Rafał Kosznik - Łukasz Wolsztyński, Szymon Matuszek, Denis Jančo, Igor Angulo, Sandi Arčon - David Ledecký (46 Bartłomiej Olszewski).

żółta kartka: Arčon.

W rozegranym na zgrupowaniu w Słowenii sparingu Górnik Zabrze przegrał 0-2 (0-2) z piątą drużyną tamtejszej ekstraklasy NK Celje.

źródło: własne / Górnik Zabrze

Dodano: 19 lutego 2017, 16:49:18

broszowy - 19 lutego 2017, 16:53:42 - *.135.177.172.static.kolnet.eu
A miało być tak pięknie ,wspaniale ,niezapomniale.Tak bedzie od marca!

Darek - 19 lutego 2017, 17:20:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Może piłkarze Górnika wybiorą się wieczorem do hali obok zobaczyć jak inna drużyna z Polski wygrywa

kasia1 - 19 lutego 2017, 19:47:38 - *.syrion.pl
w lidze powinien bronić Kuchta

JohnyKSG - 19 lutego 2017, 20:00:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ha,ha,ale pojechali,,ale to dobrze,wygraja 3 marca na setę,ale Plizga i Kurzawa musza grac z przodu,Wolsztyński i Arcon,albo Janco i Ledecky na zmiane wtedy.Cos z tym składem Brosz za bardzo kombinuje.Nie widzi,kto strzela bramki? Kto może sytuacje wypracowac?.Macie 12 dni na poprawienie niedociagnięć.

mr - 20 lutego 2017, 12:30:50 - *.telpol.net.pl
18 luty 3-0 z Krsko wszystko idzie w dobrym kierunku, wygrana rezerwowym składem, jest moc, brawo Górnik
19 luty 0-2 w plecy 1 skład ups czyli jednak nie jest tak różowo, pięknie i wspaniale

Madass - 21 lutego 2017, 16:14:48 - *.ssh.gliwice.pl