3 września 2017, 19:47 - Suwałki (Stadion Miejski)
Wigry Suwałki 0-1 Górnik Zabrze
Damian Kądzior 66

Wigry Suwałki: 1. Przemysław Wróbel (30, 30. Hieronim Zoch; 60, 12. Łukasz Budziłek) - 16. Artur Bogusz (60, 9. Patryk Klimala), 17. Adrian Jurkowski (60, 3. Rafał Remisz), 3. Rafał Remisz (46, 6. Robert Dadok), 21. Radosław Bukacki - 15. Karol Mackiewicz (60, 11. Krzysztof Wołkowicz), 8. Patryk Sokołowski (46, 14. Kamil Kościelny), 10. Mateusz Radecki (46, 24. Robert Obst), 25. Damian Gąska (60, 19. Mariusz Rybicki), 23. Serhij Pyłypczuk - 20. Laurențiu Iorga (75, 25. Damian Gąska).

Górnik Zabrze: 99. Grzegorz Kasprzik - 23. Mateusz Kulanek, 6. Ołeksandr Szeweluchin, 19. Daniel Wajsak, 14. Bartłomiej Olszewski - 20. Marcin Urynowicz (77, 22. Wojciech Wenglorz), 10. Erik Grendel, 17. Damian Kądzior, 21. Sandi Arčon (75, 7. Krzysztof Kiklaisz) - 38. Dominik Lasik (88, 18. Daniel Liszka), 4. David Ledecký (89, 25. Dariusz Kamiński).

Górnik Zabrze pokonał 1-0 (0-0) pierwszoligowe Wigry Suwałki w meczu towarzyskim rozegranym z okazji obchodów 70-lecia istnienia Wigier.

W Górniku zagrali Mateusz Kulanek, Wojciech Wenglorz, Daniel Liszka i Dariusz Kamiński z zespołu rezerw.

źródło: własne / Wigry Suwałki / Suwałki24

Dodano: 3 września 2017, 21:39:13

Ben 10 - 3 września 2017, 21:47:05 - *.244.155.126
Myśl trenerska Skowronka triumfuje. Założenia taktyczne zrealizowane.

KSG - 3 września 2017, 21:48:06 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
Skład mocno rezerwowy tylko Kądzior z pierwszego składu.

Zes - 3 września 2017, 22:10:36 - *.77.87.66
Mecz z okazji 70 lecia klubu, dzialaczom chodzilo o to, by Kadzior strzelil pozegnalnego gola....i tak sie stalo.

MacSKS - 3 września 2017, 23:02:15 - *.play-internet.pl
Na plus na pewno Pylypchuk- chlop wie gdzie sie ustawic, chce grac. Czy Iorga zachwycil? Sie okaze za kilka spotkan, dzis troche nijaki. Pytanie czy to wszystko starczy na utrzymanie...tez sie okaze. Fajerwerki za to ladne i bramka Kadziora tez. Pozdr

hanys - 3 września 2017, 23:07:11 - *.leon.com.pl
@KSG musioł grać bo jako by to wyglondało

Zajmon Leg - 4 września 2017, 0:44:30 - *.146.163.53.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Spadek na rocznicę.

eme2 - 4 września 2017, 2:52:56 - *.101.128.26
to lepiej sparing robić i przekładać mecz z Rakowem i robić dwa razy zamieszanie z meczami jakby na świętowanie w Suwałkach nie można zagrać ligowego meczy paranoja

0,5 l - 4 września 2017, 7:09:04 - *.suwalki.vectranet.pl
@eme2- nie wiesz chyba, że dwóch graczy Wigier zostało powołanych do reprezentacji, więc w świetle prawa i tak mecz z Rakowem byłby przełożony.

JohnyKSG - 4 września 2017, 8:49:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Taka była cicha umowa miedzy Klubami,jak Kadzior do Zabrza przechodził..Zagrali w 2 składzie i wygrali,to wazne! Wigrom życzymy Rozwoju dalszego i Wszystkiego Najlepszego na Jubileusz istnienia!

Hanys - 4 września 2017, 9:30:31 - *.play-internet.pl
A jaka była cicha umowa jak sie klepali po plecach Kulanek z Bochynkiem...

eme2 - 4 września 2017, 10:41:33 - *.101.128.26
a 27 września nie ma meczu jakieś młodej reprezentacji przesuniecie 3 raz dobrze że od nas powołali jednego
szkoda ze jak przesuwaliście na 31 sierpnia nie wierzyliście w połowanie dla waszych 2 młodzików :p

13sektor - 4 września 2017, 16:10:42 - *.proxnet.pl