26 lipca 2017, 18:00 - Olsztyn (stadion OSiR)
Stomil Olsztyn 0-2 Huragan Morąg
João Criciúma 24, 42

Stomil Olsztyn: 13. Michał Leszczyński (46, 99. Jakub Miszczuk) - 3. Marcel Ziemann (61, 20. Wojciech Dziemidowicz), 14. Ernest Dzięcioł (27, 31. Paweł Baranowski; 46, 14. Ernest Dzięcioł), 4. Jakub Mosakowski (27, 93. Igor Biedrzycki; 72, 4. Jakub Mosakowski), 20. Wojciech Dziemidowicz (27, 16. Janusz Bucholc; 61, 31. Paweł Baranowski) - 11. Karol Żwir (27, 6. Tomasz Zając; 61, 11. Karol Żwir), 21. Daniel Mikołajewski (27, 97. Wiktor Biedrzycki; 61, 21. Daniel Mikołajewski), 15. Marcin Stromecki (27, 24. Adrian Karankiewicz; 61, 15. Marcin Stromecki), 77. Filip Hlúpik (46, 5. Grzegorz Lech; 81, 87. Rafał Śledź), 10. Piotr Głowacki (27, 23. Wołodymyr Tanczyk; 61, 10. Piotr Głowacki) - 22. Tomasz Zahorski (27, 87. Rafał Śledź; 46, 22. Tomasz Zahorski; 61, 88. Paweł Abbott).

W 21. minucie Tomasz Szawara (Huragan) nie wykorzystał rzutu karnego (Michał Leszczyński obronił).
W 51. minucie Daniel Michałowski (Huragan) nie wykorzystał rzutu karnego (Jakub Miszczuk obronił).

sędziował: Wojciech Krztoń (Olsztyn).

W meczu sparingowym pierwszoligowy Stomil Olsztyn przegrał 0-2 (0-2) z trzecioligowym Huraganem Morąg.

źródło: własne / OKS Stomil on-line

Dodano: 26 lipca 2017, 19:44:17

OKSik - 26 lipca 2017, 19:48:40 - *.cm-12-2d.dynamic.ziggo.nl
Brawo.W lidze będziemy rządzić w strefie spadkowej.Masakra narazie to wygląda.I nie ma ze to sparing itp. za tydzień liga i będzie kolejne lanie.

bielawa - 26 lipca 2017, 20:01:48 - *.centertel.pl
Bramki strzelił Joao Augusto a Criciuma to nazwa miejscowości z której pochodzi, znawcy od siedmiu boleści.

kibic - 26 lipca 2017, 20:10:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To już nie Stilon? czy cos przegabiłem :D?

maciejko - 26 lipca 2017, 20:10:54 - REDAKCJA
bielawa - musisz śledzić futbol trochę uważniej, brazylijscy piłkarze mają swoje przydomki, które często pochodzą od miejsca skąd się wywodzą. Np. Cristiano Pereira da Souza to Brasília, a Jean Francisco Rodrigues to Jean Paulista.

shawn - 26 lipca 2017, 20:23:06 - *.dynamic.chello.pl
Albo Edi Andradina.

JotPe - 26 lipca 2017, 20:37:57 - *.dynamic.chello.pl
Z cyklu afera Stomil baty, wstyd

Mass - 26 lipca 2017, 20:55:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Stomil, może zainteresujcie się tym gościem, który tak kręcił naszymi pierwszoligowymi obrońcami i dwie nam stuknął...

galon6 - 27 lipca 2017, 8:58:43 - *.morag.vectranet.pl
Trzeba najpierw być wypłacalnym,by móc się interesować kimkolwiek

Menat - 27 lipca 2017, 13:48:15 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl
Ten Brazylijczyk na pewno przydałby się w Stomilu myślę że prezes powinien pomyśleć na pewno klub wydały nie wiele na niego a potencjał naprawdę ma co było widać na meczu

waldek - 27 lipca 2017, 16:41:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Coś wam Messi Tanczyk nie strzela a tak się podniecaliście. Nawet IV ligowców nie możecie ograć.

OKS - 27 lipca 2017, 21:09:01 - *.play-internet.pl